Reklama

Náušnice pro 16měsíční dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DagVach
Nováček 8 příspěvků 17 inzerátů 26.02.17 19:59
Náušnice pro 16ti měsíční dceru

Ahoj maminky, dneska jsem zjistila, že dcera (16 měsíců) nemá jednu náušnici - nástřel u pediatra. Kde by jste mi poradily koupit nové? Máte nějaký osvědčený e-shop, nebo je lepší zajít do zlatnictví. Chtěla bych pro malou jen nějaké pecičky a asi z chirurgické oceli, nebo je lepší pro takhle malou slečnu koupit zase tyhle první u pediatra? Našla jsem si v diskuzích, že jdou dost špatně sundat, tak i zvažuji zajít znovu k pediatrovi. Máte někdo zkušenosti za jak dlouho zarůstají dětem rychle dírky? Nerada bych malou znovu trápila. Díky za Vaše zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 26.02.17 20:03

@DagVach Nechápu, co by měl dělat pediatr s novými naušnicemi. Prostě někde kup naušnice ze zdravotně nezávadného materiálu, které se Ti líbí a dceři je doma nasaď. :nevim:
Pokud budou z kovu, tak 10 minut převařit.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 26.02.17 20:07

Jak dlouho je měla? Pokud už je dírka v pořádku tak koupit nové. Jedna holka má zlaté po mě a druhé jsme nechali udělat u zlatníka stejné.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 26.02.17 20:15

Jakože jí vypadla ta plastová? Nic se neděje, prostě kup nové (co nejdřív, ať dírka nezaroste) a dej. Jaký materiál a typ zvolíš, je čistě na tobě. A co se zlata, stříbra apod. týče, mám radši kamenné obchody. Takže e-shop neporadím.

Crystal87
Generální žvanilka 23786 příspěvků 26.02.17 20:20

My taky ztratili a koupili jsme v kamennem stříbrné…malé jsou 2 roky a 4 měsíce a má už třetí stříbrné protože jo vždy ztratí a to jsme zkusili už veškeré zapínání :cert:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 26.02.17 21:16

Koupila bych nové co nejrychleji. Ty dírky mají tendenci u dětí strašně rychle zarůstat. Zaběhni do nejbližšího zlatnictví, určitě vybereš.

Moise
Hvězda diskuse 35377 příspěvků 26.02.17 21:27

Přesně tak, dcerka měla kvůli operaci vyndané náušnice dva dny a měla jsem co dělat je tam zandat zpátky

DagVach
Nováček 8 příspěvků 17 inzerátů 26.02.17 21:32

@Moise díky za info, tak to radši přestanu koukat po e-shopech a koupím hned zítra v kamenném obchodu

DagVach
Nováček 8 příspěvků 17 inzerátů 26.02.17 21:34

@Crystal87 takže co se týče zapínání je jedno jaké vyberu, nebo je některé pro takhle mrňavé děti víc doporučované?

nani77
Kecalka 407 příspěvků 26.02.17 21:41

Dírky zarůstají velmi rychle (čerstvé v řádu hodin, několikatýdenní až několikaměsíční v řádu dnů), tak si pospěš.
Kup jakékoli, co se ti líbí, jsou z nezávadného materiálu a pro malou přiměřeně velké. Šla bych raději do zlatnictví, náušničky pak vyvařila a nechala chvíli máčet v lihu (ten z lékárny na ošetřování pupíku).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama