Zase teploty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikiRusicova
Povídálka 47 příspěvků 31.12.16 13:25
Zase teploty

Dcera3roky od pondělí večera teploty nad 38,ke kterým se pridala rýma a kašel, ve středu v noci38.5,ve čtvrtek bez teploty, mudr. konstatovala virózu, na poslech čistá, v pátek navečer zase nad 38 a dnes také. Druhá dcera5let teploty nad 38 dva dny, třetí den zvýšená, za dva dny začala kašlat a včera opět teploty skoro 39.Čtyři dny byla bez teplot.Na poslech čistá. Je to normální s tou teplotou?

Reakce:

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 31.12.16 13:29

Jj, je. Lítají virozy, které se vrací a vlastně udeří 2×. Poprvé -pak je člověku lépe, tak jde hned do školy, práce a za pár dnů BUM a je to nanovo, pokud člověk není v klidu a hned po té první se nešetří ta druhá vlna je horší, pokud je v klidu tak ta druhá vlna už není tak silná.
Mám od naší Mudry-říkala mi to začátkem prosince.

NikiRusicova
Povídálka 47 příspěvků 31.12.16 13:37

Na olomoucku to teď řadí. My jsme na hromadě všichni i prarodice.Ti dostali antibiotika.Babi sedl zánět do kloubů. Tvrdí ze nemá virózu. Ale kašel ma stejný. Děda takyzvysena teplota a kašel a antibiotika.Oba srdcaři přez 70roků. Já mysela, ze antibiotika jsou u viroz na nic.Tak teď nevím teda.

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 35 inzerátů 31.12.16 13:44
@NikiRusicova píše:
Na olomoucku to teď řadí. My jsme na hromadě všichni i prarodice.Ti dostali antibiotika.Babi sedl zánět do kloubů. Tvrdí ze nemá virózu. ByAle kašel ma stejný. Děda takyzvysena teplota a kašel a antibiotika.Oba srdcaři přez 70roků. Já mysela, ze antibiotika jsou u viroz na nic.Tak teď nevím teda.

U starsich lidi daj antibiotika aby se nepridal jiny problem.

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 31.12.16 13:48

No u nás to kolikrát bylo tak, že holka měla horečky hroznej kašel(takovej štěkavej) no a pak jak zvlhnul tak už to bylo na ATB-je fakt, že místo průhledný rýmy začala být žlutá atd… takže z virozy může asi snadno přejít k bakteriální infekci. :nevim:

NikiRusicova
Povídálka 47 příspěvků 31.12.16 14:07

Tak uvidíme. Právě z husté nazelenale ma dcera vodnatou. Včera jsme posmrkali 2balíky kapesniku, jak to jde ven.

axelina
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 3 inzeráty 31.12.16 17:05

Určitě je to normální…ja se přiznam že syna vubec neměřim..človek se s tim nervuje zbytečně a dost často má jeden den teplotu a druhý den nic… teploměr jsem vytáhla párkrát když opravdu hořel a to měl nad 40c a to jsem s nim šla i k MUDr..

NikiRusicova
Povídálka 47 příspěvků 02.01.17 12:09

Takže dnes nám mudr. naordinovala antibiotika fromilid, už to trva moc dlouho a opakující se teploty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >