Nestovice a fenistil kapky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 31.12.16 12:23
Nestovice a fenistil kapky

Dobrý den, vím že je tu hodně diskuzi o neštovic i chuť ale nikde jsem nenašla zda dávat preventivne kapky na s vedení. Malemu se dnes vyrazily nestovice tak jsMé byli na pohotovosti a řekli nám ze 3× denne 15 kapek fenistilu. Malý si ale na svedeni zatím nestěžuje (na mazala jsem totanno- hermál lotio…) tak nevím jestli mu ty kapky dávat preventivne? Nebo AZ si začne stěžovat na svedeni

Reakce:

emmuulina
Kecalka 157 příspěvků 31.12.16 12:28

My teď taky bojujeme s nestovicema a ve velké míře. Koupila jsem v lékárně homeopatika, hodně si je chvalej a fenistil jsem dala až třetí den kdy mi řekla že ji to svědí. Přeji hladký průběh

Karleon
Kelišová 5360 příspěvků 31.12.16 12:28

S neštovicema na pohotovost? To jako fakt?

emmuulina
Kecalka 157 příspěvků 31.12.16 12:31

@Karleon někdy jsou zaměnitelné s moluskama tak pro jistotu se chodí, proč se divíte? My Teda nebyli u nás to bylo jasné jelikož ve školce řádí už asi 3 měsíce

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 31.12.16 12:41

Já dávala preventivně, když začaly zasychat, nechtěla jsem, aby si to třeba v noci rozskrabali a já to zjistila až ráno. Ale u nás proběhli velmi brzy, mladšímu bylo 9 měsíců a ten by mi nic neřekl :lol:
Pokud je dítě schopné říct, že ho to svědí, tak bych jen vysvětlila, že mi má říct a dala až když by to bylo aktuální.

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 31.12.16 12:43
@Karleon píše:
S neštovicema na pohotovost? To jako fakt?

Jen jsem tam volala co na to mám pouzit a řeklii ze mam přijet mam to kousek no tak jsem jela

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 31.12.16 12:45

Právě se bojim aby to pak rychle zabralo malý je nervák tak aby to pak vydržel

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 31.12.16 12:47

Až ho to bude svědit bych dala. Já je taky dala snad asi jednou a pak nebylo potřeba. Pudr a tano herbal chladili

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 31.12.16 12:58

No ikdyž ted čtu, že někteří používali fenistil i dýl jak půl roku, tak když to to budu dávat těch 10 dní preventivně tak by to mělo být v pohodě

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 31.12.16 13:37

Taky u nás teď probíhají neštovice. Včera to měla malá nejvíc, nejvíc ji to bolelo a svědilo, je chudáček úplně obsypaná. Máme Tanno lotion a Fenistil jsem už přestala dávat, protože vůbec nezabírá :( :nevim:

janulkaxxx
Stálice 72 příspěvků 31.12.16 13:41
@Cipisek79 píše:
Taky u nás teď probíhají neštovice. Včera to měla malá nejvíc, nejvíc ji to bolelo a svědilo, je chudáček úplně obsypaná. Máme Tanno lotion a Fenistil jsem už přestala dávat, protože vůbec nezabírá :( :nevim:

jejda tak to bych hned zkusila nasadit něco jiného, no uvidím jak to dopadne u nás :( no a pak to čeká ještě mě, jelikož jsem neštovice ještě neměla a protilátky v sobě nemám

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 31.12.16 14:18
@janulkaxxx píše:
jejda tak to bych hned zkusila nasadit něco jiného, no uvidím jak to dopadne u nás :( no a pak to čeká ještě mě, jelikož jsem neštovice ještě neměla a protilátky v sobě nemám

Ajaj, tak to Ti nezávidím, to se drž, protože v dospělosti je to horor. To Tě nechci strašit, ale asi je Ti to jasné. Držím pěsti, ať to proběhne co nejlehčeji :hug:

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 31.12.16 14:38
@emmuulina píše:
@Karleon někdy jsou zaměnitelné s moluskama tak pro jistotu se chodí, proč se divíte? My Teda nebyli u nás to bylo jasné jelikož ve školce řádí už asi 3 měsíce

No ja se divim, molusky taky nejsou akutni problém.
A mam co rikat, ja dneska na pohotovosti s nestovicema byla :mrgreen: Ale na ocnim, nejak se to chudere dostalo do oka :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >