Bodavá bolest do chodidla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adaneli
Extra třída :D 14147 příspěvků 29.12.16 19:44
Bodavá bolest do chodidla

Holky, prosím o radu. Dělá mi starosti 6ti letý syn, již dva dny si stěžuje na bodavou bolest do chodidla, bolí ho to očividně hodně, vždycky sebou cukne a brečí. Včera měl lehce zvýšenou teplotu, dala jsem mu Nurofen na bolest, dneska ráno jsem myslela, že to bude mít dobré, ale stěžoval si zase, jeli jsme po jistotu k doktorce, ale CRP má 5, takže nízké, prý viróza, že to může při viróze být. Ale mě to přijde zvláštní, že je to taková trhavá bolest. Setkal jste se s tím někdo u dítěte?

Reakce:

Takyjedna
Závislačka 4646 příspěvků 29.12.16 19:50

@Adaneli Asi blbá rada, první co mě napadlo ale podívej se pořádně, třeba na něco šlápl - pidistřípek a zarostlo to.

Adaneli
Extra třída :D 14147 příspěvků 29.12.16 19:54

@Takyjedna na nožku jsem se několikrát dívala a nic tam nevidím, oteklé, napuchlé, to vůbec nemá. Ani nijak nespadl, večer mu nic nebylo, ráno se probudil a začal si na nožku stěžovat. Po tom Nurofenu se mu vždycky uleví, i si tady hraje, ale jak přestane působit, zase brečí. Jo a něco se o něj určitě pokouší, protože je bílej jak stěna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >