Zánět středního ucha u sedmiměsíčního?

Anonymní
15.3.20 23:55

Zánět středního ucha u sedmiměsíčního?

Syn má asi týden hustou žlutou rýmu, od večera má hnis v očičkách a teď vůbec nemůže usnout, pláče už 2 hodiny v kuse, zdá se, že si mne ouško, ale to dělá vždy, když je hodně unavený a nemůže zabrat. Nevím, jestli vyčkat do rána nebo se nějak pokusit dostat na pohotovost. Nemám auto, neřídím, teď jsem zjistila, že taxi asi nefungují, můžu volat sanitku? Nevím jak to vydržíme do 8 hod když začíná ordinovat naše doktorka. Můžu mu nějak pomoci doma?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1308
15.3.20 23:58

Dej mu nurofen proti bolesti. Někdo doporučuje kapku alkoholu na vatu a dát do ucha. To jsem ale nikdy nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1681
15.3.20 23:59

Odsat rymu, poradne prokapat nos, dat analgetika, ousko/za ouskem muzes zkusit chladit (ale ne led, jinak udelas omrzlinu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 00:09

@zuza92 nurofen nemáme, u staršího dítěte byla divoká alergická reakce na něj, tak už se bojím
Paralen jsem dala a nepomohl. Odsávám před každým kojením, kapu mořskou vodu. Ještě teda zkusím to ochlazení. Ještě dotaz může to být koronavirus? Teď mě manžel přes Skype vyděsil, že prý to může mít takové příznaky na začátku u dětí. :cert: Má i zvýšenou teplotu skoro 38 po přepočtu. Ví někdo???

• Nahlásit
  • Citovat
1308
16.3.20 00:22

A něco do nosu s účinnou látkou nemáš? Olynth, Nasivin… Dcera na uši trpí, ale nemám bohužel zkušenost s babskými radami. Nechávám si psát kapky do uší od dr. do zásoby. Teplota u zánětu ucha bývá běžně. Asi bych hned nestrašila s koronavirem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama