Zásilkonoš - zloději

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chs.jasmin
Kelišová 6802 příspěvků 13.03.17 12:18
Zásilkonoš - zloději

Ahoj holky,

sháním další lidi, kteří mají problém s firmou „zásilkonoš“ - nedodání zaplaceného zboží, ignorace urgencí, následné mazání komentářů… Dle reakcí na FB je nás více okradených. :cert:

Nedejme se.

Reklama

Reakce:

petruska131
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 13.03.17 12:32

Ahoj, ja se pridavam :) Objednavala sem tam na Vanoce tri veci a prisly az ted v breznu :D Po nekolika urgencich. Jejich e-maily byly opravdu strasne „ochotne“ :D Tam uz nikdy nic.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 13.03.17 12:40

Taky se pridavam. Objednáno koncem listopadu, do ted ani zboží ani vrácení peněz.

chs.jasmin
Kelišová 6802 příspěvků 13.03.17 16:45

Tak jsem se dozvěděla, že mají potíže s více zásilkami a že už se o Zásilkonoši točí i reportáž do černých ovcí, údajně už se pár lidí dočkalo svých peněz. No já zatím ani odpovědi :(

Halamka
Závislačka 3309 příspěvků 13.03.17 17:28

www.zasilkonos.cz ani společnost WORLD SHIPPING SHOPS LTD není prodejce žádného zboží, které na stránkách prezetujeme.

Už tahle věta by mi rozblikala majáček. Ani zásilkonoš ani jakási firma v Londýně nemá se zbožím nic společného. Bez telefonního kontaktu. Bez adresy.

Upřímně pochybuji, že vám v podstatě anonymní překupník, který nakupuje za pár šupů na Alliexpessu, něco vrátí.

chs.jasmin
Kelišová 6802 příspěvků 13.03.17 17:31

@Halamka Oni jsou zprostředkovatelé, to se ví. Pokud někdo neumí na Ali nakupovat… myslím, že je daleko více slevových portálů, které takto fungují ;-)

Halamka
Závislačka 3309 příspěvků 13.03.17 18:48

@chs.jasmin určitě, třeba zrovna to „poštovné zdarma“, které mají na konci stránky.
Jde o to, že nemají uvedený žádný kontakt krom mailu. Ani IČO, nic. To už působí silně nedůvěryhodně a podle mě ten, kdo objedná, by měl z toho všeho pochopit, že je to buď a nebo.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 13.03.17 19:33

Tak já to mám naštěstí jen za 300 Kč, ale štve me ten přístup. Museli si asi slusne vydělat smejdi :cert:

Ivos47
Nováček 7 příspěvků 26.04.17 09:25

Tak jsem jim dnes taky poslal penízky a až pak se podíval na recenze obchodu. Přitom to vždycky dělám obráceně. Ach jo. To ta reklama na FB.

chs.jasmin
Kelišová 6802 příspěvků 26.04.17 09:30

@Ivos47 Třeba se polepšili - mě po bombardování poslali peníze zpět a kupodivu došlo i pár věcí z objednávky :D

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 26.04.17 10:17

@chs.jasmin fakt? Tak je taky zkusim bombardovat :lol:

Lenka9933
Nováček 1 příspěvek 06.04.18 09:39

Přidávám se…také nedodané… kdyby něco, tak kontakt na mě: l******

edit admin: smazán email

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama