Zánět moč.cest po ATB?

Anonymní
20.10.19 14:24

Zánět moč.cest po ATB?

Ahoj. Za poslední 2 měsíce jsem brala 2× antibiotika (Ospen 1500 a Xorimax) před 3 dny jsem dobrala Xorimax a od včerejška mám bolesti v podbřišku a pálí mě to při čůrání, včera jsem si všimla, že mám moč zbarvenou do hněda a dneska ráno byla taková růžovo červená a zdálo se mi, že je tam i trošku krve. V pàtek jsem byla na kontrole u Dr a prý mám stopy bílkovin v moči, takže zítra musím zase přinést moč na rozbory. Můžou tyhle problémy souviset s braním atb?

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.10.19 14:37

Ano. Je to možné. Antibiotika napadají sliznicni stěny. Vždy je dobré brát zároveň probiotika s touhle souvislostí. Hodně teď pij, s tvým popisem bych třeba osobně skončila na pohotovosti, nevydržela bych to.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama