rýma u 2,5 měsíčního miminka

Anonymni
26.10.08 11:50

rýma u 2,5 měsíčního miminka

Maminky, prosím o pomoc, dneska do rána měl náš 2,5 měsíční Martínek tak děsnou rýmu…nespal ani 5 minut v kuse, pořád chroptěl a kašlal…jsem z toho nešťastná…
Prosím, poradíte mi co s tím? Dala jsem kapičky Libenar, pak zkoušela odsávat, ale skoro nic nešlo ven…teplotu nemá.
Moc Vám děkuji za rychlé odpovědi :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5648
26.10.08 12:39

ahoj pokud se ti zda,ze v nem chrci,tak me dr. rikal,ze u takhle malych deti je to normalni,ze maji mekke patro a rezonuje jim to,ale pokud kasle a nespinka,tak opravdu ho neco trapi.Nam dr. pri ryme doporucil trochu mu vyvysit hlavicku - my jsme vzdycky naklonili rost - u nozicek ho dali o jednu polohu dolejc,pak zvlhcit vzduch - dat mokrou plinu pres postylku za hlavicku,dat cepicku na hlavicku na spani,aby mel teplo na hlavicku.Pokud ryma netece,tak muze mi tu zadni rymu a tu neodsajes.Jinak v Libenaru pokracuj,jeste jsou nasivin kapicky pro deti od narozeni.Tak muzes zkusit ty,kdyz se to nebude dlouho lepsit.Vydrz!!! Ryma je protivna dospelym,natoz detem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
26.10.08 13:39

Ahoj,připojuju se k loudalce,jen bych ještě doporučila sterimar s měďí,je to na stříknutí do nosu a my s ním teda máme úplně úžasné zkušenosti,do 2 dnů je po rýmě a to taky do dneška trpí malý jen na ty zadní rýmy,takže neodsaju nic.
Přeji rychlé uzdravení!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.10.08 13:57

holky, moc děkuji, ten Sterimar se může už pro tak malé mimi?
Když mu kapu ten Libenar, tak se mi úplně dusím, jak mu to tam steče, snad mu tím nijak neuškodím…

• Nahlásit
  • Citovat
5255
26.10.08 14:06

tak my ho stříkali už od narození,ale v lékarně by ti řekli,kdyby né.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.10.08 14:09

Tak každopádně vyzkoušíme, je mi toho drobečka tak líto…

• Nahlásit
  • Citovat
5018
26.10.08 18:47

Existuje i Sterimar Bébé, který je pro děti od narození do tří let, ale když jsem se ptala v lékárně, doporučili mi ten s mědí, že rozhodně miminku neublíží (dceři byly přesně dva měsíce) a opravdu to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
26.10.08 20:15

Holky,diky za tip na Sterimar.My pouzivame Physiomeer a prijde mi,ze krome usnadneni odsavani je k nicemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
27.10.08 12:43

Nám (teda malýmu) pomáhá MAR je to mořská voda s panthenolem a je to ve spreji (nemám šanci do malýho narvat kapky) a zatím zabral nám Mar zabral vždy.http://www.internetlekarna.cz/inshop/-vsechny-produkty-/mar-plus-nasenspray-20ml-morska-voda-s-dexpanth–%5Bid-4011548003046%5D.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
27.10.08 16:02

Ahojky, taky máme problém s rýmou, zatím jsem neodsávala, snad to bude lepší. Jen jsem ti chtěla poradit, já do nosánku nekapu, nakapu si na štětičku a nosík tím vytřu, dělám to už druhý den a zdá se to lepší :wink: Myslím, že se miminkům do nosíku nemá kapat..ale to víš, každý dělá podle sebe a každá rada je jiná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.10.08 10:35

No u nás je rýma 3. den a jakékoliv kapání vůbec nepomáhá :-(

Maminky, asi se zeptám hloupě, ale mám nejdřív nakapat a potom odsávat nebo odsát a pak kápnout kapička ( nebo sprej)?
MOnika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama