Jakou máte autosedačku/vajíčko?

36
11.8.20 11:41

Zas ty autosedacky/vajicka

Shanime na rychlo autosedacku/vajicko pro dceru 5 mesicu, 8 kg.

Samozrejme patram po netu a zkoumam recenze a diskuze, nechceme nic podcenit a koupit kdovi co, to radsi zrusime cestu. Kazdopadne jakou autosedacku mate Vy?

Diky za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
842
11.8.20 11:49

Do teď jezdil v čem? Za mě než teď řešit vajíčko, tak raději koupit otočnou 0-18 Britax dualfix, ve které je dítě do cca 3 let. Děti mám dvě a jako miminka jsem je měla ve vejci značek Maxi Cosi a Cybex, obě se základnou, podle mě jsou kvalitní a bezpečné, ale samozřejmě takových značek a modelů je víc. Pokud se řeší finance, tak radši po jednom dítěti použitou kvalitní než novou “neznačkovou”. Můj osobní dojem je, že MC je větší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18205
11.8.20 11:52

Taaky bych vzala otocnou 0-18, ta chvili vydrží, vajicko budes mit zas jen na chvilku. Britax je dobra znacka, taky mame a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13526
11.8.20 11:55

Dinofix vajicko do 13 kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
11.8.20 11:55

No, jestli do ted nemelo mimino autosedacku, tak asi moc nejezdite autem, ne? Za me tedy zbytecny davat 10-12k za dualfix, kdyz by ho vyuzili dvakrat?
Jestli potrebujes jen na tuhle cestu, tak kup bazarovou britax nebo cybex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24814
11.8.20 11:57

Kup si nějaké maxi cosi z druhé ruky, to vám. bude bohatě stačit. Za novou vyhodíš peníze a na větší je ještě malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6129
11.8.20 12:11

Dinofix, vydrží dlouho a takhle malé miminko by ještě rozhodně mělo být ve vajíčku. A můžu se zeptat, proč tady radite otočnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
11.8.20 12:15

Koukni na facebook děti proti směru. Je tam album bazararovych kvalitních sedaček. Jinak je otázka? Jaké auto, dítě sedí nesedí a podle toho vybrat. Já bych osobně vzala kvalitní vajíčko i bazarové třeba ten klippan dinofix je největší. A pak koupila sedačku 9-25kg. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
11.8.20 12:15

Doted sme meli vajicko nejaky basic comfort musela bych se podivat. Bylo to ke kocarku dorjan trojkombinace, ale rozbila se. Udelala se tam dira a pod nozkama maly vylejza zelezo do kteryho kope, tak proto shanime novou narychlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
11.8.20 12:47
@Shenty píše:
Doted sme meli vajicko nejaky basic comfort musela bych se podivat. Bylo to ke kocarku dorjan trojkombinace, ale rozbila se. Udelala se tam dira a pod nozkama maly vylejza zelezo do kteryho kope, tak proto shanime novou narychlo.

Tak tu bych nechtěla vidět při autonehodě. :? Trojkombinace by se měly zrušit, to je fakt past…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
11.8.20 12:48

@Shenty taky máme autosedačku Britax dualfix a maximální spokojenost. Můžu doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
11.8.20 12:51

@Lelio protože je to pohodlný, sedačku si otočíš ke dveřím a pohodlně do ní dítě nandáš a otočíš. Nemusíš se soukat do auta, když chceš dítě připnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
11.8.20 12:53

@Lelio já si otočnou mohu jen vynachválit. Dceru jsem vozila do jara proti směru ( 2roky má). Nesouhlasím s názorem, že po vajíčku má být posměrná sedačka 9-18kg ( pokud sedí a má aspoň 9 měsíců). Při poutání si sedačku vytočím k sobě a pohodlně dítě připnu, pak otočím ( teď už sedí po směru jízdy) Dítě se za jízdy i relativně pohodlně vyspí. Jsem spokojená a cena cca 8 tis( mám tu starší verz Dualfixi) mi přijde Ok když vlastně nahradí 2 po sobě jdoucí autosedačky (vejce a 9-18) Je mnoho sedaček pro jízdu protisměru, severské značky, které jsou kvalitní ale za mě jsou vyrobena na velká rodinná auta typu Volva atd. Já jsem se svou spokojena, ale nikomu svůj názor nevnucuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
11.8.20 12:56

@Shenty tak já myslím, že je dobře, že se vajíčko rozbilo a teď se to snažíš řešit zodpovědně. Buď ráda, že se celých 5 měsíců nestala nehoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6129
11.8.20 13:23

@kavenka @Petkaelik díky moc za odpovědi, ja s ní nikdy neměla zkušenost a nenapadlo mě to :) mam děti taky proti směru. I 4,5letou. Jen jsem nechapala proč otočnou. I vajíčko jsem měla na stálo v autě a děti si tam nosila v šátku, tak to asi nedokážu ocenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama