Kdy do školy při braní ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 12.12.18 18:07
Kdy do školy při braní ATB

Ahoj, mám dotaz, dcera, která chodí do školy první třída, je od minulé středy doma s nachlazením. Teď v pondělí jsme byli na kontrole a doktorka ji vzala stery z krku a našla streptokoka, čili počínající angina, dcera neměla teplotu, ani krk ji nebolel, jen kašel rýma.
No a co řeším, ATB má na 10 dní, doktorka říkala, že má byt tento týden doma a v pondělí už může i když bude ještě 2,5 dne dobírat, jen necvičit.
Myslíte, že ji škola, bez družiny uškodí, vyloženě si odbude 4 hodiny a půjde domů. Ono tři týdny absence je nepředstavitelné, tak mě to dost trápí.
Ona je už dnes fit, občas odkašle. Vím, že spoustu lidí říká s ATB doma, ale překvapil mě názor doktora, že může.
Díky za zkušenosti, pokud jste tohle někdy řešili.

Reakce:
axelina
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 12.12.18 18:09

infekční už není a sezení v lavici ji asi nemuže uškodit..já posílám do školky taky ihned po dobrání. kdybych doporučovala že po ATB ma byt dite jeste 14 dnu doma tak syn do školky celoročne nechodí a je stále doma.

Uživatel je onlineAstyna88
Kecalka 358 příspěvků 12.12.18 18:23

U atb jde o tu důležitost dobrání, nevím, zda tvoje dcera je natolik dospělá, aby je brala i ve škole, zda to polkne, nedrtíte apod. To taky je na zvážení. Inf není od 2.dne braní, se mi kdysi řeklo :think:

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 12.12.18 18:41

@Astyna88 ona by tabletku dostala rano pred skolou a pak az by prisla, casove to vychazi.....

Uživatel je onlineAstyna88
Kecalka 358 příspěvků 12.12.18 18:42

@Věrka..

tak pak by neměl být problém - omluvit z těláku a je to. Já jsem taky vždy byla pár dní doma a jak opadla teplota, zase zpět do školního kolovrátku…

Vemas
Kelišová 5398 příspěvků 12.12.18 18:53

Ja bych ji poslala, ale na druhou stranu asi moc nezameska, ted pred Vanoci

janoma
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.12.18 20:01

Oslabené dítě a navíc na ATB bych tedy opravdu do školy neposilala :zed:

Kassor
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 13.12.18 05:06

Chapu, ze se bojite absence, ale bude opravdu oslabena a ted vsude radi strevni potize. Ona nikoho nenakazi, to je jasny, ale pochyta vsechno, co se kolem ni mihne. Ja bych ji nechala do Vanoc doma, je v prvni tride, date rec s ucitelkou, co s ni procvicovat a je to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >