Zápis do ZŠ přihláška

31.3.21 09:27

Zápis do ZŠ přihláška

Zdravím,
doteď nám nepřišla žádná přihláška.
Koukala jsem po internetu zda je to někde ke stažení, ale nikde jsem nic nenašla.
Prosím poraďte kde vzít přihlášku k zápisu kterou odevzdám do schránky školy.
Děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19752
31.3.21 09:29

To ti nikdo neposílá. Musíš si to hlídat sama na stránkách vaší školy, tam jsou taky všechny formuláře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
31.3.21 09:30
@Daniela.Novohradska píše:
Zdravím,
Koukala jsem po internetu zda je to někde ke stažení, ale nikde jsem nic nenašla.
Děkuji za radu

Ahoj, co jsem někde slyšela tak se to teď přes koronu často dělá online. Nemají školy někde online formuláře nebo někdo k tomu něco napsané? Zkusila bych tam ještě i zavolat a přímo se se školou domluvit jak to teď chodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
31.3.21 09:32
Zdravím,
Děkuji za radu

U nás je přímo na stránkách školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29334
31.3.21 09:34

My to máme na stránkách školy a upozornila nás na to učitelka ze školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 09:35

Zapomela jsem dodat ze na strankach skoly je psano ze prihlasky prijdou postou doporucene do konce brezna, avsak doted nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
31.3.21 09:39
Zapomela jsem dodat ze na strankach skoly je psano ze prihlasky prijdou postou doporucene do konce brezna, avsak doted nic

Co to je za systém? Jak ví škola, komu je má posílat, když se ještě nikdo nepřihlásil? :mrgreen:
U nás (a věřím, že na většině dalších škol) se spustí online zápis zítra, vyplní se přihláška a poté se originál odevzdá ve škole. Kdo nemá přístup, může si po domluvě vyzvednout přihlášku na sekretariátu školy. Že by nějaká škola dobrovolně přicházela o finance doporučeným rozposíláním přihlášek, to jsem ještě neslyšela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 09:50

Holky tak vše uz vyreseno!!! :palec:
Jak mohu smazat diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1978
31.3.21 09:51

Máme doma předškoláka a asi před třemi dny nám přišla pozvánka do emailu a na jejich stránkách je taktéž.. Vyplnit se ale může až po 7.4… a chtějí teda převážně digitální formu.. A pokud nemáš jak vyplnit digitálně, tak máš přijít bez dítěte osobně.. Takže bych mrkla na stránku školy a pokud tam nic není, zavolala bych si pro informace na danou školu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
31.3.21 10:08
@zrcadlo píše:
Co to je za systém? Jak ví škola, komu je má posílat, když se ještě nikdo nepřihlásil? :mrgreen:
U nás (a věřím, že na většině dalších škol) se spustí online zápis zítra, vyplní se přihláška a poté se originál odevzdá ve škole. Kdo nemá přístup, může si po domluvě vyzvednout přihlášku na sekretariátu školy. Že by nějaká škola dobrovolně přicházela o finance doporučeným rozposíláním přihlášek, to jsem ještě neslyšela :think:

U nás všechny školy až 12.4., tak měly být zápisy normálně, tak to tak spustí. Ale místo dvou dnů 14.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
31.3.21 10:43
@vokishka píše:
U nás všechny školy až 12.4., tak měly být zápisy normálně, tak to tak spustí. Ale místo dvou dnů 14.

Aha, tak to se omlouvám, u nás od 1.4. a kamarádka přes půl republiky taky tak, tak jsem myslela, že je to tak všude.
U nás už čekání na případný zápis i s dítětem vzdali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
31.3.21 10:50
Zdravím,
Děkuji za radu

Kontroluj stránky školy, tam bude vše. Nebo tam zkus zavolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 18:26

@bublinek
Děkuji jak jsem již výše psala vše je vyřešeno. Přihláška ležela na poště. Paní pošťačka se neobtěžovala zazvonit, případně vhodit do schránky papír že mám doporučený dopis na poště :-)
Nevím jak tuto diskuzi smazat, pokud to tedy lze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
1.4.21 19:03
@bublinek
Děkuji jak jsem již výše psala vše je vyřešeno. Přihláška ležela na poště. Paní pošťačka se neobtěžovala zazvonit, případně vhodit do schránky papír že mám doporučený dopis na poště :-)
Nevím jak tuto diskuzi smazat, pokud to tedy lze.

oslovit admina, prosím Tě, odkud jste? Protože to fakt „slyším“ poprvé, že by se přihláška do ZŠ vhazovala do schránky, tady je okolo asi 7 ZŠ, jedna je spádová, ale každý má jiné požadavky, tak třeba dá dítě na jinou než spádovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat