Porod a kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:04
Porod a kontrakce

Maminky mám dotaz dnes mám termín byla jsem v porodnici a čípek cca 1,5cm. Dr. Mi řekl že musim mít sex s přítelem že to vyvolává porod takže to máme zkoušet. Je možné že během pár hodin po sexu by se mi rozběhl porod. Sprcha mi nepomáhá. Předem dekuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10918 příspěvků 24.10.18 17:05

Jo říká se to, na mne to ale nezabralo ani u jednoho z dětí. A to jsme se fakt snažili :lol: pokud mas ale kontrakce pravidelné a ve sprše nepolevuji, tak bych se chystala směr porodnice

Russet
Extra třída :D 12183 příspěvků 24.10.18 17:05
@Anonymní píše:
Maminky mám dotaz dnes mám termín byla jsem v porodnici a čípek cca 1,5cm. Dr. Mi řekl že musim mít sex s přítelem že to vyvolává porod takže to máme zkoušet. Je možné že během pár hodin po sexu by se mi rozběhl porod. Sprcha mi nepomáhá. Předem dekuji

A řekl ti taky, že množství té vyvolávací látky ve spermatu je celkem nízká? Já třeba pár dní do porodu neměla vůbec chuť a říct mi toto doktor, plácnu ho kartou po hlavě.

Russet
Extra třída :D 12183 příspěvků 24.10.18 17:06

Já gruntovala, myla okna a hodila pěšky do schodů a NIC.

Evelýna 1
Kecalka 365 příspěvků 6 inzerátů 24.10.18 17:08

U prvního těhotenství mě nepomohlo vůbec nic. U druhého byl večer sex, od půlnoci kontrakce a malý se narodil po obědě.
Ber to tak, že i kdyby to k porodu nepomohlo, je to možná na delší dobu poslední milování :mavam:

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 24.10.18 17:22
@Anonymní píše:
Maminky mám dotaz dnes mám termín byla jsem v porodnici a čípek cca 1,5cm. Dr. Mi řekl že musim mít sex s přítelem že to vyvolává porod takže to máme zkoušet. Je možné že během pár hodin po sexu by se mi rozběhl porod. Sprcha mi nepomáhá. Předem dekuji

Ahoj. Dle mého názoru Tvůj porodník:

a/ Buď miluje seriál Přátele, a proto Ti poradil tuto vypuzovací metodu:

https://www.youtube.com/watch?…

b/ Je to bába kořenářka.

Ale v tom případě nemá s porodnictvím nic společného.

Julie 22
Kecalka 127 příspěvků 24.10.18 17:24

ahoj holky chtela jsem se zeptat kdyz mam pohlavni styk ze svym manzelem tak mi manzel rika ze kdyz ho do me strci tak citi slaby odpor rika mi ze to citi jako kdyby narazel do neceho mekeho ale nikdy to necitil je to tyden co to tak je myslite ze jsem tehotna dekuji za rady :) :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 17:35
@Anonymní píše:

je to mi dr. radí taky, ale už neřekl co mám dělat, když můj muž nemá ejakulaci… takže mi můžeme sexovat o sto šest a žádný účinek to mít nebude. Ještě doporučují červené víno…

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 24.10.18 19:18

Zkusila jsem úplně všechno, busili jsme do toho jak králíci, když jsem byla otevřená na 2 prsty a čípek už úplně mimo. Měkký, doktorka ze stačí si strejchnout a večer jsem tam znova, no tak jsem rodila za pět dni :lol:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2859 příspěvků 24.10.18 19:21

@Julie 22 co chces za radu? Udelej si test a uvidis.jedno dite uz mas,tak vis jak to chodi.

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 24.10.18 22:12

Kamarádce radil doktor sex sedmkrát denně. No a že buď porodí, nebo ovdovi :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >