Vybavení pro nenarozené dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 19:17
vybavení pro nenarozené dítě

Očekávám z přítelem syna, řekl že nakoupí pro malého vybavení + věci do porodnice. Podotýkám že nakoupil pouze postýlku z matraci za 800kč a tašku z oblečením za 300kč a tot vše a dnes když sem přišla z tím že prodává známa novou autosedačku za 1 000kč tak mi řekl že mám narozeniny a že se má, má rodina činit že mám i sourozence :zed: což mi nepřišlo vhodné přeci má rodina není povinná mi kupovat výbavičku pro naše dítě. A mněl poznámky že když mi dá každý po 500kč že mám hned z toho 1 500kč a mám z toho parádní vybavení pro našeho syna :zed: a že on jako otec dítěte není dojná kráva! Dokonce mi i vyčetl tu postýlku co zakoupil… že se ho nikdo neptal a šel a koupil :poblion: přitom tomu bylo jinak chtěla sem si to sama koupit a on řekl mé matce že to nemám řešit a že on to zaplatí a dnes jinak hovořil :,( :( tak mně to mrzí a pořád utočí na mou rodinu že se mají činit a že vozit pak budou chtít ale jeho rodina se nezajímá vůbec a nic nedávají pro vnuka ale na mojí rodinu má stále připomínky ---- jak vám to příjde na to že to je jeho první dítě a nechci po něm nové vybavení z obchodu ale pouze použité a levně mi je nabídnuto tak stejně nechápu proč se tak chová :pocitac: jak vám to příjde? z jeho strany a upřímně každý názor uvitám děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 08.03.17 19:20

Upřímně mi to přijde, jako když na sebe žalují děti na základce. Vy jste ale dospělí a rozhodli jste se mít dítě. V tom případě jste si měli laskavě uvědomit, že to není zadarmo a že s příchodem dítěte přijdou výdaje. Jestli ses ve výběru partnera ukvapila a dítě sis pořídila s dalším dítětem, co se k tomu neumí postavit jako chlap, tak na něj nežaluj. Je to stejně tvoje ostuda jako jeho.

ka2ka
Extra třída :D 13010 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 19:21

Upřímně? Vybrala jsi si pěknýho pitomce no lepší to nebude :?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29039 příspěvků 08.03.17 19:21

z přítelem,mněl poznámky. Čárky ve větě došly.
Hrůza. Jednota forma a obsahu.
Nechápu, nač si stěžuješ, když sis s ním vlezla do postele a udělala dobrovolně dítě.

Kriss Tina
Kelišová 5575 příspěvků 08.03.17 19:24

Tak neni to od nej pekny, ale nechapu proc by mel vsechno kupovat vyhradne chlap, ja si pulku vybavicky kupovala ze svyho, pritel koupil kocarek, postylku, vajicko ale matraci, obleceni, kosmetiku, plenky, lahve sem kupovala ja, od rodiny sem taky spoustu veci dostala, ale jako darky treba k narozkam a ne jako samozrejmost ze se rodina musi zapojit do porizovani vybavicky :nevim:
(Este dodam, ten pravopis jeje vrazednej)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.03.17 19:29

Rozhodli jste se mít dítě, ale člověk si musí uvědomit že to není zdarma, jen co přijde dítě přijdou i výdaje.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 19:30

No… když máte problém s tím prvním a nejhezčím zařizováním (což nákup výbavičky podle mě je), nevím jak pak budete řešit další a další balíky plen, nové boty pro malého apod. Hodně štěstí..já bych s takovým chlapem nebyla.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 08.03.17 19:30

Tusim, ze budete jeste prekvapeni, kdyz resite, kdo koupi autosedacku za par korun. U nas tedy rodina nekupovala temer nic, proc take, jsme dva pracujici ne dva pubertaci.

zudina
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 08.03.17 19:31

@Burj Chalifa :potlesk: pomohlas ji ne ze ne

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 08.03.17 19:31

Oba dva se chováte jak malé děti :roll: a ještě to sranda bude, dítě jako takové stojí asi 50× tolik co výbava, to bude ještě dohadování kdo co zaplatí… Hodně štěstí, co jste chtěli to máte :nevim:

Alušáček
Závislačka 3193 příspěvků 08.03.17 19:31

Bože :roll: Vy jste rodiče, vy nakupte vybavičku, jistě spolu žijete, společně hospodaříte, tedy víte co je potřeba pro dítě a ze společných peněz nakoupíte. Žádné já a ty, ale mi, prarodiče a zbytek rodiny vám nic kupovat nemusí, zaleží jen na jejich dobré vůli.

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 08.03.17 19:33

Ze jste jak dvě děti, které čekají miminko 8) sedla bych si s nim, sepsala vybavicku a dohodla se, kdo co koupi. Mas nějak vyřešené finance az budeš s miminem na rodičovské? To bych asi probrala taky.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 08.03.17 19:34

No u nás chlap nekupoval nic a ani nevybíral. Já jsem všechno kupovala ze svého, ale my to tak máme stále. Já platím věci pro sebe a děti, chlap všechno ostatní.

Ale to co píšeš ty, to je fakt jak děti. Měli by jste se dohodnout, sepsat to. A on platí co všechno, že si přijde jak dojná kr.va?

Helileli
Závislačka 2974 příspěvků 08.03.17 19:36

Vy nemáte společně finance? Nechápu. Přece vybavicka by se měla kupovat ze společného rozpočtu vaší domácnosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 19:37

@Netopirek nic jen to co sem psala výše postýlku a oblečení položka 1 100kč

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >