Zánět v krku a Prednison

17.2.16 09:47

zanet v krku a prednison

Ahoj potřebuju radu dneska ráno jsem se vzbudila a měla jsem uplně oteklý a zarudlý čípek v krku jela jsem na orl a dal mi nejake antibiotika a prednison ze tam mám zanět nemužu vubec mluvit za jak dlouho to po tom prednisonu splaskne??nevite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.16 09:56

Splaskne…

• Nahlásit
  • Citovat
20522
17.2.16 10:13

Ten prednison by měl účinkovat rychle, dává se pro rychhlé splasknutí. Dděti trpí na laryngitidy, tak těm se to dává, ale jako poslední pomoc a ta rychlá no. mělo by to býýt ca 20minut.. a jinak na to pomáhá studený vzduch, klidně od lednice.. aby ten otok splasknul. A určitě doma netopit a nebýt moc v teple, aby se to neprokrvovalo. nebo takhle.. v teple, ale mít otevřené okno, studený vzduch ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 12:01

Jen zkušenost z alergické reakce. Oteklo mi patro v krku u toho čípku. Dostala jsem injekci (předpokládám, že prednison, jelikož čekali na zlepšení ihned), ale odpuchalo to pomaleji. Ještě za pár hodin jsem nebyla schopna spát v leže, neb jsem nemohla dýchat, ale v průběhu noci to bylo lepší.

E.

• Nahlásit
  • Citovat
18.2.16 06:20

Holky tak jsem se vzbudila a žádný extra účinek nevidím jo splasklo to oproti včerejšku ale rudé a zarudlé to mám snad ještě víc než včera je to normální? Dostala jsem ještě antibiotika po 12 hodinách tak jsem myslela že to zabere rychleji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
18.2.16 17:23

Zánět/zčervenání neustoupí hned, Chce to pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 08:14

Ahoj holky, prosim akutne o radu, jsem totiz hroznej plasan a posera rano jsem se vzbudila s prodlouzenym cipkem v krku, proste jakoby se zvetsil, prodlouzil… porad mi tam neco vadilo, snazila jsem se to polkonout, vvykaslat a nic az jsem zjistila, ze jetto ten cipek nevite co s tim? co si na to dat? jestli valit na pohotovost? achjo a dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama