Zažila jste některá? Sex s expřítelem

Anonymní
4.8.13 10:25

Zažila jste některá?

(Nevím jaké téma mám vybrat, to je asi uplně jedno.. )

Nezajímají mě rýpalky ani rady typu co mám dělat.

Jsem zadaná několik let.. Moc to neklape, ale snažíme se.. Snažíme… :(

Já jsem včera byla pozvaná k bývalému příteli na gril párty, pilo se, smálo.. hladilo..
Až jsem uplně zapomněla na to, že mám manžela..
Najednou mi s ním bylo tak krásně…
Sex s ním byl vždycky krásný - ale bohužel, to jediné nám spolu šlo, důvodů rozchodu bylo až až a nikdy bych ho nechtěla zpátky, ale ten sex..
Skončili jsme v posteli, bylo to nádherné, bylo to dvě hodiny, já mu ve vinném opojení řekla i že ho miluju, doufám, že na to bylo zapomenuto, asi jsem vyplavovala i moc hormonů štěstí :roll:
Manžel nic nezjistil ani nezjistí, jen moje špatné svědomí..
Zažila jste to nějaká? Já to chci rychle ukončit, než se přidají i city, což nehrozí..
Nechybí mi, a ráno jsem mu utekla i přes to že jsem tam měla spát za manželem domů, ten mi moc chyběl..
Připadám si jak 15 letá kráva :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35461
4.8.13 10:29

Nezažila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
4.8.13 10:30

Ne, já si vystačím doma. Rýpance asi nebudou, vždyť jsi to tak pěkně zakončila sama ;) :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
4.8.13 10:32

A chces ujisteni, ze nejsi sama, kdo tak dopadnul? to urcite nejsi.
jinak jo, poblouzneni smyslu a bouri hormonu jsem si zazila taky, ale ja jsem to nejak ustala, i kdyz s odrenyma usima…
jen pro tve dobro doufam, ze tvuj manzel se to nema jak dovedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nechceš rady, tak co cheš slyšet? Jestli se mi to stalo? Ne nestalo, nemám manžela. I kdybych měla a neklapalo to, tak se rozvedu, nechápu proč být s někým, s kým to neklape, pak to akorát sklouzne k zahýbaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976

Doufám, že bereš antikoncepci a tvůj ex nemá kontakt na tvého současného…a není pomstychtivý…resp. takový anonym o tom, že jsi přespala u ex by nebyl asi dobrý…
Předpokládám, že současný neví o tom, že jsi šla na gril party k ex???
No…já na tohle nemám koule, bála bych se, že to někdo vyzradí příteli…a to vysvětlování potom??
Ale tak trochu tě chápu…pokud je pro tebe sex důležitý a se současným partnerem to není ono, ale jinak je super… :nevim:
Zkusiůa bych vylepšit sex se současným chlapem a na ex se vyprdnout…nestojí to za problémy

• Nahlásit
  • Citovat
4.8.13 10:33
@Poison Ivy píše:
Ne, já si vystačím doma. Rýpance asi nebudou, vždyť jsi to tak pěkně zakončila sama ;) :lol:.
:
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
4.8.13 10:36
@Sphynx Lady píše:
Nechceš rady, tak co cheš slyšet? Jestli se mi to stalo? Ne nestalo, nemám manžela. I kdybych měla a neklapalo to, tak se rozvedu, nechápu proč být s někým, s kým to neklape, pak to akorát sklouzne k zahýbaní.
:palec: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
10638
4.8.13 10:37

Ne, nestalo. Já bych chlapovi asi nedokázala být nevěrná, svědomí by mi to nedovolilo. I kdyby nám to doma neklapalo. Nejdřív bych se s ním rozešla. Ale doufám, že se to nestane jelikož máme dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
4.8.13 10:38

Jinak k tématu, je to hnus a měla by jsi se stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
evill
4.8.13 10:41

Nezazila ale stejny nazor mam, tak snad muzu prispet. Chovas se fakt jak 15 leta krava. Jsi dospela, sexuj treba s pulkou mesta a nevyvadej z toho jak pubertacka.

• Nahlásit
  • Citovat
4.8.13 10:47

Co jsi rekla doma, kam jdes? ja bych byla posrana jen z toho, ze se dozvi, ze jsem tam byla, natoz ten zbytek, jsi odvaha :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
4.8.13 10:48

Nezažila. Moralizovat nebudu, když nechceš.
Nechápu smysl této diskuse. Jako když tu některá napíše, že to zažila, že ti bude líp?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
4.8.13 10:51

Taky mi připadáš jako 15ti letá kráva :mrgreen:… NE nezažila jsem tohle… :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
4.8.13 10:51
@Anonymní píše:
Zažila jste některá?
(Nevím jaké téma mám vybrat, to je asi uplně jedno.. )

Nezajímají mě rýpalky ani rady typu co mám dělat.

Jsem zadaná několik let.. Moc to neklape, ale snažíme se.. Snažíme… :(

Já jsem včera byla pozvaná k bývalému příteli na gril párty, pilo se, smálo.. hladilo..
Až jsem uplně zapomněla na to, že mám manžela..
Najednou mi s ním bylo tak krásně…
Sex s ním byl vždycky krásný - ale bohužel, to jediné nám spolu šlo, důvodů rozchodu bylo až až a nikdy bych ho nechtěla zpátky, ale ten sex..
Skončili jsme v posteli, bylo to nádherné, bylo to dvě hodiny, já mu ve vinném opojení řekla i že ho miluju, doufám, že na to bylo zapomenuto, asi jsem vyplavovala i moc hormonů štěstí :roll:
Manžel nic nezjistil ani nezjistí, jen moje špatné svědomí..
Zažila jste to nějaká? Já to chci rychle ukončit, než se přidají i city, což nehrozí..
Nechybí mi, a ráno jsem mu utekla i přes to že jsem tam měla spát za manželem domů, ten mi moc chyběl..
Připadám si jak 15 letá kráva :oops:

Nezažila - toť moje odpověď na tvou otázku.
Tvoje poslední věta - :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Radu nechceš, komenty vlastně taky ne, tož co dodat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama