Porod v 21+4tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
muertik
Povídálka 38 příspěvků 26.10.18 15:40
Porod 21+4

Ahoj, dnes jsem 21+4. V pondělí jdu na vyvolání porodu, náš chlapeček je postižený. Máte tu některá zkušenost? Jak to probíhá, jak dlouho to celé trvá? Viděli jste svá miminka? Porodili jste je živý? :,(

Přečtěte si článek: Předčasný porod a proč začal?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 26.10.18 15:48

@muertik ahoj, moc me mrzi, co se ti stalo :,( :,( :hug:. Ja sama jsem o miminko prisla ctyri dny po porodu :,( :,( :,(. Mam kamaradku, ktera mela taky postizene miminko a musela porodit jako ty. Rodila normalne a po porodu se ji ptali, jestli chce miminko videt. Ona rekla, ze ne. Druhy den sla domu.

alisekR
Kelišová 5291 příspěvků 26.10.18 16:04

Je mi to moc líto. Proč se zjistilo postižení tak pozdě? Jestli chceš miminko vidět, rozhodneš sama. :hug:

muertik
Povídálka 38 příspěvků 26.10.18 16:11

@alisekR tak to sama nevim. Ani mi nikdo neřekne důvod, prý se to proste stává. :pocitac: ještě by mě zajímalo, zda tam některá měla přítele? Ten můj tam chce být semnou, měli bychom si zaplatit nadstandardní po­koj.

stinga
Závislačka 4445 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 16:13

@muertik myslím, že je to moc hezké, že tam přítel chce jít, bude ti podporou, asi je to silný jedinec, bude to psychicky moc těžké pro oba :kytka:

muertik
Povídálka 38 příspěvků 26.10.18 16:13

Myslíte že je dobrý nápad ho chtít vidět? Mimisek má prý moc oci od sebe, male ouška posazené moc dole, neco s nohama a mozkem. Moc bych se snim chtěla po porodu rozloučit, ale bojim se že z toho pak budu mít noční můru. :,( :zed:

muertik
Povídálka 38 příspěvků 26.10.18 16:16
@stinga píše:
@muertik myslím, že je to moc hezké, že tam přítel chce jít, bude ti podporou, asi je to silný jedinec, bude to psychicky moc těžké pro oba :kytka:

No toho se právě bojim. Jsem za to moc ráda, chci ho u sebe, ale je to docela nervák a nese to stejně špatně jako ja. Tak mam strach aby pak ne vyváděl vic nez ja. Aby misto opory mi nebyl zátěží. :think:

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 26.10.18 16:21

@muertik Posílám hodně hodně sil a podpory! :srdce: Pokud přítel chce jít, vezmi ho. Bude to pro Vás velmi důležitý životní moment. Doporučuje se s miminkem vidět, rozloučit se… Bude to v ten okamžik těžké, ale ta konkrétní vzpomínka pak může později hodně pomoci… V zahraničí je i běžné udělat otisk nožičky na památku apod. I u nás je nyní možnost nechat se na památku vyfotit od obeznámených fotografů, nebo celkově poprosit o podporu na https://perinatalnihospic.cz/. Držte se. :srdce:

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 26.10.18 16:24
@muertik píše:
Myslíte že je dobrý nápad ho chtít vidět? Mimisek má prý moc oci od sebe, male ouška posazené moc dole, neco s nohama a mozkem. Moc bych se snim chtěla po porodu rozloučit, ale bojim se že z toho pak budu mít noční můru. :,( :zed:

Je to vaše miminko, ta jsou vždy dokonalá. Je to samozřejmě na vás, vy se znáte nejlépe, ale opravdu se to doporučuje, překonat ten strach a vidět se, chvíli spolu pobýt… Že je lepší se poznat, než se nikdy nedozvědět, jak vypadá…

muertik
Povídálka 38 příspěvků 26.10.18 16:26

@Litta Neumím si představit, že ho pak nechám jen tak odejít. :(

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 26.10.18 16:30

@muertik
Bohuzel nic tak smutneho v zivote nezazila…Jen teoreticky,ale nastesti vse bylo v poradku nakonec a ja se rozhodovat nemusela.
Ale k tvemu dotazu,jak bych to udelala ja.Hodne resim veci,az kdyz nastanou.A tak bych vyckala po porodu,jak se k tomu postavim.
Kazdopadne je zas pro me dulezity kontakt a pripadne se s blizkym clovekem/miminkem rozloucit.
Takze ano,ja bych ho chtela videt.Rekla bych mu,ze ho miluju a ze uz navzdy zustane v mem srdci :srdce: .
Myslim,ze bys litovala,kdybys ho nevidela…Ale je to jen muj nazor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 16:37

Je mi to moc líto! U nás zjistili postizení driv, takze jsem rodila uz v 15.tt. Kazdopadne bych chtela rict, ze mame holcicku zpopelnenou v urnicce- jde to v jakekoli fazi tehotenstvi- tehdy mi to docela pomohlo.
http://www.prazdnakolebka.cz/…ady-a-zakony
Drz se!!
prosim o zachovani anonymu- osobni data

stinga
Závislačka 4445 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 16:37

@muertik já v takové situaci nebyla, ale asi bych to miminko vidět nechtěla, ale každý jsme jiný, to ti odpovědně asi nikdo neporadí
a s přítelem se teda zkuste domluvit, že kdyby to komukoliv z vás vadilo, že on raději odejde, prostě to nechat až ta situace nastane, je to i jeho dítě

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 26.10.18 16:39

neumim si to predstavit. ale ano… myslim, ze bych chtela. ale sama. nebo s muzem. bez personalu.

nas syn ma vvv… amnio, genetika.. mozne syndromy v spojitosti s vadami ktere ma… nastesti ho ceka " pouze" operace srdicka s prozije zivot s jednou ledvinou.

promluvte si, pokud se da.. doma.. ale stejne myslim, ze se rozhodnete po porodu. Preji hodne sil

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 26.10.18 16:58
@muertik píše:
Myslíte že je dobrý nápad ho chtít vidět? Mimisek má prý moc oci od sebe, male ouška posazené moc dole, neco s nohama a mozkem. Moc bych se snim chtěla po porodu rozloučit, ale bojim se že z toho pak budu mít noční můru. :,( :zed:

Ahoj :( ,já bych si ho asi nechala zabalit aby nebyl vidět a pochovala bych si ho :( je to moc smutné :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >