Zástava porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 78 příspěvků 27.10.18 22:33
Zástava porodu ..?

Ahoj, predevcirem mi odesla hlenova zatka. Az do dnesniho vecera jsem mela kontrakce po 8-10 minutach v kuse. Dneska kolem sedme vecer to najednou prestalo a nic se nedeje. Stalo se vam to taky?
Kontrakce sly videt i na monitoru.
Jsem 37+4tt

Reakce:

solip
Kecalka 454 příspěvků 27.10.18 22:43

Jak silne ty kontrakce na tom monitoru byly? Jinak ja jsem dnes 39+5 a poslicky mam uz nekolik tydnu a vcera vecer jsem to mela tak, jak popisujes.. Nejdriv slabe, ale pravidelne kontrakce, tak uz jsem se radovala, sla jsem do vany, nepreslo to, parada, sla jsem uspat syna, usnula jsem s nim a kontrakce najednou uplne ustaly. Rano kolem treti me zase probudily, trvaly cca dve hodiny a zase ustaly.

00verča00
Stálice 78 příspěvků 27.10.18 22:46

@solip jakože ty čísla jak se pohybovaly? Většinou se to vyškrábalo kolem 80 tuším. Byly tam fakt velký kopečky. Ležím v nemocnici a už jsem se radovala, že porodím a půjdu brzy domů a asi nakonec nic :(

solip
Kecalka 454 příspěvků 27.10.18 22:59

@00verča00 tak jeste par dni mas, aby se mimino poradne dopeklo, tak je dobre, ze jeste neslo ven. Ono nakonec urcite vyleze :lol: drzim palce, at je vse ok.

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 27.10.18 23:16

@00verča00 není kam chvátat, dítě potřebuje ještě skoro 3 týdny dopéct

00verča00
Stálice 78 příspěvků 27.10.18 23:30

Mimčo je vyvinuté a porod by nevadil. Protože do týdne jinak stejně budeme vyvolávat, tak jsem se radovala, že by to mohlo jít dřív a samo.

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 23:30
@00verča00 píše:
Ahoj, predevcirem mi odesla hlenova zatka. Az do dnesniho vecera jsem mela kontrakce po 8-10 minutach v kuse. Dneska kolem sedme vecer to najednou prestalo a nic se nedeje. Stalo se vam to taky?
Kontrakce sly videt i na monitoru.
Jsem 37+4tt

Otviras se nebo ne? Resp. Měla jsi nějaký nález?

00verča00
Stálice 78 příspěvků 27.10.18 23:32

@solip pokud nevyleze samo, tak mu budou doktoři do týdne pomáhat, tak jsem myslela, že by jsme to aspoň měli už za sebou oba a podle přírody :andel: děkuji

00verča00
Stálice 78 příspěvků 27.10.18 23:33

@lampicka11 za tu dobu jsem se otevřela jen na prst :( dneska už jsem na vyšetření nebyla, ale myslím že stejně žádná změna když to přestalo :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >