Levný kočárek, kde?

551
25.4.06 12:45

Levný kočárek, kde?

Ahoj holky, jak už jsem psala máme kočárek absolutně nepoužitelný, proto jsme se rozhodli pro koupi nového, ale jsme ve finanční tísni, proto chceme investovat co nejmíň. Buďto na splátky a nebo nevíte kde by se dal sehnat jinak levný? Dívala jsem se na mimibazar a do 2.000,– mají většinou úplně obyčejný, který se spíš hodí jen na zahradu, neříkám, že chci přímo nový, ale prostě který vypadá pěkně a hlavně NEBUDE zatáčet :lol:
Nemáte nějakej typ???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
25.4.06 12:53

Měli jsme stejný problém, nakonec jsme koupili nový, za necelých 5000, byl ve slevě jako loňský model.
Do 2000 je to problém :? , ještě tak lepší golfky polohovací do lehu, ty se dají už kolem 2000, nebo bych zkusila dát inzerát třeba v mateřském centru nebo v Kauflandu a tak, třeba se někdo najde a můžeš si kočár vyzkoušet, než zaplatíš, s tím zatáčením bych třeba přes mimibazar měla celkem strach.
Dobře pořiď. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KataS
25.4.06 12:55

Ahojky,

jen si nekupuj Deltim sport, 4 kombinaci. Mě taky zatáčí, už nám 2× praskly péra. Zkusila bych ale spíš inzerci v Anonci, je i na netu. My vydržíme ještě 2-3 měsíce a koupíme golfky, nebo sportovní kočárek, hlavně kvůli penězům.

• Nahlásit
  • Citovat
551
25.4.06 13:01

Je to problém, mohla bych prodat ten kočárek co máme, ale zas taková potvora nejsu, možná tak na zahradu…
Nevíme so dělat, manžel se k tomu nestaví nijak , moc se mu nechce kupovat další, ale já už ani nejezdím na procházky, dám malýho tak akorát na zahradu když jdu, tak celou dobu tlačím řidítka k zemi, vždyky jsem pak nervní a vystresovaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
25.4.06 13:05

S tou značkou to je těžko; já měla zděděný Chicco, málo používaný, zatáčel jako hrom. Určitě bych chtěla kočár nejdřív vidět a vyzkoušet i naložený s dítětem, ať pak nemáš doma dva šunty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
25.4.06 13:06

Popilio, zkusím zapátrat po netu a kdyžtak napíšu SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KataS
25.4.06 13:11

Můj manžel se k tomu nestaví nijak. Kvůli financím si počkám až malá bude sedět, ale moje procházky poslední dobou jsou jen 200m na zahradu k rodičům a už cestou trpím, jak mi to skřípe a pořád DOLEVA zatáčí. Fakt tě chápu, vím co to je. Koukni na tyhle stránky:
http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?…

• Nahlásit
  • Citovat
551
25.4.06 13:12

Jejda, ty seš hodná :lol:
Já bych do toho kačárku klidně dala i víc, ale fakt bych ho muslela předem zkusit… Jsme z Brna a tady nás tak akorát napadl růžový panter, kde nestojí až takovou pálku a jdou i na splátky, ale já nevím, sedět doma nebudu, tak asi šátek… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
25.4.06 13:30

Ahojky:O)
Já mám nejlepší zkušenost s bazary kočárků, tam si to můžeš v klidu vyzkoušet a prohlédnout. Nevýhoda ale je, že to může vyjít o něco dráž. My jsme kupovali první kočárek (Deltim) na inzerát, byl ještě v záruce a jsme moc spokojeni. Pak jsem koupila v bazaru polohovací golfky Baby dreams a malá v nich jezdí cca od 7 měsíců. Není to zase ale do terénu. Jinak jsou super, vlezl se nám tam i zimní fusak.
Tož toliko zkušeností od nás:O)
Pa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KataS
25.4.06 13:30

No, teď je venku krásně, jezdí se už líp. a bez kočáru to fakt nejde. A šátek? Ty jo, tak to nevím, ale mám vyzkoušenou klokanku a půl hoďky mi stačí na to, abych byla vyřízená jako dřevorubec.....Být tebou zkusím ještě podat nějaký inzerát do novin, krámu, nebo městskou vývěsku.

• Nahlásit
  • Citovat
83
25.4.06 18:15

Ahoj, záleží co si představuješ pod pojmem „levný“ a taky jak máš staré děcko. My jsme koupili ten V.I.P. Baby - ptala jsem se na něj taky tady na emiminu v diskusích - a jsme s ním naprosto spokojení. Je to trojkolka s otáčecím předním kolem a stál i s hlubokou korbou kolem 7000,– Kč (samotný sporťák stojí asi 5500,–). Mezi trojkolkama s tím předním otočným kolečkem je bezkonkurenčně nejlevnější. Ale určitě se dají sehnat i levnější kočárky, záleží jaké máš priority.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.06 18:37

Nevím zda pomůže, ale kdyby náhodou jo… :wink:
Akce ( výprodeje) :

http://www.detskezbozi.com/…s/detail.asp?…

http://www.vltava2000.cz/…dsdetail.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama