Zateplené vložky do dětských holinek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 02.02.11 15:11
Zateplené vložky do dětských holinek

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s těmito vložkami do dětských holinek? Viděla jsem je na internetu a zajímá mě, jestli jsou dobré a jestli se dají koupit i někde v obuvi. Nebo používáte jiné zateplené vložky?
Díky moc za odpovědi.
Mějte se pěkně.
Ahoj Jana

Reakce:

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 02.02.11 15:46

My používáme pletený ponožky. :-)

Novire
Neúnavná pisatelka 19825 příspěvků 02.02.11 16:27

Máme pletené ponožky ze 100% merino vlny, fungujo uspolehlivě - a tipuju, že byly i levnější než tyto vložky…

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 02.02.11 17:22

Ještě jsem našla jedny, jinak samozřejmě ponožky by také byly dobré, ale holinky jsou synovi ještě větší, tak jsem si myslela, že s těmito vložkami by se trochu zmenšily.
Díky za další odpovědi.
Ahoj Jana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >