Reklama

spací patel z merino vlny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dráček
Nováček 2 příspěvky 11.11.08 09:41
spací patel z merino vlny

Ahoj mamky, máte někdo prosím zkušenost s tímto spacím pytlem?http://­www.biomamma.cz/cz-detail-108139.html. Zdá s emo cfajn, jen ta cena :x . Díky za odpovědi a přeju hezkej den.

Reklama

Reakce:

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.11.08 10:11

Ahoj, zkušenost nemám.

Ale mám zkušenost tuto se spacím pytlem - využívali jsme od narození do cca 4 měsíců, pak jsem koupila větší. Ale v 6.M se náš prcek naučil v postýlce stoupat a pytel se tak stal velmi nebezpečný. Takže od té doby bohužel jsme bez pytle. Takže z toho pohledu by mi u nás ta investice přišla zbytečná.

No, ale na druhou stranu - kamarádka má syna, teď mu je 11M a spí v pytly pořád. On si v postýlce nestoupá, takže úraz nehrozí.

Asi jsem ti moc nepomohla :?

Jo - a ještě si ověř, jak je to s praním. Kdyby jsi měla blinkací miminko, tak to budeš pořád prát.

Novire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 11.11.08 10:25

Tobík má skoro 17m a v pytli spí pořád :wink: Stoupá si v něm, ale žádný problém v tom nevidím 8O
S oblibou spí na břiše na dece, takže pytel je jediná možnost, jak ho udržet v teple.
S tímto konkrétním pytlem zkušenost nemám, ale mám jiné merino výrobky stejného výrobce a mohu jen doporučit. Zpracování je velmi kvalitní a prckovi je teploučko :)

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 11.11.08 16:46

Ahoj,
u nas taky spacakujem, Maty (bude mu 5) v nem spal jeste v lete, ale rozbil se zip a novej uz kupovat nebudu. On ve spacaku nejen stal, ale i chodil :wink: Tyna v nem spi taky a stoupa si v nem normalne. Pro nas je urcite lepsi nez klasicka perina, kdy se dite casto odkopava…
A do toho merina asi ted pujdu taky, precejen pro mimino uz toho tolik kupovat nemusim, tak muzu vic investovat. :)

A s tim blinkanim jsme nikdy problem nemeli, deti teda blinkaly, ale na spacak skoro nikdy. To zavinovacka na tom byla hur

AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 11.11.08 20:47

Ahoj, taky asi moc neporadím, ale s manželem jsme hodně chodili do hor-doufám, že s dětma zase budeme :D . Máme trička od Icebrakeru-z merina a nemůžem si je vynachválit. Cena taky nebyla lidová… I můj chlapeček spí v pytli, sedá a vstává v něm. :lol: Ale už ví, že když pokrčí nožičky a hodně kopne, tak rozepne vrchní patentky a ráno nás většinou vítá vestoje s úsměvem, takže pytel doporučuju :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 11:27

Mám zkušenost s merino pytlem Disana. Materiál úžasně příjemný, ale mělo to jen ramínka na knoflík, takže se dítě hned po otočce vykroutilo ven, takže jsem s ním měla spíš nervy než pohodu. U tohoto tvého jsou ale celé rukávy, takže tam by to nehrozilo. Akorát asi do toho pytle nepůjde dát spící dítě, nevím, jestli jde celý rozepnout a rozprostřít. Spíš mi připadá, že se musí na dítě jakoby soukat?

Petra

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >