zastydlá rýma

1102
28.12.07 12:38

zastydlá rýma

Ahoj maminky, malý má zastydlu rýmu.Aspoň myslím. v noci pěkněchrápe. :? , Jinak funguje úplně normálně nic mu z nosu neteče a dýchá nosem. CO s ním mám dělat. máte někdo nějaké zkušenosti.
Stíkám mu mořskou sůl a kapu dětské kapky do nosu.Je nám 1 a půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1293
28.12.07 16:50

Ahoj
nám před časem doktorka poradila po:,–(it do „zapařené“ (od vodní páry :lol: ) koupelny a nechat tam hrát ve vodě.
Taky jsem to praktikovala - nejdřív jsme se tam hezky já osprchovala horkou vodou, aby se vytvořilo co nejvíc páry, a pak nastoupila naše princezna. Pomohlo to, akorát pak rychle zabalit do ručníku,do župánku a šup do teplé postýlky.
U větších dítek pak napařovat teplou vodou lýtka, ale na to jste ještě asi malinký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
28.12.07 19:43

Ahoj,výborně pomáhá tymiánová mast,nejlépe od firmy JUST.Namazat čelo,dutiny k nosu a zápěstí.Syn na to často trpí a vždy to pomůže.Hodně štěstí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
28.12.07 19:51

Ahoj,
naše malá to teď měla taky. Odsát nešlo nic, ale ani nemohla pít, protože nemohla dýchat nosem, v noci chrčela a budila se. Kamarádka mi poradila homeopatický sprej do nosu Euphorbium Compositum od firmy Heel. Musím potvrdit, že nám rýma ustupuje (používáme ho teprve 3 dny), ale už není „vzadu“, protože sama vytéká a já jen sem tam utřu nudli :lol: Což je super pokrok!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.07 17:11

Ahoj, já mám kuriózní dotaz, zda jste se s tím už někdo nesetkal. Malá žádnou extra rýmu nemá, používáme Libenar, občas Nasivin. Žádná hrůza. Ale už dva dny ale předvádí zvláštní grimasu. Postaví se na všechny čtyři, udělá ramena, nahrbí se a v našpulí obličej (tak jakoby se zamračí, ohrne nos jako kdyby chtěla zahnat nepřítele a začne funět) Nos má vcelku čistý, dýchat může, ale nevím, co to má znamenat. :D Já mám momentálně rýmu jako prase. Možná ode mě chytila nějaký obličej, ale vrtá nám to v hlavě. Je to fakt síla. Dneska tu byl děda a tvářila se na něj jako novozélandský rugbyový zápasník tančící hakku…Málem utekl strachy. I když u půlročního špunta to vypadá směšně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
1.1.08 12:48

Díky moc za rady, napařování určitě vyzkouším -na to jsme si ani nevzdechla. Jen by mě ještě zajímalo kde se dá tymiánová mast sehnat. Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
3.1.14 21:15

@GAVOTTKA Dobrý den, syn má zastydlou rýmu je to děs. Nic nezabírá, už jsem zoufalá. Moc prosím, kde bych sehnala tu tymiánovou mastičku. Díky, snad se dočkám odpovědi, když je to už starší diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
3.2.14 07:53

@folki nevím jestli je to ještě aktuální, ale výrobky just se prodávají pouze přímo od prodejců (podobně jako kosmetika avon, oriflame), tady na těchto stránkách si můžete najít prodejce nejblíže ve vaším okolí a kontaktovat si to ho nejbližšího. Jinak produkty od Justu mohu taky jen doporučit - na to nastydnutí je výboirná právě ta tymiánová mast a nebo 31 bylin (to je olejíček - lze použít na vše a při nastydnutí i do aroma lampy, kdy se mé malé pak výborně dýchá i při velké rýmě). Jediná nevýhoda je v trošku vyšší ceně.

http://www.justnahrin.cz/kontakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
3.2.14 19:37

@Veronika82 Díky, již jsem sehnala. Ještě jsem koupila eucasol sprej a ten je tedy také báječný. Uvolňuje perfektně nosík. Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
3.2.14 21:18

@folki tak super, já si pak říkala, že měsíc se tím snad netrápíte :-)) Ten eucasol spray je taky dobrej - můj taťka ho používal před spaním, trpěl záchvaty asmatu a tohle mu pokmáhalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama