Zaplo půjčka - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MSM20
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 12.10.14 19:17
zaplo pujcka

Máte někdo zkušenosti s touto půjčkou?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 12.10.14 19:31

Ne, rozhodně tyto typy půjček jsou snadnou cestou ke dluhům, potažmo k exekucím… takže za mě, nikdy!!!

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30237 příspěvků 12.10.14 19:37

Snad někomu zaplo, že je to cesta do pekel.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 12.10.14 19:54

Predem rikam, ze jsem nikdy pujcku nemela a nechci mit, ale treba to zaplo mi jednorazove prijde jako dobra sance, pujcim pet, do mesice vratim 5.. otazka je, proc mi pet pochybelo, ze jsem si musela pujcit a jestli mi nepochybi zas.. protoze v jejich podminkach jsou docela dobre hlody.. jine bankovni spolecnosti maji rpsn kolem 17%, zaplo ma 230%.. cesta do pekel, jako vsechny pujcky, ktere jsou zbytecne..

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 12.10.14 19:54

Za mě taky ani náhodou, to je sebevražda…

MSM20
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 12.10.14 19:56

Holky dik za komentáře. Ale já jsem se ptala na zkušenosti? Prosím ať píše ten kdo si půjčil a a zdali své negativa a pozitiva

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 12.10.14 19:59
@MSM20 píše:
Holky dik za komentáře. Ale já jsem se ptala na zkušenosti? Prosím ať píše ten kdo si půjčil a a zdali své negativa a pozitiva

precti si jejich obchodni podminky a budes mit jasno, ja je cetla z nudy, takove fejky me zajimaji.. proste lichva zabalena do pekneho papiru. Nikdo normalni ti tady nerekne, jo jsou super. Protoze rozumove zdravi lide si nepujcuji a kdyz si pujcuji, jdou do proverene banky a ne do zapla a podobne.

MSM20
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 12.10.14 20:02

Chceš tím říci že lidé kteří potřebují půjčit do výplaty jsou rozumově nemocní lidé?? V normální bance si bohužel půjčit na Rp nemohu jinak bych se nepřála na tuto půjčku.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 12.10.14 20:05
@MSM20 píše:
Chceš tím říci že lidé kteří potřebují půjčit do výplaty jsou rozumově nemocní lidé?? V normální bance si bohužel půjčit na Rp nemohu jinak bych se nepřála na tuto půjčku.

promin, ale ano, protoze tohle vede k neknecnemu kolu pujcek, ktere vedou ke krasnemu fleku pod mostem.. se zamysli:(

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30237 příspěvků 12.10.14 20:20
@MSM20 píše:

Nehospodární v tom smyslu, že si půjčují draze.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 12.10.14 20:30
@MSM20 píše:

Ano jsou. Jsou totiz i jine zpusoby kde sehnat penize. Mene sebevrazedne. Dneska uz i deti na zakladnich skolach se uci, ze tyto pujcky opravdu ne! Staci si opravdu precist podminky a zapojit zakladni matematicke pocty.

MSM20
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 12.10.14 20:45

Pokud víte o jiném způsobu tak se ráda přiučim.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 12.10.14 20:59
@MSM20 píše:
Pokud víte o jiném způsobu tak se ráda přiučim.

Tak zasadni info je kolik vam cca chybi.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 12.10.14 21:20
@Callipo90 píše:
Tak zasadni info je kolik vam cca chybi.

a taky proc chybi

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 12.10.14 21:26
@MarieOVMUC píše:
a taky proc chybi

Jojo ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >