Žárlivost partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 10:46
Žárlivost partnera

Dobrý den, začínám být zoufalá a už nevím, kam se obrátit o radu s alespoň trochou nadhledu..

S partnerem spolu bydlíme 5 let, máme 2,5 létě děti, vrátila jsem se zpět do práce s pružnou pracovní dobou a možnosti home office, děti jsou v soukromém zařízení..potřebovala jsem už mezi lidi, nemám žádné přátele a doma jsem byla pořád jen sama..

Jenže partner to nenese dobře.. že se mám starat jako správná žena doma o rodinu atd..
Náš problém je ale jinde..

Neskutečně žárli..pravda je, že jsme si občas s pár kolegy a kolegynemi vyměnili takové ty vtipné obrázky z facebooku, atd.. je tu takový kolektiv, občas spolu i někam chodí na oběd a tak ( což bych si teda asi vzhledem k situaci ani nedovolila )

Partner mi kontroluje mobil, je i na mě prihlaseny na messengeru a jakmile mi napíše nějaký chlap už je problém.. větší problém ovšem je, když si dovolím odepsat..poslouchám pak výčitky typu proč mu to dělám, když vím, že mu to vadí atd..pri hádce i rozbil mobil o zed..

Začal si tedy psát se všemi holkami, co zná, včetně bývalých..nekontroluji ho, řekl mi to sám.. zároveň odešel jeden večer z domu a vrátil se po půlnoci, celou dobu měl vyply telefon..říkal prvne, že byl s kamarádem, pak se přiznal, že byl s nejakou znamou, která ho samozřejmě politovala atd..volá mi i jeho matka, aby mi řekla, ať jsme rozumná a nebavim se s cizími chlapi..

Den potom jsem si vyjela na nákupy- sama..volali mi z práce (V sobotu ) jestli bych se nemohla na hodinu zastavit něco udělat, tak jsem tam zajela, samozřejmě mi nepřišlo podstatné dát to vědět i domů..jenže jeho kamarád viděl mé auto u práce a psal rovnou sms pritelovi… čekala mě neskutecna scena..sms typu že mám jiného a ať si to s ním užiju a že se balí a odchází.. pak na rychlo předal děti mim rodičům a jel za mnou do práce, kde na mě hodinu čekal než skončím..netuším, co tam chtěl vysledovat

Pravdou je, že nikoho nemám, doma jsem v půl 4 i s cestou že školky, nikam vůbec nechodím ani přátelé nemám a už ani lidem z práce neodepisuji..

Rozum mi radi odejít, jenže.. spolecna minulost, děti, plány do budoucna..rád nás má, o děti se začal zajímat..neustale mi říká jak si nedovede představit, že nás ztratí, jak chce jen pro děti úplnou rodinu, kterou neměl..

A já nevím, co teď dál.. stavím si k němu nějaký blok, cítím, že to není jako dřív..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Biancca
Kecalka 141 příspěvků 05.03.19 10:54

Potřebuje odbornou pomoc, pokud ji nevyhledá, tak uteč.Dala bych mu ultimátum.

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 05.03.19 10:56

Dožene tě to buď k rozchodu, v tom lepším případě, nebo k totálním depresím. Měla jsme přesně to samé, naštěstí jsme neměli děti. Utíkej, dokud můžeš. Bude to jen a jen horší. Začne ti dělat problémy v práci, nakonec o ní přijdeš. Nebuď hloupá. Sama cítíš, že to není v pořádku. Tohle nemá se žárlivostí nic společného

Martinka654
Kecalka 117 příspěvků 05.03.19 10:57

@Biancca tahle snaha už tu bohužel byla..pri svých nervových stavech volá mojí mamine i babičce..ta mu řekla,ať se jde léčit,od té doby se s ní nebaví

aknadar
Kecalka 338 příspěvků 05.03.19 10:57

Tvůj starý je psychopat, smiř se s tím a zdrhej. Jako fakt psycho. Nejeden takový žárlivý blázen ublížil ženě i dětem. Brrr úplně mi zabylo blbě 8o

Soulupka
Povídálka 32 příspěvků 05.03.19 10:59

Tak tohle žárlení je už pro mnohé za hranou. Nemám ráda ultimáta, ale @Biancca má podle mě pravdu.
A to má ještě kámoše, který jeho žárlivost živí tím, že na tebe donáší? To je teda super kamarád. Bůhví co mu ten tvůj o tobě navykládal.

Osmdesátsedmička
Stálice 66 příspěvků 05.03.19 11:00

Škoda, že se fakt nesbalil a neodešel. Pro děti chce úplnou rodinu a pro Tebe klec? :roll: Už to s tím mobilem je hrůza… Napojený na messenger :nevim:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19443 příspěvků 05.03.19 11:03

Pokud máš kam jít, i s dětmi, tak jdi hned. Ten se nezmění, a děti bude nakonec popouzet proti Tobě.
On je nemocný, a pokud se ani nechce léčit, tak to bude čím dál, tím horší.

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 05.03.19 11:05

Jo a ještě k tomu údajnému psaní s kámoškami a bývalými. To mi můj ex tvrdil pokaždé, když na mě žárlil a dělal scény. Nikdy si s žádnou nepsal :lol:. Jen to používal jako,, vydírání ", protože věděl, že z toho budu v hajzlu. To samé, když šel naštvaný do hospody, vždycky tvrdil, jak patřil až do rána s holkama. Pak jsem se od známých dozvěděla, jak seděl naštvaný sám na baru a opíjel se do němoty.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19443 příspěvků 05.03.19 11:07

Pořiď si novou simku nebo celý mobil a neříkej mu o něm.
Pohroz mu policií, tohle je stalking a pokud je byt nebo dům psaný na Tebe, tak ho na to upozorni a po takovém excesu, co Ti dělá, ho vyhoď s policií.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17328 příspěvků 05.03.19 11:07

Tohle ho samo od sebe nikdy nepřijde, nikdy. Buď si přizná, ze má problém a bude ochotný docházet k psychologovi nebo se to bude jen stupnovat. Nechala jsi to zajít daleko. Nedovedu si představit, proč si svolila k tomu, aby mel tvá hesla k Facebooku a podobne 8o. Zničí te to, zustanes- li s nim a on se sebou bude odmítat cokoli dělat. Tak zvaz, jestli v tom chceš žít..Tohle do konce života nevydržis, jednou od nej odejdes, udělej to brzo, ať neztracis drahocenne roky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 11:07

@jitka 11 Byt je můj,musel by odejít on ..umí ale dobře hrát na city a asi se mu stěhovat nechce ,takže je mi ho líto :-/ už jsem i plánovala,že bych zmizela alespoň na týden k rodičům i s dětma,že se pak třeba odstěhuje

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 11:09

@Aduš8 chlap no :D ale věřím tomu ,že si s nimi píše i chodí ven..ale v pořádku,nečekám,že by mě podvadel a je mi jasný,že to dělá,aby mě naštval,takže ho štve ještě víc,když mě to nevadí :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 11:11

Děkuji Vám všem,dodali jste mi trochu síly,že nejsem až takový blázen ,co ze me on a jeho kamarad dela..jeho maminu chapu ,on ji rekl ,že mam asi nekoho jineho a je strasne smutný pred ni..musím to začít řešit,pravdou je,že se to stupňuje

Kelen
Kecalka 476 příspěvků 05.03.19 11:12

Hele můj ex žárlil i na skleničky. Byly to skleněné skleničky ve tvaru penisu. Vypadaly dost realisticky. Dobře se z nich pilo víno a kamarádky se jich vždy dožadovaly když přišly na návštěvu. :D No prý že podle někoho se ty skeničky vyráběly a já si to pití z nich užívám. No blázen. Já to nedala. Myslím si, že to je nemoc. Pokud to ten tvůj nebude řešit s psychologem, tak asi nemáte šanci vztah zachránit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama