Reklama

Vanička pro dvojčata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 13:06
Vanicka pro dvojcata

Ahoj, rada bych poridila velkou vanicku pro dve miminka. Jenze vubec nevim jakou. Ted koupeme kazdeho zvlast ve vanicce z ikei. Vanu nemame, pouze sprchovy kout. Ma predstava je takova, ze budu moci koupat i sama kdyz manzel nebude doma, tak te bych si tu velkou vanicku dala do kuchyne a poridila k tomu jeste takove ty kruhy pro miminka do vany a takhle bych se mohla venovat oboum najednou a mozna by je to i bavilo v te vode a me by to usnadnilo zdlouhavou praci pri koupani kazdeho zvlast. Co myslite, neni to blbost takhle? Videla jsem prave i obrazek dvojcat stemi kruhy, ale to bylo ve vane tak nevim no. Diky za tipy a rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4710 příspěvků 01.03.17 13:22

Hele mi ten kruh meli pro malyho a nic moc teda, koupat se v tom moc neda to bylo ze v tom chvili plul a pak sme ho stejne vyndali a umyli zvlast, navic ne vzdy se mu to libilo, a jak sebou zacal trochu mrskat tak se mu do kruhu nabrala voda a on si loknul, predstava ze se to stane obou najednou tak bych nevedela co driv. Jinak o vanicce pro dvojcata sem neslysela, ale ani si to nedovedu v praxi predstavit, to tam jako jedno chces dat pak jit pro druhy a to jedno tam nechat jen tak bez dozoru stejne tak pri vyndavani z vany?

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 13:30

@Kriss Tina asi ne kazde miminko to bavi mit ten kruh to chapu. Kazdopadne urcite nikdy nenechavam bez dozoru ani jednoho a to je jedno pri jake cinnosti i u toho koupani se to da vyresit a kdyby to neslo, tak budu muset pockat na manzela, to nemusis mit obavy.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 01.03.17 14:00

O vaničce pro dvojčata jsem neslyšela. A ani si nedovedu představit, jak bys takhle velkou vaničku pak z kuchyně vylévala??
Já když byla sama doma, koupala jsem jednoho, druhý čekal a koukal na nás v koupelně v lehátku, pak jsem je vyměnila. Bylo to ale velmi výjimečně, většinou jsem se snažila mít někoho na koupání k ruce, protože děti byly zvyklé, že hned po koupání se kojí, takže ten chudák co čekal, až se vykoupe druhý sourozenec, většinou pak už brečel :-(
Spolu v jedné vaničce se pravidelně začali koupat až pak když seděli.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.03.17 14:02

Libi se mi tva snaha o samostatnost, ze chces deti obstarat sama, pokud to jde :palec:. Na kruh jsem slysela chvalu, tak jsem ho synovi poridila, ale nepouzivame ho. Synovi se v tom nelibilo a taky dost plakal uz pri nandavani kruhu.
Pokud chces mit na chvilku volne ruce tak treba, ale na pravidelne pouzivani to nevidim.
Jina maminka dvojcat si to chvalila, ale nam se to neosvedcilo.

stinga
Závislačka 3477 příspěvků 10 inzerátů 01.03.17 14:08

@Včelička992 my máme ten kruh na jedno dítě, má to ráda a užívá si to v plné vaně vody, ale neustále ji v tom musím přidržovat, aby se nepřetočila na břicho a nemrskala se. Při otočení na břicho nebo velkém kopání se totiž na kruh nabere voda a dítě by si docela hodně loklo.
Takže ten kruh není na „odložení“ dvojčete vhodný

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 14:11

@stinga samozrejme to nemyslim, tak ze chci jedno dvojce jakoze odlozit. Chtela jsem si usnadnit jen praci, ale asi to vyuzijeme az budou vetsi. Myslela jsem, ze by si to mohly uzit tedkom, cetla jsem na to samou chvalu a ze se ve vode pohybuji volne, ale asi to necham na nekdy priste :D

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 14:13

@Popokatepetla taky se snazim mit po ruce na koupani manzela, parkrat jsem to zkusila sama, ale vubec nemaji sanci si to uzit to koupani takhle, kdyz jsem sama, protoze ten druhy po chvilce zacne plakat, takze to musi byt vzdy rychla akce, at jsou spokojeni oba dva :D

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 14:15

@pedigka jen jsem prave chtela, abych se jim mohla venovat u toho koupani obou a aby si to hlavne uzili a taky abych si usnadnila zdlouhavou praci, ale zatim jen to jen predstava, takze se snazim vymyslet co se da, aby ani jeden nebyl odstrceny vedle. Takhle si to chudaci vubec neuzivaji to koupani, kdyz musi byt vse rychle, rychle a ten druhy ceka a breci.

stinga
Závislačka 3477 příspěvků 10 inzerátů 01.03.17 14:18

@Včelička992 jo já ti rozumím, že ho nechceš odložit :). Ten kruh je výborný, ale musíš to dítě pořád hlídat, takže asi nejde, aby byli dva naráz ve vodě, protože 4 ruce nemáš. Nejlepší asi opravdu bude koupat postupně, dokud jsou moc malí

bejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 01.03.17 14:18

@Včelička992 Kamarádka to dělala tak, že jeden den koupala jednoho, pěkně v klidu a pohodě, a druhý den druhého. Ono ani není potřeba koupat každý den.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 14:20

@bejbyn ahaaa :D to me vubec nenapadlo, vidis? takhle by si to mohli i dokonce uzit. Take nekoupu kazdy den. Diky za napad :palec:, ale ted stejne premyslim, ze bude i ten druhy stejne plakat, jak zjisti, ze je sam. Ono se to nezda, ale oni maji jakysi radar nebo co a zjisti to hned i kdyz spi :D

bejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 01.03.17 14:55
@Včelička992 píše:
@bejbyn ahaaa :D to me vubec nenapadlo, vidis? takhle by si to mohli i dokonce uzit. Take nekoupu kazdy den. Diky za napad :palec:, ale ted stejne premyslim, ze bude i ten druhy stejne plakat, jak zjisti, ze je sam. Ono se to nezda, ale oni maji jakysi radar nebo co a zjisti to hned i kdyz spi :D

A nemáš takové to lehátko nebo vajíčko, že by na tebe viděl? :think:

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 01.03.17 15:08

@bejbyn mame vajicka i lehatka, ale tam je to bavi opravdu chvilicku :(

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.03.17 16:24

@Včelička992
Jak mas stare deti? Sedi?
Existuje takove sedatko do vany, ale nemam s nim zkusenost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama