Zapomenutý zaplacený nájem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 21:37

Zapomenutý zaplacený nájem

Dobrý den, chtěla bych se poradit?
V létě jsem zapoměla jednou zaplatit nájem a nevšimla si toho. Všechno okolo (energie) jsem poplatila kromě jedné položky ze Sipa za pronájem bytu. V únoru mi končí smlouva když to uhradím v únoru. Myslíte že mi prodlouží smlouvu od bytu? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14815
12.1.22 21:40
@Anonymní píše:
V létě jsem zapoměla jednou zaplatit nájem a nevšimla si toho. Všechno okolo (energie) jsem poplatila kromě jedné položky ze Sipa za pronájem bytu. V únoru mi končí smlouva když to uhradím v únoru. Myslíte že mi prodlouží smlouvu od bytu? Děkuji

Jak to máme vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 21:42

@JancaS84 Nevím asi ze zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
50
12.1.22 21:42

A to tě neupomenuli? To je divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 21:45

@Luthien1556 Byla to moje chyba že jsem to nezaplatila. Nemám zkušenosti tohle je mé první bydlení.

• Citovat
  • Nahlásit
7415
12.1.22 21:49
@Anonymní píše:
V létě jsem zapoměla jednou zaplatit nájem a nevšimla si toho. Všechno okolo (energie) jsem poplatila kromě jedné položky ze Sipa za pronájem bytu. V únoru mi končí smlouva když to uhradím v únoru. Myslíte že mi prodlouží smlouvu od bytu? Děkuji

Tu nejvyšší položku jsi nezaplatila a zapomněla…energie jsi poplatila a nájem nee… divné, nee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 21:53

@Veru1987Moje Sipo obsahuje slozky za plyn, elektrinu a pronajem bytu plus CT a radio poplatek. Jediny co mi schazi zaplatit je pronajem bytu a kvuli tomu mam strach ze mi neproudlouzi smlouvu.

• Citovat
  • Nahlásit
50
12.1.22 21:57

A kdo je majitelem bytu? To se po platbě neshanel? ;) být tebou bych to doplatila a informovala bych se, jak je to se smlouvou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
12.1.22 21:59

Taky mi přijde zvláštní, že to majitel neřešil už v tom létě. A že se ze SIPO dá zaplatit jen něco. :think:

Máte ve smlouvě automatickou prolongaci, nebo ne? U prolongace bývá většinou nějaká lhůta, do které se mají obě strany možnost vyjádřit, že nechtějí v pronájmu pokračovat. To už by muselo být nějak teď. :nevim:

Příspěvek upraven 12.01.22 v 22:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
12.1.22 21:59
@Anonymní píše: @Veru1987Moje Sipo obsahuje slozky za plyn, elektrinu a pronajem bytu plus CT a radio poplatek. Jediny co mi schazi zaplatit je pronajem bytu a kvuli tomu mam strach ze mi neproudlouzi smlouvu.

A není lepší jít za majitelem bytu, vysvětlit, omluvit se a sypat si popel na hlavu :mrgreen:
To je podle mě lepší než zjišťovat info tady i když tady napíše 10 lidí, v pohodě nájem prodloužil, tak tobě tvůj pronajímatel nemusí nájem prodloužit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38960
12.1.22 22:00

No sipo se snad plati naraz, jako souhrnná castka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7746
12.1.22 22:01
@vokishka píše:
No sipo se snad plati naraz, jako souhrnná castka.

Nechceš od takového člověka, aby mluvil pravdu, že ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 22:03

@Luthien1556 No ráda bych to zaplatila v únoru ale aby to nebylo pozdě? Jsem nájemník. Neznám původ bytu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 22:04

@vokishka Ale když to člověk nezaplatí tak musí platit všechno zvlášt.

• Citovat
  • Nahlásit
7746
12.1.22 22:04
@Anonymní píše:
@Luthien1556 No ráda bych to zaplatila v únoru ale aby to nebylo pozdě? Jsem nájemník. Neznám původ bytu.

A proč v únoru? Zaplať to hned, běží ti penále z prodlení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat