Reklama

Zánět močových cest u ročního chlapce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 18:04
Zánět močových cest u ročního chlapce

Ahoj mám prosbu můj syn prodělal cca v 8 měsících zánět močových cest dostal ATB a bylo dobře teď je nám rok a tři měsíce a začali nám 40 horečky hned druhý den jsme jeli k našemu Dr. ten bral krev a moč. Samozřejmě se zjistilo, že máme opět zánět močových cest. A má celkem vysoké hodnoty. Dnes jsem Dr volala a říkal, že by počkal protože v pátek mají přijít výsledky o jakou bakterií se jedná a aby na to nasadil ATB samozřejmě, když se zhorší stav nasadí je ihned. Dal nám jakýsi kapky, který nám snižují teplotu opravdu dobře. Ale řekl nám že nás pošle i na ultrazvuk a já se bojím čeho ultrazvuk ledvin? Vůbec nevím co dělám špatně ???? už jsem zoufalá protože mi nepřijde že bych ho málo oblékala. Jinak jsme nikdy nebyli s ničím nemocný.

Reklama

Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 19.09.18 18:18

Delat spatne nemusis nic, z vlastni zkusenosti a zkusenosti z okoli bych rekla, ze zanet mocoveho mechyre a mocovych cest je jako opar, jak se jednou objevi, objevuje se pak opakovane. A nejspis ho posle na sono ledvin, take jsem na nem byla.

At je brzy lepe.

smudlinky
Závislačka 2520 příspěvků 361 inzerátů 20.09.18 06:50

zánět močových cest se rád vrací, dcery spolužačka chudák brala antibiotika půl roku, nemohli ji toho zbavit jak se jí to vracelo. už je to několik let a má pokoj. Obvykle na něj trpí děvčata- napomáhá tomu stavba moč. ústrojí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >