Žárlí kamarádka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 17:55

Žárlí kamarádka?

Ahoj, nevím jestli jsem špatná kamarádka, nebo na mě má nejlepší kamarádka žárlí.
Stručně. Od základky mám nejlepší kamarádku, se kterou si říkáme vše, jezdili jsme na výlety, dovolené, přespávali u sebe. Před 3 lety se jí narodila holčička a samozřejmě už jsme nedělali to co před tím. Ale nevadilo mi to
Její holčička je úžasná, ráda si s ní hraju.
Na podzim 2021 jsme měli po 15letech sraz a dala jsem se tam do řeči se spolužačkou. Neskutečně jsme si padli do noty. Obě jsme singel, a po těžkém rozchodu, každá nějaké své osobní problémy. Notovali jsme si neskutečně. Každé kravině jsme se neskutečně smáli a vlastně jsem se celý ten večer, noc a ráno nebavila moc s nikým jiným. Zpětně si říkám, že jsem byla jak puberťák.
S dosavadní nej k. řešíme podstatné záležitosti. Práci, vztahy, rodinné neshody hodně krát mě podržela při rozchodech, často u mě s malou přespávali, byla to sranda. S tou ze srazu jsme nadávali na muže, svět, zaměstnavatele. Ne že bych měla špatnou práci, ale alkohol udělal své a já se netajila, že místo 8h, které mám odpracovat, to doháním doma někdy i do půlnoci. Zkrátka a dobře v březnu jsme strašně spontánně vyjeli na 2,5 týdne na exotickou dovolenou. Bylo to nelepší volno mého života. Sbalili nás hned první večer na baru snědí svalnáči a já se naivně cítila jak princezna. Trávila jsem se spolužačkou najednou víc času, víc víkendů a moje nej k. si toho všimala. Na začátku byla nadšená, že mám s kým kam vyjet a nejsem tak sama (umřela mi sestra na Vánoce a bylo to strašné). V létě jsem se svojí nej k. měla jet na prodloužený víkend, ale s její holčičkou, protože nemá hlídání. Její manžel je nějaké vysoké kápo v nějakém korporatu a hlídání nemá. Budiž. No, všimala jsem si, že ji začíná vadit, že se víc setkávám se spolužačkou než s ní. 3 dny před našim víkendem mi napsala, že je malá nemocná a nemůže odjet, že zaplatí storno poplatky. Vyznělo mi to dost divně, žádné další detaily, nic. Nechtěla se mnou jet? Vadí ji, že se bavím i s někým jinym? Snažím se si udělat čas, ale nějak nám to od té exotické dovolené nevychází. Myslíte si, že žárlí? Nebo že hledám problém, kde není? Já mám její holčičku ráda. Uznávám, že je strašně živá a posezení v nějaké restauraci /kavárně nepřichází v úvahu, ale chodíme do parků, zahradních restaurací a vždy to nějak zvládneme. Ale se spolužačkou nemusím řešit, že je třeba nejpozději v 19h odejít, že zajdeme na víno kdykoli i ve 22 večer.
Nemyslím, že jsme se odcizili, ale nevím jestli ji vadí, že se bavím, jezdím na dovolené, které ona nemůže :oops:
Poraďte, nemám to s kým jiným probrat. Maminka je už 10 let v nebi a sestra za ní odešla přes 7m. Díky
Pardon za anonym, trochu se bojím osobní kritiky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25911
6.7.22 18:02

Každá jste momentálně v jiné životní etapě. A jo, řekla bych, že žárlí a asi i trochu závidí, že si můžeš dělat, co chceš. Jestli jste nej kamarádky, tak to ustojíte. Asi má teď pocit, že je najednou na vedlejší koleji. Tak jí to vysvětli, jako to píšeš tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
6.7.22 18:20

Ad
3 dny před našim víkendem mi napsala, že je malá nemocná a nemůže odjet, že zaplatí storno poplatky. Vyznělo mi to dost divně, žádné další detaily, nic. ‐‐‐--------
Chces rici, zes neprojevila litost a nezeptala se ji na detaily, na zdravotni stav male, pripadne nenabidla pomoc ty sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7422
6.7.22 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím jestli jsem špatná kamarádka, nebo na mě má nejlepší kamarádka žárlí.
Stručně. Od základky mám nejlepší kamarádku, se kterou si říkáme vše, jezdili jsme na výlety, dovolené, přespávali u sebe. Před 3 lety se jí narodila holčička a samozřejmě už jsme nedělali to co před tím. Ale nevadilo mi to
Na podzim 2021 jsme měli po 15letech sraz a dala jsem se tam do řeči se spolužačkou. Neskutečně jsme si padli do noty. Obě jsme singel, a po těžkém rozchodu, každá nějaké své osobní problémy. Notovali jsme si neskutečně. Každé kravině jsme se neskutečně smáli a vlastně jsem se celý ten večer, noc a ráno nebavila moc s nikým jiným. Zpětně si říkám, že jsem byla jak puberťák.
S dosavadní nej k. řešíme podstatné záležitosti. Práci, vztahy, rodinné neshody hodně krát mě podržela při rozchodech, často u mě s malou přespávali, byla to sranda. S tou ze srazu jsme nadávali na muže, svět, zaměstnavatele. Ne že bych měla špatnou práci, ale alkohol udělal své a já se netajila, že místo 8h, které mám odpracovat, to doháním doma někdy i do půlnoci. Zkrátka a dobře v březnu jsme strašně spontánně vyjeli na 2,5 týdne na exotickou dovolenou. Bylo to nelepší volno mého života. Sbalili nás hned první večer na baru snědí svalnáči a já se naivně cítila jak princezna. Trávila jsem se spolužačkou najednou víc času, víc víkendů a moje nej k. si toho všimala. Na začátku byla nadšená, že mám s kým kam vyjet a nejsem tak sama (umřela mi sestra na Vánoce a bylo to strašné). V létě jsem se svojí nej k. měla jet na prodloužený víkend, ale s její holčičkou, protože nemá hlídání. Její manžel je nějaké vysoké kápo v nějakém korporatu a hlídání nemá. Budiž. No, všimala jsem si, že ji začíná vadit, že se víc setkávám se spolužačkou než s ní. 3 dny před našim víkendem mi napsala, že je malá nemocná a nemůže odjet, že zaplatí storno poplatky. Vyznělo mi to dost divně, žádné další detaily, nic. Nechtěla se mnou jet? Vadí ji, že se bavím i s někým jinym? Snažím se si udělat čas, ale nějak nám to od té exotické dovolené nevychází. Myslíte si, že žárlí? Nebo že hledám problém, kde není? Já mám její holčičku ráda. Uznávám, že je strašně živá a posezení v nějaké restauraci /kavárně nepřichází v úvahu, ale chodíme do parků, zahradních restaurací a vždy to nějak zvládneme. Ale se spolužačkou nemusím řešit, že je třeba nejpozději v 19h odejít, že zajdeme na víno kdykoli i ve 22 večer.
Nemyslím, že jsme se odcizili, ale nevím jestli ji vadí, že se bavím, jezdím na dovolené, které ona nemůže :oops:
Poraďte, nemám to s kým jiným probrat. Maminka je už 10 let v nebi a sestra za ní odešla přes 7m. Díky

Když je dítě nemocný a ona kvůli tomu nechce/ nemůže jet a nemá čas na vypisování, tak bych jí to věřila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15388
6.7.22 18:33
@Anonymní píše:
S dosavadní nej k. řešíme podstatné záležitosti. Práci, vztahy, rodinné neshody hodně krát mě podržela při rozchodech, často u mě s malou přespávali, byla to sranda. S tou ze srazu jsme nadávali na muže, svět, zaměstnavatele. Ne že bych měla špatnou práci, ale alkohol udělal své a já se netajila, že místo 8h, které mám odpracovat, to doháním doma někdy i do půlnoci. Zkrátka a dobře v březnu jsme strašně spontánně vyjeli na 2,5 týdne na exotickou dovolenou. Bylo to nelepší volno mého života. Sbalili nás hned první večer na baru snědí svalnáči a já se naivně cítila jak princezna. Trávila jsem se spolužačkou najednou víc času, víc víkendů a moje nej k. si toho všimala. Na začátku byla nadšená, že mám s kým kam vyjet a nejsem tak sama (umřela mi sestra na Vánoce a bylo to strašné). V létě jsem se svojí nej k. měla jet na prodloužený víkend, ale s její holčičkou, protože nemá hlídání. Její manžel je nějaké vysoké kápo v nějakém korporatu a hlídání nemá. Budiž. No, všimala jsem si, že ji začíná vadit, že se víc setkávám se spolužačkou než s ní. 3 dny před našim víkendem mi napsala, že je malá nemocná a nemůže odjet, že zaplatí storno poplatky. Vyznělo mi to dost divně, žádné další detaily, nic.Nechtěla se mnou jet? Vadí ji, že se bavím i s někým jinym? Snažím se si udělat čas, ale nějak nám to od té exotické dovolené nevychází. Myslíte si, že žárlí? Nebo že hledám problém, kde není? Já mám její holčičku ráda. Uznávám, že je strašně živá a posezení v nějaké restauraci /kavárně nepřichází v úvahu, ale chodíme do parků, zahradních restaurací a vždy to nějak zvládneme. Ale se spolužačkou nemusím řešit, že je třeba nejpozději v 19h odejít, že zajdeme na víno kdykoli i ve 22 večer.

nemyslím si, že by jí to vadilo, nebo žárlila, ale asi jí mrzí, že už na ní nemáš tolik času. Dřív ti asi její dcera nevadila, ale tedˇkdyž máš jinou kamarádku, tak vidíš že posezení a dovolená s bezdětnou je o něčem jiném. Ty si myslíš, že si nemoc dítěte vymyslela, aby s tebou nemusela jet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
6.7.22 18:38

Kazda jste jinde, to se stava. Bohužel timhle odcizením clovek casto o pratele přijde (problém bych rekla ze je hlavne u tech velmi dobrych, kde bylo ve zvyku byt spolu porad, kdy jeden se posune a druhy zůstává stejny), ale to je tak nějak zivot… Zkusila bych udržovat aspon nejaky kontakt, jakmile budes mit taky dite, hned pojedes na stejne vlne :) ale ted je logicke, ze si mas mnohem vic co rict s nezadanou svobodnou kamarádkou jako jsi ty. A ano, urcite trochu zarli/citi se odstrcena, ale zas ma muze, dite… Ono to bude trochu jiny, az ty deti nebudou tak male.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
6.7.22 19:17
@Anonymní píše:

Nejste na základce. S každou podnikáš něco jiného. Až ty budeš mít malé dítě, možná si taky kamarádka najde radši nedětnou nebo s dětmi většími. Kamarádím se s více lidmi a nežárlím, když kamarádka vyrazí z druhou jen ve dvojici, protože já nemám hlídání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29712
6.7.22 19:52

To se stává, taky sem se odcizila s kamarádkama, když sem měla děti. Ten život je prostě jiný a už nejde tolik podnikat jako za svobodna, plus má člověk jiné starosti, které bezdětné nechápu nebo je to nezajímá. Možná si k sobě najdete cestu zpátky, až budeš mít vlastní dítě, i když to už ona bude zas jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat