Zapáchající pračka

Anonymní
14.8.15 22:08

zapachající pračka

Dobrý den maminky mám dotaz stalo se Vám někdy že Vám zapáchala pračka? co jste na to používaly? Děkuji předem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
14.8.15 22:12

Zkousela jsi hledat v diskuzich? Smrdici pracka tu uz urcite parkrat byla.
Cistit filtr, cistit suplicek, ednou ta cas mutes pustit pracku prazdnou na vyvarku a misto prasku nasypat kyselinu citronovou. Nechavat ji vetrat, vytirat hadrikem ten ohyb za gumou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
14.8.15 22:13

Tak to jsem řešila nedávno. koupila jsem v drogerii teta čistič pračky nevzpomenu si jak se to jmenovalo :oops: ale byla to modrá lahvička jinou tam neměli. A opravdu to zabralo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
22325
14.8.15 22:27

Mě nezapáchla nějak drasticky a prádlo vonělo, ale když jsme ho tam dávala, tak jsem cítila, že to není „ono“. Ač ocet používám na hodně věcí, tak do pračky, nevím proč, mám strach ho pustit. Koupila jsem v DM čistič pračky, projela tím a je to dobrý. Asi to chce sem tam. Jako myčku, tu taky člověk čistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 22:28

Pouzivas calgon nebo cistic pracky? Taky nam smrdela a ted kupuji cistic pracky v DM, je to i zmekcovac vody a od te doby ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 22:32

Já kromě přípravků doporučuji nenechávat pračku zavřenou mezi praními (beru v řádu dnů, ne hodin) - u mě stačilo nechat zavřenou třeba den a už smrděla. Jo a jestli máte speciální program na vypouštění vody, tak po vyndání prádla (když už nebudete nic dalšího prát) pustit. Vypustí se voda, která by tam jinak zůstala a zahnívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 23:59

Mně funguje jednou za čas vyprat s octem. Naprázdno, jen ocet. Plus vyčistit sítko a gumu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12165
15.8.15 00:00

Smrdici pracku jsem vycistila tak, ze jsem do ni dala par lzic kyseliny citronove a spustila vyvarku. Pak jsem pozadala sousedy (ziju v Anglii a je nas nekolik na jednu pracku), aby po vyprani vzdy vyndavali suplik a nechali pracku otevrenou a od te doby je klid a zadny smrad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22325
15.8.15 01:20
@Evelynka82 píše:
Já kromě přípravků doporučuji nenechávat pračku zavřenou mezi praními

Já tohle beru třeba jako naprostou samozřejmost. A dokonce bylo v návodu u pračky psáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 01:24

@Aries6 Právě proto to píšu, přeci jen ne každého napadne, že to může být z toho :) u nás tedy většinou pračku zavře manžel, aby mu mohla při pranní hygieně asistovat kočka, já si toho občas nevšimnu a už to je :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22325
15.8.15 01:28

@Evelynka82 Tak já chápu, že ty dvířka můžou třeba v koupelně překážet… trochu jsem chtěla poukázat taky na to, že velká většina Čechů nečte návody :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama