Zavaření cukety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.09.10 17:56
Zavaření cukety

Ahoj,zajimalo by mě,jestli se dá cuketa zavařit a jestli to někdo děla a jak??
Do mrazaku se mi toho uz moc nevleze,tak aspon takto bych ji uchovala.....

Reakce:
PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 06.09.10 18:23

tak co vím, že se dělá dýňový kompot, to jo, ale o zavařený cuketě jsem neslyšela.
Vím, že teta trhá cukety k uskladnění veliké a pak je dává do sklepa.Vydrží tak do vánoc, možná dýl, ale ta slupka děsně ztvrdne a nejde to rozřezat.Já tak velké nerada.Užiju je v sezóně malé, křehké a pak zas je něco jiného.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.09.10 18:31

No já mam radsi taky ty male,ktere hned spotrebuji,ale ted jsem dostala nejake velke a nevim,co s nima :nevim:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 06.09.10 18:37

třeba někdo poradí
:think: by mě taky zajímalo

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 06.09.10 18:37

Pajule, kdysi jsme je zavařovali nakrájené na kostičky v nálevu na okurky, ale mě to teda moc nechutnalo.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 06.09.10 18:49
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >