2 dny zapomenutá antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 19:18
Zapomenutá antikoncepce 2 dny

Dobrý večer, chtela jsem se zeptat. Užívám antikoncepci už 3 měsíc a v tomto měsíci jsem si zapomněla vzít dvě tabletky po sobě naposled tedy v neděli. 13ta a 14 ta tabletku v platu tedy zapomenuta. V pondělí byl sex a to uz jsem tabletku nevzala, ani v úterý, ve středu ráno jsem vzala obě naráz. Chci se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění.

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:

Yopii
Kecalka 228 příspěvků 09.11.18 19:27

Tak moznost je, ale mi osobne se to nestalo. Pokud se to stane nekde uprostred plata, tak je ta sance nizsi nez na zacatku, ale furt je. Ja nezapadla i kdyz jsem zapomnela, ale rozhodila se mi menstruace (muzes ji dostat driv, ja ji nedostala vubec).

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 09.11.18 19:33

Možnost je vždcky. A koukni na příbalový leták, jak je to s braním těch zapomenutých. Mám pocit, že by se dvě najednou vůbec brát neměly.

TMana
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 09.11.18 20:14

Co to je tady za lidi. 2× po sobě zapomenout na pilulku a neumět si přečíst příbalový leták. Tohle má fakt volební právo?

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 20:33

@P4ja naopak,mas vzit dve najednou ;) nebo aspon to tak meli vsechny antikoncepce,co jsem brala,sice uz je to asi sedm let,co jsem polkla posledni piluli,ale prepokladam,ze se nic nezmenilo :) akoraz je doporuceno se pak chranit jeste jinym zpusobem ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 20:45

@Twixinka ba ne, o dvou naráz se nikde nepíše. Vždy se píše, že zapomenutou pilulku si máš vzít hned jak si vzpomeneš a další potom v obvyklý čas.

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 09.11.18 20:45
@Twixinka píše:
@P4ja naopak,mas vzit dve najednou ;) nebo aspon to tak meli vsechny antikoncepce,co jsem brala,sice uz je to asi sedm let,co jsem polkla posledni piluli,ale prepokladam,ze se nic nezmenilo :) akoraz je doporuceno se pak chranit jeste jinym zpusobem ;)

Já to měla tak, že do 12 hod ok, a pak už zapomenutou brát nemám. A mám normálně pokračovat dál a ta zapomenutá tam zůstala. Extra ochrana byla jasná.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 20:46

@Čičorečka ano,ale kdyz jsou to dve najednou tak se nic nedeje ;)

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 09.11.18 20:49
@Čičorečka píše:
@Twixinka ba ne, o dvou naráz se nikde nepíše. Vždy se píše, že zapomenutou pilulku si máš vzít hned jak si vzpomeneš a další potom v obvyklý čas.

Jj, já to tak měla. Ale po 12 hod od zapomenutí se už brát neměla a vzít si tu další, co byla na řadě. Určitě tam bylo, že se dvě najednou brát nemají, proto mě to zarazilo. Ale předpokládám že zakladatelka pečlivě přečetla příbalový leták.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 20:52

@P4ja kopiruji pribalovy letak Belary
"Je-li interval delší než 12 hodin, antikoncepční účinek přípravku BELARA není již zajištěn. V takovém případě užijte zapomenutou tabletu okamžitě a pokračujte v užívání přípravku BELARA v obvyklém čase. Může to znamenat, že užijete 2 tablety v průběhu jednoho dne. V takovém případě musíte v průběhu následujících 7 dnů používat doplňkové mechanické antikoncepční přípravky (např. kondom). "
Rekla bych,ze u vetsiny pilulek to bude stejne :)

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 09.11.18 20:57

@Twixinka no nikde se nepíše že máš vzít dvě najednou a že se nic neděje, jak píšeš, ale je to jedno… Vždyť to stejně každá druhá zobe jak lentilky :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >