zase ta rýma

Anonymni
28.10.08 13:23

zase ta rýma

Asi věčné téma, ale.....nemůžeme se jí zbavit, dávali jsme na doporučení Mudr 2 dny ráno a večer kapičky Nasivin (aby nebyla oteklá skliznice), sirup Hedelix na odhlenění ( malej je od soboty děsně zahleněnej, Mudr říkala, že to slyší i na hrudníčku). V noci nespíme, malej se až dáví, kašle, nevím co s ním.
Koupila jsem si i Sterimar, ale nevím, Mudr říkala nejdřív odsát hleny, pak nastříkat, já osobně si myslím, že spíš stříknout, počkat a pak odsát…poradíte mi?
A ještě, jak dlouho můžu čekat takovou děsnou rýmu a zahlenění? Teplotu naštěstí nemáme. Moc Vám děkuji za názory a popř. rady :(
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.10.08 13:33

soucitim s tebou,prave prozivame totez.Sterimar s medi chci koupit zitra,jinak utirame,odsavame,davame NAsivin…malej se budi v noci kazdou chvili,tece mu to do krku,tak kasle…nam to trva tak 7-10dnu.Lea

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.10.08 13:35

A kolik Vám je? Nám jsou 3 měsíce, necelé, je to děsný. Budeme muset teda vydržet..... :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
24838
28.10.08 16:25

Ahoj Veroniko, my jsme se s rýmou plácali cca 1měsíc :cry: Když už to vypadalo, že to bude fajn, začli znovu dva nejmladší a bylo vymalováno :( Hlavně ať malý v postýlce leží z kopečka (aby měl hlavu výš), zvlhčuj vzduch, odsávejte a pokud možno choďte ven. Ondra byl taky strašně moc zahleněný, tak mi MUDr. říkala, ať chodíme hodně ven, že se aspoň „natřepe“ v kočárku (nebo si ho dát přes koleno hlavou dolů, popř. hopsat s ním na míči) a studený vzduch působí dobře na sliznici… Jinak na tohle téma už tady bylo diskuzí víc než dost, zkus se mrknout… Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.10.08 21:26

Ahoj, tak já jsem to praktikovala tak, že jsem napřed nakapala libenar, za chvilku odsála a pak zase nakapala libenar. Odsávala jsem několikrát za den, ale vůbec to nepomáhalo. Asi za deset dnů jsme museli absolvovat píchání obou oušek. Přitom na stěru nám žádnou bakterii nezjistili, ale až přeléčení ATB tu rýmu rozpustilo. Přitom teplotu jsme také neměli. Ale opravdu vřele doporučuju pořídit si nějaký zvlhčovač vzduchu. My máme tento http://www.rajmaminek.cz/…air-ultra-3/, vlhkost nastavíme třeba na 70 % a necháme pootevřené okno, aby bylo chladno a hned se spí a dýchá líp. A ještě nám poradila Dr., aby jsme syna dávali spát do takové té sedačky pro mimi, aby byl ve zvýšené poloze. Teď už jsme asi týden OK (ťuky ťuk), tak ať se brzo taky dočkáte. Radka a Jonášek 8 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama