Zánět močových cest u ročního chlapce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 18:04
Zánět močových cest u ročního chlapce

Ahoj mám prosbu můj syn prodělal cca v 8 měsících zánět močových cest dostal ATB a bylo dobře teď je nám rok a tři měsíce a začali nám 40 horečky hned druhý den jsme jeli k našemu Dr. ten bral krev a moč. Samozřejmě se zjistilo, že máme opět zánět močových cest. A má celkem vysoké hodnoty. Dnes jsem Dr volala a říkal, že by počkal protože v pátek mají přijít výsledky o jakou bakterií se jedná a aby na to nasadil ATB samozřejmě, když se zhorší stav nasadí je ihned. Dal nám jakýsi kapky, který nám snižují teplotu opravdu dobře. Ale řekl nám že nás pošle i na ultrazvuk a já se bojím čeho ultrazvuk ledvin? Vůbec nevím co dělám špatně ???? už jsem zoufalá protože mi nepřijde že bych ho málo oblékala. Jinak jsme nikdy nebyli s ničím nemocný.

Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 19.09.18 18:18

Delat spatne nemusis nic, z vlastni zkusenosti a zkusenosti z okoli bych rekla, ze zanet mocoveho mechyre a mocovych cest je jako opar, jak se jednou objevi, objevuje se pak opakovane. A nejspis ho posle na sono ledvin, take jsem na nem byla.

At je brzy lepe.

Uživatel je onlinesmudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 20.09.18 06:50

zánět močových cest se rád vrací, dcery spolužačka chudák brala antibiotika půl roku, nemohli ji toho zbavit jak se jí to vracelo. už je to několik let a má pokoj. Obvykle na něj trpí děvčata- napomáhá tomu stavba moč. ústrojí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >