Zapojení plynu

Anonymní
11.4.17 12:08

zapojení plynu

Dobrý den, měla bych dotaz odpojili nám včera hodiny na plyn za neuhrazenou jednu zálohu u Innogy, tuto zálohu jsme okamžitě včera uhradili (vůbec jsme si nebyli vědomi že by tam byl nějaký dluh). Hodiny nám vzali a ani nám nedal nikdo vědět přitom jsem byla doma a kdyby zaklepali na místě bych jim to uhradila, no každopádně jsme zjistili že na znovu připojení potřebujeme revizi tu máme domluvenou na dnešek a také papír o znovu připojení a teď by mě zajímalo když budeme mít všechny tyhle papíry za jak dlouho asi tak příjdou a hodiny opět připojí? Máme doma malé miminko a jelikož plynem topíme, ohříváme vodu i vaříme je to dost problém. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11.4.17 12:13

Jen tak ti hodiny nevemou, nejprve příjde upozornění mejlem, pak dopis do schránky, pak tepr odpojují hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.4.17 12:19

Nevím, j ak je to u plynu, ale u elektřiny kamarádka 2× poslala částku za elektřinu se spatnym variabilním symbolem (nevěděla, ze se spletla) a přišli ji odpojit elektřinu bez nějakého upozornění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 12:23

Mailem nic nepřišlo, ve schránce byl dopis teprve ve čtvrtek a včera už odpojili, kdyby Vás to zajímalo vše je již uhrazeno, ale na to jsem se neptala že… takže pokud nemáte odpověď na mou otázku nechte si prosím komentáře pro sebe, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.4.17 12:26
@anikahen píše:
Nevím, j ak je to u plynu, ale u elektřiny kamarádka 2× poslala částku za elektřinu se spatnym variabilním symbolem (nevěděla, ze se spletla) a přišli ji odpojit elektřinu bez nějakého upozornění…

ano my si nevšimli že jsme při platbě zadali špatné č. ú. a že se platba vrátila, včera jsem chtěla umýt nádobí po snídani a najednou jen studená voda, trvalo mi než jsem přišla nato že chybí hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
373
11.4.17 12:56
@Anonymní píše:
Mailem nic nepřišlo, ve schránce byl dopis teprve ve čtvrtek a včera už odpojili, kdyby Vás to zajímalo vše je již uhrazeno, ale na to jsem se neptala že… takže pokud nemáte odpověď na mou otázku nechte si prosím komentáře pro sebe, děkuji
**** zalezi jen na RWE(innogy)az budete mit vse stejne musite jit na pobocku dolozit to, nebo si zavolejte na infolinku ohledne terminu, v kazde vesnici jezdi jen urcite dny takze zalezi kolik toho tam v okoli maji muze to byt klidne dalsi den nebo taky tyden,14dni, spis zalezi na Vasi iniciative jak moc je budete nahanet
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
11.4.17 13:02
@LucieHol píše: **** zalezi jen na RWE(innogy)az budete mit vse stejne musite jit na pobocku dolozit to, nebo si zavolejte na infolinku ohledne terminu, v kazde vesnici jezdi jen urcite dny takze zalezi kolik toho tam v okoli maji muze to byt klidne dalsi den nebo taky tyden,14dni, spis zalezi na Vasi iniciative jak moc je budete nahanet

zaplaceno to již máme, platili jsme přímo na zákaznickém centru, spíš mě zajímalo za jak dlouho od žádosti o znovu připojení přišli… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
11.4.17 13:10

Tyden, ale musite je opravdu pophanet a rict ze mate miminko atd ze proste potrebujete co nejdriv termin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama