Zanet tenkého střeva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.1.22 17:00

Zanet tenkého střeva

Dobrý večer, maminky jdu si k vám pro radu.. Dcerka 1 rok, od 8 měsíce nás a trápí hematurie, uz ledvin a mocaku v pořádku, byly jsme na cystoskopii a tam bylo zjištěno jen zvětšené močové cesty. A 25.12. nám začli další problémy krev ve stolici byli jsem hospitalizovani na infekčním pro zjištění covidu. A problémy na dale trvají. Dnes na UZ břicha zjištěno : dominují změny tenkých kliček v levé polovině dutiny břišní-stěna kliček je zesilena, zvýšené prokrvena, v lumen střev je tekutý obsah, a volna tekutina v Db. A doktor mi řekl že je to zánět tenkého střeva ale jak jsme lezeli v nemocnici tak nám dělali různé vyšetření na infekce a nebo bakteriální onemocnění a vše bylo negativní. Vyloučily jsme ani kravske mléko zatím bez efektu.. můj dotaz jestli se s tim někdo nemá zkušenosti? Četla jsem že to může být chronova nemoc. Děkuji ze jste moji slohovku dočetli až na konec. Doufám že nikoho nepohorsim přidala jsem foto stolice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.22 17:38

Mám zkušenost u sebe, zánět byl cca od 8 let věku v tlustém střevě a byla to ulcerozni kolitida (sestřenice Crohna).

Jen tě chci uklidnit, že s tím žiju úplně normální život, mám UC již 30 let, 2 malé děti, dobrou práci, cestuji… vše jako normální clovek. Dnes jsou už léky kvalitní. Pokud by to Crohn byl, jděte do Iscare nebo podobného specializovaného centra, tam se dceři dostane té nejlepší péče. A na kvalitě péče tady opravdu hodně závisí.

• Citovat
  • Nahlásit
15368
5.1.22 12:16

Dobrý den,

nezlobte se, foto jsem smazala, to není vhodné.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat