Zapáchající stolice u 4měsíčního miminka, připomíná ocet

4976
1.2.09 20:49

Zapáchající stolice

Ahoj,mám dotaz.
Mám 4 měsíční miminko a když se vykaká tak jí stolice zapáchá kysele jako ocet. Barvu má takovou okrovou a kaká 1× denně. Kojím a trochu dokrmuju Bebou. Průjem nemá.
Prosím poraďte jestli je to normální nebo ne. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6069
1.2.09 21:37

ahoj,
pro klid duše bych zašla k doktorce - udělá výtěr a uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
1.2.09 21:50

Jestli jsi začla dokrmovat Bebou teď někdy, tak je to od toho, Filipovi to taky smrdělo nakysle, když jsme dávali Bebu. Nějak mu nesedla, tak máme Nutrilon Comfort a sice hrozně smrdí a je to jak špenát zelené, ale prý všechno v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
2.2.09 11:40

Ahoj, já jsem taky v prvních měsících dokrmovala Bebou a Marťovi vůbec neseděla. Stoličku měl zelenou, bolelo bříško… Přešli jsme na Nutrilon a pohoda. Chce to vyzkoušet. Každému dítku vyhovuje něco jiného. Pokud máš dobrou doktorku, tak se s ní poraď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
2.2.09 13:02

No právě já dokrmovala nutrilonem, a malá měla bolení bříška z něj. Tak jí dávám Bebu, a bolení bříška nemá. Jen ta stolice, jinak jí snáší dobře.
Ve čtvrtek jdeme do poradny tak se zeptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
2.2.09 15:16

Tak my taky dokrmujeme Bebou a stolička nám šíleně zapáchá neustále,na přebalování plynovou masku :lol: :lol: :lol: Podle mého doktora je to v pořádku,měli jsme i stolici ukázat a vyšetřit,ale vše OK,tak uvidíš,zeptej se,možná zkuste vyšetřit pro klid duše a jinak hlavně,že nemá boleníčko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama