Zaplo půjčka - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Anonymní  20.11.14 11:09

@MSM20 Já jsem si od nich půjčila 2×, bylo to někdy zjara. Odešla mi naráz pračka a lednice a nešlo jinak, u rodiny jsem žebrat nechtěla a do mateřské bylo daleko. Půjčila jsem si nerada, ale jinak vše co se jejich strany týče bylo v pohodě a bez problému. Peníze jsem měla na účtě během pár minut a první půjčka byla zkutečně bez poplatku. Pak jsem si půjčovala ještě 2000 a vracela jsem myslím 2300. Takže z nouze si myslím dobré. Ale bacha, lehce by šlo do jejich půjčkového kolotoče spadnout.

Anonymní  25.11.14 19:14

Můžu jen potvrdit-tyto půjčky fakt nebrat dostalo mě to až na úplné dno že jsem neměla ani na rohlík-nekupovat to na co nemám to je základ. Nebýt rodiny jsem podmostem i s dětma a manželem :zed:

amya
Stálice 62 příspěvků 26.11.14 07:45

Nemá někdo zkušenost s tím, že by se dal u zaplo.cz domluvit splátkový kalendář?

zuzkacr
Nováček 5 příspěvků 20.06.15 16:41
zkušenost

Ahoj, je naprostá pravda, že jakákoliv půjčka je cesta do pekel. Jenže je taky pravda, že člověk prostě někdy nevyjde. Mě osobně se stalo, że byl v práci slabý měsíc na zakázky a výplata stála za prd, ale další jsme měli třeba nadprůměrný. Já využila Zaplo několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Bylo to rychle vyřízený, všechny informace o splatnosti jsem taky hned dostala a před splatností mi přišel email i sms o tom, že se blíží den splatnosti. Takže pokud člověk včas zaplatí, žádný problém není. Situaci, kdy jim peníze nepřišli včas jsem nezažila, tak nevím co se děje v tomto případě.

xzuzana
Nováček 6 příspěvků 21.06.15 10:15

A proč se ti líbí zrovna Zaplo? Od banky je ta půjčka obvykle s menším úrokem a s lepšími podmínkami.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 21.06.15 12:21
@xzuzana píše:
A proč se ti líbí zrovna Zaplo? Od banky je ta půjčka obvykle s menším úrokem a s lepšími podmínkami.

ja myslim, ze proto, ze maji prvni pujcku bez poplatku a uroku:) spolehaji se na to, ze kdyz si pujcis 8 tisic, tak je pak s dalsi vyplaty zaplatis a super, ale zase nevyjdes, protoze ti zase chybi 8 tisic.. a tak dookola s tim rozdilem, ze dalsi pujcka uz je s urokem. Mnohym lidem navic banky nepujci.

chipsa
Extra třída :D 13138 příspěvků 14.07.15 18:26
@MarieOVMUC píše:
Predem rikam, ze jsem nikdy pujcku nemela a nechci mit, ale treba to zaplo mi jednorazove prijde jako dobra sance, pujcim pet, do mesice vratim 5.. otazka je, proc mi pet pochybelo, ze jsem si musela pujcit a jestli mi nepochybi zas.. protoze v jejich podminkach jsou docela dobre hlody.. jine bankovni spolecnosti maji rpsn kolem 17%, zaplo ma 230%.. cesta do pekel, jako vsechny pujcky, ktere jsou zbytecne..

230%??? 8o O tuto půjčku zájem nemám, jsem pouze zvědavá, protože mě rozčiluje jejich reklama. Ta s bleskem. To by mě zajímalo, když si někdo půjčí třeba těch 8.000, kolik zaplatí na úrocích? Cesta do pekel, reklamy lákavé a lidi tak hloupí..

nikitice
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 16.10.15 14:57

Tak já měla od zaplo minulý měsíc 8 tisíc a přesně za 30 dnů jsem 8 vrátila. Opravdu bez poplatku. Když si půjčím znova, tak můžu už 10 tisíc a zaplatím asi dva tisíce navíc, ale myslím, že to někdy využiji znovu. Záleží prostě jak se to komu vyplatí a hlavně to musí za 30 dní vrátit, jinak by to bylo více.

IlonkaIlonka
Nováček 10 příspěvků 17.02.16 10:53

Musí se brát v potaz, že každá nebankovka má vyšší úroky a tvrdší podmínky oproti normal bankám. Ale chápu, že když je nouze. Já taky měla nouzi jednou, pučila sem si od Profi Credit, naštěstí jsem řádně splácela a za rok to měla z krku. Když už půjčky tak se hodně ptejte na vše, at zbytečně neproděláte

dddenyyy
Nováček 2 příspěvky 29.08.17 08:11
Zaplo je v pohodě.

Dobrý den,

také přidám svou zkušenost s tímto poskytovatelem „rychlých půjček“.

Je mi 30 let, jsem bez dětí, bez dluhů. V práci jsem byl v době podání žádosti ve zkušební době asi 3 týdny a 1. výplata mi přišla asi za 5 dní (beru klasický „dělnický“ plat v ČR). Podal jsem on-line žádost a asi do 2 minut mi volali, vyřešili jsme nějaké další informace - to byl pátek. Odeslal jsem 1 halíř na jejich účet pro kontrolu a žádost se zpracovávala. V sobotu mi volali znovu, abych jim poslal on-line výpis z účtu, jestli mám nějaký příjem ze zaměstnání. Pohoda. Žádal jsem o 5.000,– Kč - první půjčka zdarma. V pondělí jsem měl peníze na účtě. Kdyby to nebylo přes víkend, tak věřím, že tam budou dříve. Zhruba po 10-ti dnech mi poslali sms a zavolali znovu, že si mohu ještě „dopůjčit“ do limitu 8.000,– Kč, pokud budu mít zájem.

Při řádném splacení nejde o žádnou vědu. Jen mi přijde oproti jiným „rychlým půjčkám“ při 2. a dalším úvěru drahá. Při 1. půjčce (aktuálně srpen 2017) je bezúročná při řádném splácení.

Shrnuto a podtrženo, měl jsem výplatu na HPP ve zkušebce za týden, předtím jsem makal jenom na DPČ, jsem bez dluhů, bez dětí, nikoho neživým a půjčku mi schválili.

Jenom pozor, jak zde píše spousta uživatelů, tyto půjčky využívejte pouze, pokud již neexistuje jiná možnost.

Hezký den.

Mazda6
Nováček 1 příspěvek 27.10.17 00:57

Kazda pujcka je risk, at uz hypoteka nebo uver na bydleni. Akorat by mel clovek umet pouzivat tyto pujcky. Jiz jednou jsem toho vyuzila u HCr. A u zapla ted toho vyuzivam znovu. Ale pokazde jsem vedela, ze budu schopna penize vratit, protoze mi vzdy prisly penize, co jsem mela mit navic, jako ze sporeni nebo pojistky, ale bohuzel jsem je potrebovala driv. Urcite neni dobry napad pujcovat si pred vyplatou a pak zase z vyplaty to vracet, pak to stejne zase chybi a jste v kruhu. Kdyz uz, tak jen kdyz budete vedet, ze budete mit nejake penize navic a zdravy rozum, ze musite ty penize vratit.

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama