Zase nevěra, nevím co dělat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.6.22 04:23

Zase nevěra, nevím co dělat

Nevím jestli tu někdo je, ale asi se zblázním. Potřebuju to někomu říct. Psala jsem to do vlákna, kam už jsem přispívala. Zkopíruju:
Tak je to tady zase. Odešel na pivo s kamarádem. Fakt s kamarádem. Přišel v jednu ráno. V 11 psal, že pije poslední pivo. Dělala jsem, že spím. Pak tu do tří do rána coural na záchod a zpátky. A najednou se před chvíli zvedl a odešel, zablokoval si mě na telefonu. Předem. Vyběhla jsem ven, na někoho čekal, utíkal přede mnou jak malý kluk. Nakonec odjel zřejmě taxíkem. No a je to. Ještě včera jsme byli na výletě. Za týden máme jet na dovolenou.
Buď si někoho narychlo domluvil ( lepší varianta) nebo má někoho po celou tu dobu. Nevím. Určitě to opět bude velmi kvalitní člověk, když je ochotna ho přijmout ve čtyři ráno.
Absolutně netuším co mám dělat.

Byli jsme fakt v pohodě. Netuším co mám dělat až se vrátí od ní. Co mám říct dětem až se vzbudí? Začínám panikařit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.6.22 04:34

Dětem neříkat vubec nic, jen ze tatínek musel kvůli kamarádovi odjet a s nevím mu pomoct a s manželem snad rozchod, co jiného. Za nikým bych nevybíhala, nikoho nehonila, nemáš to za potrebí. Jsi tu ty, máš sebe. Na sebe se můžeš vždycky spolehnout. Mě manžel po úžasných jedenácti letech oznámil, ze chce rozvod. Zhroutil se mi svět, máme roční miminko a sedmiletého. A víš co? Svět nestojí jen na chlapovi, co mu bůhví proč preskocilo. Podle mne měl vše, na čem v životě zalezi včetně sexu apod. Nestačí mu to? Tak nazdar!!! Vím, ze jsi teď v šoku, ale snaž se jednat racionalne a představit si situaci-sebe za dva roky s někým, kdo si te skutečně váží a miluje te takovou, jaká jsi a ty jeho. Ráno se vzbudis, on nikde nevybíhá a ty mas od rána klid a pohodu a třeba se spolu i zasmějete predtim, než neplánujete nějaký výlet. Kašli na tohohle zmetka, mysli na sebe a na svoji budoucnost, která muže vypadat třeba takhle a především si uvědom, ze život je strašně kratkej na trápení se a stres kvůli někomu takovému, navíc kdyh on evidentne stres nepociťuje! Běž se napít a ještě zkus usnout :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
8694
26.6.22 04:39

Jdi spát a ráno dělej, že nic. Doma ho neprivážeš, stejně si bude dělat co chce. Kvůli dětem zachovej klid.

Příspěvek upraven 26.06.22 v 04:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:43
@Anonymní píše:
Dětem neříkat vubec nic, jen ze tatínek musel kvůli kamarádovi odjet a s nevím mu pomoct a s manželem snad rozchod, co jiného. Za nikým bych nevybíhala, nikoho nehonila, nemáš to za potrebí. Jsi tu ty, máš sebe. Na sebe se můžeš vždycky spolehnout. Mě manžel po úžasných jedenácti letech oznámil, ze chce rozvod. Zhroutil se mi svět, máme roční miminko a sedmiletého. A víš co? Svět nestojí jen na chlapovi, co mu bůhví proč preskocilo. Podle mne měl vše, na čem v životě zalezi včetně sexu apod. Nestačí mu to? Tak nazdar!!! Vím, ze jsi teď v šoku, ale snaž se jednat racionalne a představit si situaci-sebe za dva roky s někým, kdo si te skutečně váží a miluje te takovou, jaká jsi a ty jeho. Ráno se vzbudis, on nikde nevybíhá a ty mas od rána klid a pohodu a třeba se spolu i zasmějete predtim, než neplánujete nějaký výlet. Kašli na tohohle zmetka, mysli na sebe a na svoji budoucnost, která muže vypadat třeba takhle a především si uvědom, ze život je strašně kratkej na trápení se a stres kvůli někomu takovému, navíc kdyh on evidentne stres nepociťuje! Běž se napít a ještě zkus usnout :kytka:

Díky, že tu někdo je. Já tohle všechno chápu. Ale nemám absolutně co udělat. Ani nevím kam mám jít. Běžela jsem za ním, protože vím, že dříve nebo později bude litovat. Chtěla jsem jen zabránit další nesmyslný situaci. Je psychiatricky nemocný. Bohužel. No nepodařilo se mi to. Mě nejvíc štve, že jsme byli teď fakt v pohodě. Naprostý. Nehádali jsme se, nic. Je mi hrozně a vím, že mi bude ještě hůř. Už to bohužel znám.
Já nevím jestli mám jako někam na truc odjet (kam? stejně se budu muset vrátit večer).
Hledat ho je nesmysl. Může být naprosto kdekoliv. Zbytečný. Dělat jakože nic až přijde nezvládnu. Prostě absolutně nevím. Než zase zorganizuju rozvod a všechno kolem, tak přileze zpět. A já nedokážu tady s ním být, ale přitom nemám kam jít.
A co s tou dovolenou v sobotu? To je takovej idiot.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:50

Čím víc o tom přemýšlím, tím víc je mi jasný, že už to musí být někdo koho zná. Kdo jiný by prostě ve čtyři ráno byl připraven.
Co mám řict dětem? Nejsou hloupí. Ví, že šel se sousedem o dvě patra nad náma. Bůh ví, zda s ním vážně byl. Strašný. Strašný.
Zrovna dneska se mě ptala kamarádka, zde jsme ok, říkám jo, jsme. Ale jakmile to řeknu, tak se něco pokazí. A šup. Stačí trochu alkoholu a je to.
Co s tou dovolenou? Děti se těší, on se taky ještě včera těšil. Ještě dneska.
To je šílená situace.

• Citovat
  • Nahlásit
8694
26.6.22 04:51
@Anonymní píše:
Díky, že tu někdo je. Já tohle všechno chápu. Ale nemám absolutně co udělat. Ani nevím kam mám jít. Běžela jsem za ním, protože vím, že dříve nebo později bude litovat. Chtěla jsem jen zabránit další nesmyslný situaci. Je psychiatricky nemocný. Bohužel. No nepodařilo se mi to. Mě nejvíc štve, že jsme byli teď fakt v pohodě. Naprostý. Nehádali jsme se, nic. Je mi hrozně a vím, že mi bude ještě hůř. Už to bohužel znám.
Já nevím jestli mám jako někam na truc odjet (kam? stejně se budu muset vrátit večer).
Hledat ho je nesmysl. Může být naprosto kdekoliv. Zbytečný. Dělat jakože nic až přijde nezvládnu. Prostě absolutně nevím. Než zase zorganizuju rozvod a všechno kolem, tak přileze zpět. A já nedokážu tady s ním být, ale přitom nemám kam jít.
A co s tou dovolenou v sobotu? To je takovej idiot.

Nedělej pro jednou nic. Už jsi se s ním jednou rozvedla? "Musíš se rozmyslet, kdo je pro tebe doma nejdůležitější. Ani nevíš, co se děje. Než se to dozvíš, nech to být. Třeba je to všechno úplně jinak. A jestli takhle žít nechceš, začni řešit to, abys měla kam s dětmi jít. Můžeš jet na dovolenou sama s detmi kdyby on nechtěl, nebo se nevrátil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:51

Kam bys chodila? Já s tím svým kvůli dětem a než si zrekonstruuji byt bydlím už 3 měsíce. Lidi mají mrtvé vztahy s žijí spolu roky. To vydrzis. Musíš myslet na sebe, usporadej si svůj život tak, jak chceš a potřebuješ a pak můžeš v klidu, bez emocí odejít nebo odejde on. Jak se domluvíte. V afektu a šoku bych nic nedelala. Pomalu se pripravuj na rozvod a hlavně tak, abys z toho vyšla co nejlíp, psychicky, finančně, co se tyče vztahu s ex i detma a ten čas, kdy spolu ještě bydlíte k tomu vyuzij!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:54
@Uslava píše:
Nedělej pro jednou nic. Už jsi se s ním jednou rozvedla? "Musíš se rozmyslet, kdo je pro tebe doma nejdůležitější. Ani nevíš, co se děje. Než se to dozvíš, nech to být. Třeba je to všechno úplně jinak. A jestli takhle žít nechceš, začni řešit to, abys měla kam s dětmi jít. Můžeš jet na dovolenou sama s detmi kdyby on nechtěl, nebo se nevrátil?

On se vrátí, hned jak se vyspí, pokud je to velká „láska“ tak večer a bude za ní docházet. To už tu taky bylo. Tenkrát trvalo měsíc, než odešel a tři dny než se vrátil (zhroutil se).
Já to nechápu, proč zrovna teď, nechápu.
Dovolenou nevím, měli jsme jet všichni a ještě jeho kamarád. Ještě si dneska objednával bundu. Nechápu. Nechápu.
To zase bude úplně šílený. Začínám strašně panikařit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:56

Na dovolenou můžeš jet sama s detmi? Pokud byste nejeli, mate pojištění storna? Deti nebo i kdokoliv muže byt nemocný a na dovcu by se stejně nejelo.. to je život. Jedním činem nekončí váš vztah úplně, vždycky budete rodice a ex partneři. Mate spolu minulost. Potřebuješ se teď zklidnit, aby sis s nim mohla v klidu promluvit, tak se o to snaž a dej tomu čas. Nemusíš mít hned zítra všechno vyřěšené.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 04:58
@Anonymní píše:
Kam bys chodila? Já s tím svým kvůli dětem a než si zrekonstruuji byt bydlím už 3 měsíce. Lidi mají mrtvé vztahy s žijí spolu roky. To vydrzis. Musíš myslet na sebe, usporadej si svůj život tak, jak chceš a potřebuješ a pak můžeš v klidu, bez emocí odejít nebo odejde on. Jak se domluvíte. V afektu a šoku bych nic nedelala. Pomalu se pripravuj na rozvod a hlavně tak, abys z toho vyšla co nejlíp, psychicky, finančně, co se tyče vztahu s ex i detma a ten čas, kdy spolu ještě bydlíte k tomu vyuzij!

To je ten problém, my nemáme žádný mrtvý vztah. Jak říkám, byli jsem ok. Po tom všem, čím jsme si prošli jsme konečně našli kompromisy. Fungovali jsme. A najednou bum, ve čtyři ráno mu hrábne a hotovo. Všechno zničí během několika minut. Strašný.

• Citovat
  • Nahlásit
8694
26.6.22 05:02
@Anonymní píše:
On se vrátí, hned jak se vyspí, pokud je to velká „láska“ tak večer a bude za ní docházet. To už tu taky bylo. Tenkrát trvalo měsíc, než odešel a tři dny než se vrátil (zhroutil se).
Já to nechápu, proč zrovna teď, nechápu.
Dovolenou nevím, měli jsme jet všichni a ještě jeho kamarád. Ještě si dneska objednával bundu. Nechápu. Nechápu.
To zase bude úplně šílený. Začínám strašně panikařit.

Nesnaž se pochopit, nepochopíš. Alespoň ne teď. Jdi si lehnout a spi, ať děti nevidí uřvanou matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 05:04
@Uslava píše:
Nesnaž se pochopit, nepochopíš. Alespoň ne teď. Jdi si lehnout a spi, ať děti nevidí uřvanou matku.

Brečet mi nejde. Jsem z toho úplně v šoku. Spát už vůbec ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 06:44

Tak už to jde. Bulím. Cítím neskutečnou bolest a křivdu. Mám pocit, že mě to roztrhne. Přišel. Táhne z něj kyselo po chlastu. Sdělil mi, že je všechno moje vina. A spousty dalších hnusných vět.
Nemám právo ho nepustit do bytu. Mám se prý odstěhovat. Je mu jedno kam. Třeba na Měsíc. Strašný.
Snad teď šel spát. Nechci už nic poslouchat.

• Citovat
  • Nahlásit
22054
26.6.22 07:00
@Anonymní píše:
Tak už to jde. Bulím. Cítím neskutečnou bolest a křivdu. Mám pocit, že mě to roztrhne. Přišel. Táhne z něj kyselo po chlastu. Sdělil mi, že je všechno moje vina. A spousty dalších hnusných vět.
Nemám právo ho nepustit do bytu. Mám se prý odstěhovat. Je mu jedno kam. Třeba na Měsíc. Strašný.

Nejsi spokojena ve vasem vztahu. Pokud takto nechces zit porad, tak ho budes muset opustit. Neber ohledy na jeho psychicke vykyvy, on je taky vuci tobe nebere.
Zivot je moc kratky na to, aby ses jen trapila. Zvladly to jine zeny, zvladnes to taky. A detem bude lepe jen se spokojenou mamou, nez v nespokojenem partnerskem vztahu.
:hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
26.6.22 07:00
@Anonymní píše:

A máš prostředky na to se odstěhovat? Jestli je psychiatricky nemocný, neuděláš nic. V zájmu zachování si zdravého rozumu bych od něj šla. Děti to stejně už asi ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat