Zapomenuté prášky antikoncepce

30.3.17 13:52

Zapomenuté prášky antikoncepce

Ahoj, potřebuju poradit :nevim:. Zapomněla jsem si vzít 2 prášky HA. Z toho jeden byl poslední z prvního týdne a druhý byl první z druhého týdne, takže je to přelom prvního a druhého týdne, což nevím jak je rizikové. Bylo to úterý a středa, jenže v úterý jsme s přítelem měli nechráněný sex. Beru HA teprve druhý měsíc. Myslíte že je velká šance těhotenství a měla bych si koupit prášek „po“? Děkuji předem za každou radu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17679
30.3.17 15:30

Měli jste se chránit i jinak :think: jak dlouho to je co jsi měla sex?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 15:53

Bylo to teď v úterý, co jsem si zapomněla vzít ten jeden prášek :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17679
30.3.17 16:14

@Anonym017 postinor se dá použít do tří dnů po ale čim později tím účinek klesá koukni na leták

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 16:40

Jojo vím, už jsem koukala na internetu. Asi mi ale nezbývá nic jinýho než tahle možnost.
Každopádně děkuji za odpověď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17679
30.3.17 16:42

@Anonym017 uvidíš nikdo ti nepoví jestli jsi otěhotněla nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 08:43

Ahoj, taky bych potřebovala radu. Antikoncepci beru jiz delší dobu asi půl roku i dýl. Mám druhé platicko z balení. Ve čtvrtek (19.12.) jsem si vzala první prášek po menstruaci. A ve středu (25.12.) jsem si zapomněla vzít prášek(beru je kolem 18-19 hod. A vzpomněla jsem si ve čtvrtek tedy dnes v 7:30. Myslíte že musím mít nechráněný sex 7 dní nebo stačí třeba 5? Když jsem si je vzala po 13ti hodinách a říká se že do 12cti je to ok.
Děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
1264
26.12.19 10:01
@Anonymní píše:
Ahoj, taky bych potřebovala radu. Antikoncepci beru jiz delší dobu asi půl roku i dýl. Mám druhé platicko z balení. Ve čtvrtek (19.12.) jsem si vzala první prášek po menstruaci. A ve středu (25.12.) jsem si zapomněla vzít prášek(beru je kolem 18-19 hod. A vzpomněla jsem si ve čtvrtek tedy dnes v 7:30. Myslíte že musím mít nechráněný sex 7 dní nebo stačí třeba 5? Když jsem si je vzala po 13ti hodinách a říká se že do 12cti je to ok.
Děkuju za odpovědi

Tak nechráněný bych nedoporučovala. Ale obvykle to bývá tak, že až do další menstruace by ses měla chránit jinak. Jsou vánoce, ale po svátcích se zeptej lékaře. Taky záleží, co bereš. Není to napsané v příbalovém letáku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama