Zánět a ztráta mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qwerty123456
Nováček 4 příspěvky 07.08.19 14:04
Zapal a strata mlieka

Ahojte. Pred 3 dnami ma nahle prepadla zimnica, horucka a zacal mi tvrdnut jeden prsnik. Vecer som musela ist na pohotovosť, lebo som nevladala starat sa o malu, ma tyzden. Bola to mastitida, dostala som atb.. Dnes uz js stav lepsi, ale co ma trapi je, ze som takmed stratila mlieko… Snazim sa dost jest, pit, dnes som si kupila aj benedikt a senovku aj homeopatika a odsajem horko tazko 10 ml, predtym som dala z jedneho 40ml približne, malicku musim dokrmovat umelym, co nam velmi nesedi, ssi ju boli brusko. Chcela som sa spytat, ci mal niekto podobny problem a ci sa mliecko po prekonani zapalu vratilo. Este doplnim, ze mam celkom ploche bradavky a preto sa mala tazko prisava, takmer nic teraz nevytiahne… Dost ma to trapi, nechcem prestat dojcit… Dakujem za vsetky rady ❤️

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 07.08.19 14:08

Pozvi si laktační poradkyni. Mimčo hodně často přikladej. Já třeba neodsaju skoro nic, přitom mlika mám hodně, takže odsávání není ukazatel. Před každým kojením si prsa nahřej a namasiruj. Moc bych nedokrmovala pokud to není úplně nezbytné, jestli mimčo pribira, má dost pocuranych plin přes den, tak máš mlika dost. Navíc teda ten první týden se ti prsa fakt nalejou a bolí, ale ono si to postupně seda, ta tvorba se ustaluje, už se ti nebudou tolik nelejvat jako hned po porodu, ale to neznamená že mliko mizi…

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 07.08.19 14:41

Tady je 100% na místě kvalitní laktační poradkyně

Váš příspěvek
Reklama