Zánět už 10 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 16:43
Zanet uz 10 let

Ahojky, co Vam prosim pomohlo na chronicke gynekologicke a urokogicke zanety? Mam uz to 10 let a uz neverim, ze se toho zbavim…uz jsem vyzkousela snad vse…Dekuji za zkusenosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 2 inzeráty 25.10.18 16:46

Já asi moc nepomůžu, mám chronický zánět v jiné části těla. Ale prý když selzou všechny neinvazivni postupy, tak zkusí ATB do žíly a taky je řešením (Ale nejistym) operace. Ale jak říkám, mám to jinde v těle, jako sekundární problém, takže když se vyřeší ten primární, teoreticky by mohl zmizet i zánět.
Tobě přišlo na to proč se ti záněty pořád dělají, resp, proč už je to v chronické fázi? To je vcelku důležitý vědět, dle toho se to potom dá řešit.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 25.10.18 16:49

Hodit se do klidu a vymenit chlapa, netrvalo to teda 10 let, ale cca ctyri, pet let. Cim vic toho zkusis, tim min veci funguje, zajdi k doktorovi, at se to zacne resit komplexne. U techto problemu hodne dela hlava, zkus najit i neco na toto tema. Ja tahla „vztah“ nekolik let, byla jsem z toho znicena, a mela jsem neustale zanet mocovyho mechyre, k tomu i gynekologicky problemy. Bylo mi tenkrat asi 16 a trvalo to zhruba ctyri roky. Ted uz na to netrpim, naposledy predloni zanet ledvin, ale to jsem si uhnala sama. Tukam na drevo.

Jinak doporucuju lichorerisnici, i preventivne.

vjerunqa
Závislačka 3133 příspěvků 25.10.18 16:55

@NatalieSofie Ahoj, změna partnera, ale to asi nechceš slyšet :)

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 17:24

Ja nepotrebuji menit partnera…jsem spokojena a jeste ted mame 7 tydeniho chlapecka.Myslela jsem,ze mi to po porodu vymizi a nic…doktorka teda rikala,ze se to muze uklidnit az prestanu kojit…porad to svedi a neda to snad ani jeden den pokoj…uz jsem z toho zoufala :(

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 25.10.18 17:50

Zkus wobenzym, mne zabral

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.10.18 18:07

@NatalieSofie souhlasím s @vjerunga - ne že bys ho měla měnit, zejména pokud máte malé mimčo, ale minimálně by se on měl nechat důkladně otestovat. Třeba na venerologii berou stěry i na věci, na které na gyndě ne, a vyšetří i partnera, takže tam objeví často nějaká chronická ureoplazmata, mykoplazmata, apod. Otázkou také je věrnost partnerů, protože stačí, když si třeba občas jeden „ulítne“ s někým, s kým si „ulítává“ čas od času, a od něho to znova chytne (u muže bezpříznakově, toho to nijak netrápí) a od něj partnerka.

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 25.10.18 18:24

Z chronickych mocaku me dostal Joalis. Moc na to neverim, kdyz mi podle ruky urcovali kapky smala sem se, ale mam uz dobrych par let pokoj. Jinak jsem predtim zkousela vsechno, zanet mocaku jsem dostala i z postele. Jedine co mi zustalo je drazdivy mocak, chodim casto, pred cestou nekam se snazim skoro nepit. Na cystoskopii mi rekli, ze je mocak uz zjizveny opakovanymi atb.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 25.10.18 18:26

@NatalieSofie co vztah s matkou je vše v pořádku?? Může to být nějaké nevyřešené trápení

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 18:33

@Tichošlápek uz jsem me 4 velke baleni a nezabtal :(

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 18:37

H

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 18:42

@Pucalkovic Amina ja uz jsem s manzelem 11 mesicu nic nemela,tak od nej to urcite nemam a na venerologii jsem byla a vse v pohode :think:

NInaL.
Kecalka 116 příspěvků 25.10.18 18:50

Popremyslet, jestli by nemohl byt zakopany pes ve stravovani. Zrusit sladkosti, drazdiva jidla apod. Zkusit nejake alternativnejsi stravovani, co ti bude sympaticke. Nebo zkusit lekare celostni mediciny. Nedovedu si predstavit 10 let zanetu :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 19:09

Mám to stejně, už taky nevím kudy kam. Už jsem dvakrát měnila lékaře a k ničemu. :( Už si ani nepamatuji jaké to je mít spodek v pořádku.

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 25.10.18 19:38
@Anonymní píše:
Mám to stejně, už taky nevím kudy kam. Už jsem dvakrát měnila lékaře a k ničemu. :( Už si ani nepamatuji jaké to je mít spodek v pořádku.

Jo je to sileny a hlavne nikdo nedokaze pomoct…ja uz mela x dokroru a nic :,( A vubec nic ani trosku ti nepomaha?Ja uz jsem za tech 10 let do toho vrazila strasne penez a o nicem :zed:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >