Zase chce Sunar

562
21.5.18 17:54

Zase chce Sunar

Ahoj holky ráda bych se vás zeptala… malý má 2,5 roku a zase žádá víc Sunaru. Hlavně ráno, pak trochu po odpoledním spaní a trošku večer. Už ho moc nepil. Myslíte, že je to tím že čekáme zhruba za 14 druhý dítě? Vnímá to, ví že v břiše to mimčo mám i se na něj ptá. Taky začal stávkovat se stolicí. A nic nepomáhá - švestky, šťávy, ovesné vločky, čerstvé ovoce… Minule už dostal čípek tak se vykadil ale teď už zase 5 dní nic. Děkuji všem za názory J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3477
21.5.18 19:35

Nerekla bych ze je to prichodem sourozence…Kdsby uz byl na svete a videl ze ten druhy pije mliko tak by to mozne bylo ale takto asi ne.

Zuby ma vsechny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
21.5.18 19:52
@murry píše:
Nerekla bych ze je to prichodem sourozence…Kdsby uz byl na svete a videl ze ten druhy pije mliko tak by to mozne bylo ale takto asi ne.Zuby ma vsechny?

Jj zuby kromě zadních stoliček má všechny i pěkně a přiměřeně věku jí. Mléčných výrobků má dost - kaše, jogurty i samotné mléko, sýry atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
21.5.18 20:19

A davas mu ten sunar z kojenecke lahvicky? Možná ho chce jen kvůli tomu sání, pokud normální mlíko pije z hrnku ale sunar z lahvicky, tak možná že chce prostě sát. Četla jsem, že některé děti mají potřebu sání až do čtyř let a znám pár rodin, kde dávaji lahvicku s mlékem před spanim jako rituál až treba do čtyř let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
21.5.18 20:59
@milwinka píše:
A davas mu ten sunar z kojenecke lahvicky? Možná ho chce jen kvůli tomu sání, pokud normální mlíko pije z hrnku ale sunar z lahvicky, tak možná že chce prostě sát. Četla jsem, že některé děti mají potřebu sání až do čtyř let a znám pár rodin, kde dávaji lahvicku s mlékem před spanim jako rituál až treba do čtyř let.

To ne už dávno pije z hrnku. No asi to bude nějaké přechodné období…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama