Soukromá porodní asistentka

34
25.4.06 09:31

Soukromá porodní asistentka

Máte některá zkušenost s vlastní porodní asistentkou, kterou jste si vzaly s sebou do porodnice? Budu vděčná i za referenci a kontakt na dobrou a vyzkoušenou PA. Diky diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
25.4.06 12:01

Ahoj Quick,

já jsem měla soukromou PA, která byla i laktační poradkyní a super, super, super. Provázela mě od poloviny těhotenství, před porodem přišla k nám domů, byla to její podmínka, chtěla vidět do jakého prostředí přivede miminko, a zárověň jsme se domluvili na porodním plánu. Když jsem začala rodit, přijela k nám domů a do porodnice jsme jeli až na poslední chvíli. V porodnici jsem byla asi 3 hodiny a i tady byla PA skvělá. Při tlačení jsem vnímala jenom ji a sebe.
Při problémech s kojením a zánětu prsu mě zase rozkojila, půjčila odsávačku…
Stále jsme v kontaktu a příště jdu do toho zase.
Její služby mě stály asi 3000,–, ale jsou to dobře investované peníze.

Hodně štěstí.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
25.4.06 15:05

Ahoj, ja mam dobrou zkusenost s Alfa asistentkami (koukni na net, maji sve vlastni stranky), z Prahy. Nevim, odkud jsi ty???

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.4.06 16:16

Jsem z Prahy. Myslím, že pro první porod je PA bezvadné řešení, ale potřebuju slyšet pár zkušeností. díky za info a kontakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
25.4.06 21:09

Ahoj znovu.
Tak pak fakt doporucuju ty alfa asistentky (staci zadat do vyhledavace) a ja mela pani Steklou. Pomahala mi i homeopatikama, uplne uzasne na me zabiraly. I po porodu v sestinedeli byla k dispozici. Je z Velke ohrady (i kdyz kancelar maji jinde) a tak navic u mne mohla byt vzdy behem chvilky, kdyz se neco delo (jsem z Prahy 5).
Navic se s dalsimi PA zastupuji - v pripade, ze treba dostanou horecku nebo si zlomi nohu a nemohou s tebou jit k porodu, tak te rozhodne nenechaji na holickach a nekdo s tebou pujde.

Tak hodne stesti!
H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
7.5.06 21:01

Já chodila asi 2 měsíce před porodem k Ivaně Konigsmarkové (poradnu má v A-centru, www.materstvi.cz), byla jsem s ní domluvená i na poporodní péči, rodit jsem chtěla Na Bulovce, nakonec šlo všechno dost rychle, takže jsem sice stihla zavolat Ivanu, ale už ne dojet do porodnice a porodila jsem s ní doma - naprosto úžasně. Poporodní péče taky skvělá.
Do porodnice může PA přijít jen jako dula, ale porod vést, pokud vím, nemůže :( :( :( Ale i tak je to určitě veliká podpora.

Pozitivní ohlasy jsem slyšela i na Zuzanu Štromerovou a Janu Menčlovou
http://www.rodina.cz/…ty/uvod.html

Jo a abych nezapomněla, zkus si stáhnout Almanach porodní asistence, tam určitě taky něco zajímavého najdeš.
http://www.porodniasistence.cz/…ach_2006.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama