Zánět průdušek bez kašle?

3099
14.12.18 15:59

Zanet prudušek bez kašle?

Syn převčírem začal chraptět..jeste šel na trenink a večer 39..do druheho dne se to ale jeste zhoršilo -syn při každem nádechu vydáva zvuky jako když řeže dříví a bolí ho dýchaní. Mudr potvrdila laryngitidu plus prý zanet prudušek, dostal ventolin k inhalaci plus klasika sirupy atd.. syn nadále dýcha s potížema-jak když nemuže. tezko se mi to poslouchá. Ale nema vubec kašel. Je mu 6 let. Muze byt zanet prudušek bez kašle?? A taky mě napadlo - preventivne jsem mu do školky na triko stříkala eukalyptový sprej od JUSTu…možna jsem stříkala až moc -nemohla jsem mu tim zpusobit poleptání tech prudušek? je to docela agresivni… kdo stím mate zkušenost jak dlouho trva lečení zanetu prudušek asi tak? kdy do skolky kdy sport?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7586
14.12.18 16:05

@axelina náš malý má bronchitidu už od neděle, ale s kašlem. Ještě dneska teploty 38 hned po ránu. Máme sirupy, kapky na roztažení plic. A přesto mi to nepřijde o moc lepší. Takže počítám s tím, že se do jesliček podívá až po Novém roce :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.12.18 16:55

@axelina
Poleptání určitě tímto sprejem nastříkaným na triko nezpůsobíš. Má stále horečku? Moc by se mi to teda nelíbilo, že tak špatně dýchá… ATB jste nedostali? Jestli se to ještě zhorší, já bych asi klidně vyrazila na pohotovost.
Jinak bych to viděla tak, že se na sport dostane až po novém roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
14.12.18 17:08

Mela jsem pred par lety zanet prudusek bez kasle. Jen jsem chraptela az piskala, spatne i mluvila. Dva dny horecka. Doktor me poslal i na rentgen jestli mi to neseda na plíce, nakonec to byly jen ty prudusky. Az se to trochu uvolnilo, zacala jsem i kaslat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
14.12.18 19:58

@hehehe @hehehe ahoj ATB nám nedali protože dělala CRP a měl jen 5 čili je to virové…ale ten ventolin zabral - ted usínal bez teploty a o 50 % lepší než stav dneska ráno… ale je mi divne že nekašle jen proste strašne chraptí,a dýchal včera v noci jak tesne pred smrtí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
14.12.18 20:01

@Anna85 aha takže mam očekávat že ten kašel teprv přijde jo… on taky strašne chrapti ma uplne jiný pisklavý hlasek a každý nadech jakoby vrže…ale ten ventolin asi zabral. ted večer je to o dost lepší než rano.. má ted přes Vánoce 3 turnaje (fotbal)na ktere celý rok trenoval a těšil se…tak nevim jestli to k tomu bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
14.12.18 23:09

@axelina
To nevim jestli kasel prijde jiste. Ze to tak bylo u me, u syna byt nemusi.
Kazdopadne uplne dobre mi bylo az tak za 14dni, tak nevim nevim jestli sportovni zatez bude uplne dobry napad :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama