Závislost na upomínkách v mobilu

Anonymní
29.3.16 00:57

Závislost na upomínkách

Raději anonymně.
Přijdu si jak cvok… Trvá to už několik let. Na všechno si musím psát upomínky do mobilu, mám pocit, že za den mi jich zvoní tak minimálně 20. Jsou to věci důležité, ale taky pěkné kraviny, např., že si mám večer umýt hlavu, že mám dětem přečíst pohádku, že si mám pustit něco v TV, mám uklidit, uvařit…
Vím, že to není normální, ale mám fakt pocit, že to jinak zapomenu… Máte to někdo stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26205
29.3.16 00:59
@Anonymní píše:
Raději anonymně.
Přijdu si jak cvok… Trvá to už několik let. Na všechno si musím psát upomínky do mobilu, mám pocit, že za den mi jich zvoní tak minimálně 20. Jsou to věci důležité, ale taky pěkné kraviny, např., že si mám večer umýt hlavu, že mám dětem přečíst pohádku, že si mám pustit něco v TV, mám uklidit, uvařit…
Vím, že to není normální, ale mám fakt pocit, že to jinak zapomenu… Máte to někdo stejně?

Nemám, ale potřebovala bych to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 01:02

Někdo potřebuje chaos, jiný zas řád, či spoustu upomínek. Není nad dobré uspořádání času, hlavně s dětmi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 01:07

No to jako určitě, ale říkám si, jestli tím trochu nechabne mozek, když si nemusí nic pamatovat… Docela často se mi totiž stává, že když nemám mobil po ruce a na něco si vzpomenu, co tam chci zapsat, než k němu dorazím, už to nevím.. :-/ Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
182
29.3.16 01:17

Jsem to samé :) mám to jako takovou pojistku, abych nezapomněla :) co jste za znamení? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
29.3.16 02:58
@Anonymní píše:
Raději anonymně.

Je super, ze chces mit prehled, ale pustit neco v TV, uklidit, uvarit mi nepride normalny. Bud trpis a mas spatnu kratkodobu pamet a nebo puntickarka na detaily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
29.3.16 06:37
@Anonymní píše:
Raději anonymně.

Neříkám, že si nikdy nic nezapíšu…ale jsou to jen věci typu: nákupní seznam, návštěvy lékařů atp. Ale řeknu to narovinu, psát si upomínku, že mám dětem přečíst pohádku, uvařit…to mi přijde dost zbytečné, to si snad každý pamatuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
29.3.16 06:42

Nemam to tak, ale radila bych trochu omezit upominky, napr.aby si precetla dete pohadku, at si trosku procvicis mozek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
29.3.16 06:50

Najdi si zpusob, jak trenovat pamet (na netu jsou ruzna cviceni),nez aby ti krnel mozek tim, ze vse, na co mas myslet, mas v mobilu…neprijde mi normalni si upominkovat umyti vlasu nebo precteni pohadky. Skoro se mi zda, ze mas spis potrebu neco psat do mobilu, nez ze mas strach, ze zapomenes.

• Nahlásit
  • Citovat
pohlazeni
29.3.16 06:51
@Anonymní píše:
No to jako určitě, ale říkám si, jestli tím trochu nechabne mozek, když si nemusí nic pamatovat… Docela často se mi totiž stává, že když nemám mobil po ruce a na něco si vzpomenu, co tam chci zapsat, než k němu dorazím, už to nevím.. :-/ Zakl.

Si pis, ze ochabuje.

• Nahlásit
  • Citovat
pohlazeni
29.3.16 06:53

Priznej se.:davala sis upominku i na to, ze chces napsat tento prispevek? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
58543
29.3.16 07:38
@Anonymní píše:
Raději anonymně.

ne, ale občas, když je toho moc, tak si to musím psát - kalendář je u nás fakt plný - ale jen důležité věci - ohledně dětí, zařizování atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
29.3.16 08:35

Ja to mam obdobně. Muj muz si připomínky nepíše vubec - trénuje mozek :mrgreen:. Takze kdyz po něm neco chci (opravit skříňku, zajet do ikea, donest papir do účetnictví), tak si pisu připomínky sama sobe, ze mu to musim připomenout. S tim umytim hlavy to naprosto chapu. Ja mela tuhle brzo rano jednani a vecer lezim v posteli a přemýšlím, co jsem to jeste kruci chtela udelat… No vzpomnela jsem si az rano, ze jsem si chtela umyt hlavu… Nekdy je toho proste moc a clovek prave na tyhle blbosti zapomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.3.16 08:38

Jako lékař a různý schůzky mi normální přijdou, ale to mytí hlavy a čtení pohádky mi přijde trošku moc, my třeba zjistili po smrti dědy(měl nádor na mozku) že si uvědomoval ještě než se na ten nádor přišlo, že si takto běžné věci nepamatuje a ten si to normálně psal do kalendáře, ale to byl jiný případ.
Asi bych začala trénovat paměť, nebo spíš mi přijdeš že to musíš mít všechno naalinkované a řídit se dle daného plánu :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 10:03
@pohlazeni píše:
Priznej se.:davala sis upominku i na to, ze chces napsat tento prispevek? :think: :mrgreen:

Ano :-)) I když nevim, jestli se tomu dá vůbec věřit :-D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama