spací patel z merino vlny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dráček
Nováček 2 příspěvky 11.11.08 09:41
spací patel z merino vlny

Ahoj mamky, máte někdo prosím zkušenost s tímto spacím pytlem?http://­www.biomamma.cz/cz-detail-108139.html. Zdá s emo cfajn, jen ta cena :x . Díky za odpovědi a přeju hezkej den.

Reakce:
petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.11.08 10:11

Ahoj, zkušenost nemám.

Ale mám zkušenost tuto se spacím pytlem - využívali jsme od narození do cca 4 měsíců, pak jsem koupila větší. Ale v 6.M se náš prcek naučil v postýlce stoupat a pytel se tak stal velmi nebezpečný. Takže od té doby bohužel jsme bez pytle. Takže z toho pohledu by mi u nás ta investice přišla zbytečná.

No, ale na druhou stranu - kamarádka má syna, teď mu je 11M a spí v pytly pořád. On si v postýlce nestoupá, takže úraz nehrozí.

Asi jsem ti moc nepomohla :?

Jo - a ještě si ověř, jak je to s praním. Kdyby jsi měla blinkací miminko, tak to budeš pořád prát.

Novire
Neúnavná pisatelka 19850 příspěvků 11.11.08 10:25

Tobík má skoro 17m a v pytli spí pořád :wink: Stoupá si v něm, ale žádný problém v tom nevidím 8O
S oblibou spí na břiše na dece, takže pytel je jediná možnost, jak ho udržet v teple.
S tímto konkrétním pytlem zkušenost nemám, ale mám jiné merino výrobky stejného výrobce a mohu jen doporučit. Zpracování je velmi kvalitní a prckovi je teploučko :)

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 11.11.08 16:46

Ahoj,
u nas taky spacakujem, Maty (bude mu 5) v nem spal jeste v lete, ale rozbil se zip a novej uz kupovat nebudu. On ve spacaku nejen stal, ale i chodil :wink: Tyna v nem spi taky a stoupa si v nem normalne. Pro nas je urcite lepsi nez klasicka perina, kdy se dite casto odkopava…
A do toho merina asi ted pujdu taky, precejen pro mimino uz toho tolik kupovat nemusim, tak muzu vic investovat. :)

A s tim blinkanim jsme nikdy problem nemeli, deti teda blinkaly, ale na spacak skoro nikdy. To zavinovacka na tom byla hur

AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 11.11.08 20:47

Ahoj, taky asi moc neporadím, ale s manželem jsme hodně chodili do hor-doufám, že s dětma zase budeme :D . Máme trička od Icebrakeru-z merina a nemůžem si je vynachválit. Cena taky nebyla lidová… I můj chlapeček spí v pytli, sedá a vstává v něm. :lol: Ale už ví, že když pokrčí nožičky a hodně kopne, tak rozepne vrchní patentky a ráno nás většinou vítá vestoje s úsměvem, takže pytel doporučuju :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.08 11:27

Mám zkušenost s merino pytlem Disana. Materiál úžasně příjemný, ale mělo to jen ramínka na knoflík, takže se dítě hned po otočce vykroutilo ven, takže jsem s ním měla spíš nervy než pohodu. U tohoto tvého jsou ale celé rukávy, takže tam by to nehrozilo. Akorát asi do toho pytle nepůjde dát spící dítě, nevím, jestli jde celý rozepnout a rozprostřít. Spíš mi připadá, že se musí na dítě jakoby soukat?

Petra

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >