Zavinovačka do autosedačky Emitex-letní verze

1639
18.11.08 12:52

Zavinovačka do autosedačky Emitex-letní verze

Ahoj,
máte někdo zkušenosti se zavinovačkou do autosedačky Emitex-letní verze? Moc se mi líbí, ale nevím, jestli to upotřebíme. Čekáme miminko na přelomu březen/duben a tak uvažuju, jestli mu to nebude do porodnice příliš velké a pak zase bude horko. Má to cenu? Prosím, poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
18.11.08 13:07

Ahoj, já rodila letos v květnu a letní verzi zavinovačky jsme koupili. Využili jsme ji bohatě. Používali jsme ji na jaro, léto a ještě na podzim do kočárku, když nebylo moc chladno. Zbytečná investice to nebyla. Ale na cestu z porodnice bude miminku asi trochu větší, ale není to až tak strašné… Ahoj,M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
18.11.08 13:09

Díky moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
18.11.08 13:25

Ještě mě napadá: nechceš ji prodat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
18.11.08 13:31

Janinečko, zklamu tě, ale výhledově počítáme minimálně ještě s jedním mimčem :wink: Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
18.11.08 13:32

Jasně, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.08 14:31

Ahojky.měla jsem tu oranžovou ze žirafou a použila jsem jí jedenkrát,takže pro nás to byla zbytečný.V létě na ní je teplo když mimi normálně oblečeš a v zime zase zima,malej měl fusak takže jsem jí použila jedenkrát cestou z porodnice a to byla proti miminku obrovská a pak už né,malej nemá rád když je nabalenej jak pumpa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
18.11.08 16:05

Ahoj, mi zrovna tak…(jen v zelenkavém provedení :D ) akorát na cestu z porodnice, pro můj dobrý pocit a pak už nikdy. Napřed na ní bylo pořád horko a pak už byla prostě nějak zbytečná… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
25.11.08 09:29

ahoj,chtěla bych se poradit,když čekáme miminko na začátku března,zda kupovat zimní verzi nebo letní verzi??
i když jak tady čtu,zdá se vám to celkově jako zbytečná investice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
27.11.08 18:56

Befano, ale pokud jsi se dívala, holky, co letní zavinovačku zavrhovaly, rodily v srpnu, takže to už mi připadá opravdu zbytečná investice.Jak jsem psala, rodila jsem v květnu a využili jsme ji hodně…Každopádně, rozhodnutí je na tobě :wink: Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
2.12.08 19:43

takže letní bude dobrá :wink: ,kdyžtak ji v březnu,když bude hodně zima,víc pod to nabalím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pellullinka
30.12.08 23:20

Ahojky, řešila jsem úplně stejný problém, termín mám 22.3.09 a taky sem nevěděla jestli zimní nebo letní verzi, ale myslím, že do autosedačky tu letní určitě využijeme a snad i do kočárku, takže sem jí koupila…

• Nahlásit
  • Citovat
1490
3.1.09 20:16

Ahojky, já rodila v říjnu a koupila ji na jaro a využila jsem ji jen párkrát… Když byla zima, tak jsem ho raději šoupla do zimního fusaku do autosedačky z Emitexu (je voděodolný) a míň navlékla. A když bylo teplo, tak se mi v tom spíše potil…, takže plínka pod něj a lehce přehozená malá flísová deka na nohy udělala více radosti… Ale v létě jsme měli 7.měsíců, takže je to možná i tím. A na ten zimní fusák nedám dopustit, dávala jsem ho pak i na podzim do golfek, ne na chalupě, když se ochladilo i v létě.

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama