Reklama

Zásilkonoš - zloději

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chs.jasmin
Kelišová 7465 příspěvků 13.03.17 12:18
Zásilkonoš - zloději

Ahoj holky,

sháním další lidi, kteří mají problém s firmou „zásilkonoš“ - nedodání zaplaceného zboží, ignorace urgencí, následné mazání komentářů… Dle reakcí na FB je nás více okradených. :cert:

Nedejme se.

Reklama

Reakce:

petruska131
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 13.03.17 12:32

Ahoj, ja se pridavam :) Objednavala sem tam na Vanoce tri veci a prisly az ted v breznu :D Po nekolika urgencich. Jejich e-maily byly opravdu strasne „ochotne“ :D Tam uz nikdy nic.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 13.03.17 12:40

Taky se pridavam. Objednáno koncem listopadu, do ted ani zboží ani vrácení peněz.

chs.jasmin
Kelišová 7465 příspěvků 13.03.17 16:45

Tak jsem se dozvěděla, že mají potíže s více zásilkami a že už se o Zásilkonoši točí i reportáž do černých ovcí, údajně už se pár lidí dočkalo svých peněz. No já zatím ani odpovědi :(

Halamka
Závislačka 3578 příspěvků 1 inzerát 13.03.17 17:28

www.zasilkonos.cz ani společnost WORLD SHIPPING SHOPS LTD není prodejce žádného zboží, které na stránkách prezetujeme.

Už tahle věta by mi rozblikala majáček. Ani zásilkonoš ani jakási firma v Londýně nemá se zbožím nic společného. Bez telefonního kontaktu. Bez adresy.

Upřímně pochybuji, že vám v podstatě anonymní překupník, který nakupuje za pár šupů na Alliexpessu, něco vrátí.

chs.jasmin
Kelišová 7465 příspěvků 13.03.17 17:31

@Halamka Oni jsou zprostředkovatelé, to se ví. Pokud někdo neumí na Ali nakupovat… myslím, že je daleko více slevových portálů, které takto fungují ;-)

Halamka
Závislačka 3578 příspěvků 1 inzerát 13.03.17 18:48

@chs.jasmin určitě, třeba zrovna to „poštovné zdarma“, které mají na konci stránky.
Jde o to, že nemají uvedený žádný kontakt krom mailu. Ani IČO, nic. To už působí silně nedůvěryhodně a podle mě ten, kdo objedná, by měl z toho všeho pochopit, že je to buď a nebo.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 13.03.17 19:33

Tak já to mám naštěstí jen za 300 Kč, ale štve me ten přístup. Museli si asi slusne vydělat smejdi :cert:

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 26.04.17 09:25

Tak jsem jim dnes taky poslal penízky a až pak se podíval na recenze obchodu. Přitom to vždycky dělám obráceně. Ach jo. To ta reklama na FB.

chs.jasmin
Kelišová 7465 příspěvků 26.04.17 09:30

@Ivos47 Třeba se polepšili - mě po bombardování poslali peníze zpět a kupodivu došlo i pár věcí z objednávky :D

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.04.17 10:17

@chs.jasmin fakt? Tak je taky zkusim bombardovat :lol:

Lenka9933
Nováček 1 příspěvek 06.04.18 09:39

Přidávám se…také nedodané… kdyby něco, tak kontakt na mě: l******

edit admin: smazán email

JanaKveton
Povídálka 11 příspěvků 30.07.18 16:56
Je to pravda!

Ano, přidávám se, objednala jsem synovi přes Zásilkonoš zelené hodiny s krokoměrem, nakonec přišly, ale nedají se nosit, jsou na vyhození. Za hodinu ukážou o dvě hodiny víc, prostě naprosto a zcela nekvalitní výrobek. *** edit admin - odstraněny kontaktní údaje

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >