Tříletý syn mě nevnímá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 29.12.16 13:34
Tříletý syn mě nevnímá

Muj trilety syn me ppsledni tyden vubec nevnima. mluvim na nej a on jakobych tu vubec nebyla.ja mluvim o necem a on o necem jinem.nebo nereaguje vubec. kolikrat je jak hluchy… porad se me pta co mami? co jsi rikala? pritom slysi myslim si dobre. navic mluvi kolikrat stylem nozicky nechteji spinkat, rucicky si chteji hrat atd…je to normalni?? nebo mam plasit?? dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 29.12.16 13:44

Mluvení stylem jakým jsi psala je normální… takhle mluvily obě moje děti.
To nevnímání máme taky. Záleží asi jak často to je.

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 29.12.16 13:45

Moje čtyřletá taky ve třech se vymlouvala, že nemůže za to že neposlouchá, že to udělaly její ručičky a že ji neposlouchají :D ato že jakoby nevnímá bylo taky v tu dobu normální…Sluch mela ok :) je prostě byla do něčeho zabraná nebo jakoby ve svém světě a kolikrát jsem musela houknout nahlas aby začala poslouchat co jí říkám :) myslím že je to normalni :kytka:

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 29.12.16 13:46

No nedelal to a ted posledni tyden temer porad. skoro se vsim musim 5× opakovat…

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 29.12.16 13:47

@Lejlinka88 jo, jak u nás :D a někdy ani 5× nestačí

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 29.12.16 13:47
@Lejlinka88 píše:
No nedelal to a ted posledni tyden temer porad. skoro se vsim musim 5× opakovat…

To já musím i svému 5 letému. Je to normální, buď v klidu. ;)

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 29.12.16 13:52

Holky, moc dekuju :kytka: snad je to i u nas tenhle pripad

atominnka
Generální žvanilka 21687 příspěvků 29.12.16 13:58

@Lejlinka88 pokud byl před týdnem v pohodě a jinak slyší dobře, tak je to v pohodě.
Hele ale taky jsem nevěděla, tak jsem si kolikrát stoupla za dveře a zašustila pěpírem od bonbonů. Okamžitě mi stáli oba u nohy. No a nebo jsem ašeptala, že mám kolu/čokoládu. Taky okamžitá reakce :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19286 příspěvků 29.12.16 13:58

Nase kdyz je do neceho zabrana, tak neslysi nic. Ona je takovej snilek, porad nekde myslenim mimo nebo co. Treba se oblika, uprostred se zamysli a najednou se zase svlika..

Takze ja to vetsinou nevydrzim a zvysuju hlas..

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 29.12.16 14:12

…po týdnu bych asi neplašila :-) po roce už asi jo :-) syn(4) když mi to občas dělá a já na něj křičím „posloucháš mě?“ nebo „slyšíš mě“? tak mi bez mrknutí oka odpoví „neslyším protože Tě nechci a nebudu poslouchat“

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 29.12.16 14:13

Ano ano jinak když jsem si nebyla jista jestli mě syn poslouchá tak jsem do věty propašovala větu „chceš bonbon“ :-D a reakce okamžitá :-D

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 29.12.16 14:23

@Lejlinka88
Buď v klidu, časem si na to zvykneš. Mému synovi je téměř 13, nevnímá mě prakticky nikdy, slyší jen to, co chce slyšet a ručičky by nejraději používal jen na mobil a notebook. Prý je to u dětí normální, teď už stačí jen vydržet a v průběhu dospívání dítko nezabít :lol: :mrgreen: :lol:
Jinak tedy podezřele dobře reaguje na zašustění pytlíku chipsů, zasyčení otevírané coca-coly nebo redbulu (mého). Na to má uši naprosto v pořádku. Naopak zmínku o vyklizení myčky neslyší nikdy a musím téměř posílat písemnou žádost :lol: :lol: :zed:

blumen
Hvězda diskuse 41980 příspěvků 29.12.16 14:24
@axelina píše: …po týdnu bych asi neplašila :-) po roce už asi jo :-) syn(4) když mi to občas dělá a já na něj křičím „posloucháš mě?“ nebo „slyšíš mě“? tak mi bez mrknutí oka odpoví „neslyším protože Tě nechci a nebudu poslouchat“

:mrgreen: vtipalek

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 29.12.16 14:51

@tterka :palec: :mrgreen: to me pobavilo..ale zaroven je to smutne..mam to podobne u 5leteho :zed:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 29.12.16 14:53

@Lejlinka88 Myslím, že to bude „selektivní hluchota“. Zkus se ho znenadání zeptat: „Dáš si čokoládu?“. A podle toho poznáš, jestli to jen dělá…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >