Zase ta trojka

4.8.15 02:54

Zase ta trojka

Dobrý den, dnes jsem brouzdal po diskuzích na toto téma a našel jsem jich dost. Pokaždé byly o dvou ženách a muži. Chtěl bych to ale probrat obráceně.
S přítelkyní jsme se také rozhodli pro trojku, ale se ženou nechce nic mít, takže si najdeme „kamaráda“ a uvidíme. Za týden máme mít schůzku a já začínám mít různé obavy… Navíc jsem poslední dobou trochu pohubl, nejsem v nelepší kondici a k tomu se postupně přidávají ty další běžné obavy co se může pokazit a jaké můžou být neblahé následky.

Nevíte co s tím? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.8.15 04:04

@zvědavej zase takoveto vyzivne tema od novacka :roll:.
Co s tim? Vyprdnout se na to, kdyz mas obavy :think: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 06:13

@zvědavej souhlasim s @eviku-miluna .. jestli mate s partnerkou pevny a pohodovy vztah, tak ti radim, abyste se na to vykaslali a nesli do toho - protoze ac si muzete si rikat, ze se nic nezmeni a ze to bude v pohode, tak vzdycky to na jednom z vas neco zanecha :zed: z vlastni zkusenosti muzu rict, ze se mi po tom malem rozpadl vztah.. chteli jsme to oba, sehnat tretiho nebyl problem (taky chlapa), samotny prubeh dobry, ale potom.. nevim, bylo to dost napjate, partner se k tomu porad vracel, co jsem delala, proc jsem to tam delala tomu druhemu a ne jemu jaktoze tamto jsem delala jen tehdy a normalne skoro ne.. a pritom to neni zarlivy typ, ale proste i kdyz byl presvedceny, ze v pohode, tak to pro nej bylo stresujici - videt zenu, kterou miluje, jak to „dela“ s jinym a zjevne si to uziva :mrgreen: ale pokud se do toho presto rozhodnete jit - drzim pesti, at to dopadne co nejlip :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21919
4.8.15 06:49

@zvědavej
Jestli máš už ted obavy, tak by ses měl vymluvit…
Co když ten druhý bude v posteli lepší, nebo ho bude mít většího?
Když do toho půjdeš, musíš počítat se vším ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
4.8.15 07:28
@free333 píše:
@zvědavej
Jestli máš už ted obavy, tak by ses měl vymluvit…
Co když ten druhý bude v posteli lepší, nebo ho bude mít většího?
Když do toho půjdeš, musíš počítat se vším ;)

aááááááááááááá jéééééééééééééééé, no to vypadá zase na pěkné téma. Trojka z mužského pohledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21919
4.8.15 07:30
@chipsa píše:
aááááááááááááá jéééééééééééééééé, no to vypadá zase na pěkné téma. Trojka z mužského pohledu.

jojo, kdoví jak to dopadne :nevim:
když už ted má zakladatel obavy, tak co teprve až dojde na věc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.8.15 07:43

Jestli máš už teď obavy, tak bych do toho nešla. Co když se ti nespotaví, viď? Nebo ho dotyčný bude mít většího :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8108
4.8.15 07:47
@zvědavej píše:
Dobrý den, dnes jsem brouzdal po diskuzích na toto téma a našel jsem jich dost. Pokaždé byly o dvou ženách a muži. Chtěl bych to ale probrat obráceně.
S přítelkyní jsme se také rozhodli pro trojku, ale se ženou nechce nic mít, takže si najdeme „kamaráda“ a uvidíme. Za týden máme mít schůzku a já začínám mít různé obavy… Navíc jsem poslední dobou trochu pohubl, nejsem v nelepší kondici a k tomu se postupně přidávají ty další běžné obavy co se může pokazit a jaké můžou být neblahé následky.Nevíte co s tím? :D

To si piš, že to může mít neblahé následky ;) Pokud nejsi kandaul, tak se ti to asi líbit nebude a budeš to dost špatně vstřebávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 07:49
@zvědavej píše:
S přítelkyní jsme se také rozhodli pro trojku, ale se ženou nechce nic mít, takže si najdeme „kamaráda“ a uvidíme. Za týden máme mít schůzku a já začínám mít různé obavy… Navíc jsem poslední dobou trochu pohubl, nejsem v nelepší kondici a k tomu se postupně přidávají ty další běžné obavy co se může pokazit a jaké můžou být neblahé následky.Nevíte co s tím? :D

počkat a jit do toho az budes fit ;) pokud na to oba dva nejste dostatecne pripraveny a to po všech strankach tak vam to soucasny vztah muze taky dost narusit ;)

• Citovat
  • Upravit
3704
4.8.15 07:56

@radkka Holky vy jste teda podpora, vy ho máte podpořit, jakej to je macho a má príma kašpárka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.8.15 07:57
@Callipo90 píše:
@radkka Holky vy jste teda podpora, vy ho máte podpořit, jakej to je macho a má príma kašpárka :lol:

Musí se připravit na všechny varianty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
4.8.15 07:58

@zvědavej zamakej na sobě a hotovo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
4.8.15 07:59

@radkka Pravda, pravda… ono to mnohdy poté není jak z filmů pro dospělé :lol: takže též doporučuji, pokud se na to necítí a má pochyby, vyprdla bych se na to, zabejčila bych v posilce na všech partií a pak šla na věc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
4.8.15 08:01

Většinou to má neblahé následky. Na to by se měl předem připravit každý, pokud si chce zahrávat s ohněm. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.8.15 08:03

@Callipo90 Já si myslím, že na takovou věc si hlavně chlap musí být opravdu jistý svou mužností, aby unes, když zklame, na rozdíl od toho druhého, se kterým si bude partnerka užívat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama