Hádka o ničem

Anonymní
3.8.13 14:34

hádka o ničem

Předem se omlouvám za anonym, ale stydím se za to a nechci připojit ke svému profilu, snad pochopíte.

Prosím o radu, otevřete mi oči nebo poradtě, co mam dělat:)

S manželem jsme 7 let, nikdy jsme se nehádali, nikdy o nic vážného a vždy to byly spíše jen výměny názrů, na které jsme rychle zapoměli. Máme teďka dcerku, batole. Čekám druhé, už jsem v skoro 9. měsíci.

Mi hrozně přijde, že ačkoliv manžel pomáhá víc, než jakýkoliv jiný, tak jen když se mu chce a jen, když je to to vyloženě třeba.

Nastalá situace, důvod hádky: celý čt a pátek jsem uklízela a vařila na víkend, ať je vše hotovo, ať nic nemusím a můžu si jít dělat, co potřebuju a nemůžu přes týden, když nemám hlídání pro dcerku, je maličká a divoká. Chtěla jsem si něco ušít pro miminko a konečeně doupravit dětský pokoj a podobně, chystala jsem se na to už dlouho a dlouho jsem o tom mluvila. Manžel souhlasil, že si veme malou třeba ven a že já si můžu dělat, co potřebuju.

V sobotu jsem ho musela vzbudit, šel spát jinde, že ho dcera budí. Od rána jsem prokmitávala kolem snídaně atd, pak jsem si sedla s kafem a koukala chvíli na vítejte doma, než vypiju kafe… manžel ležel. Šla jsem ho tedy poprosit, t jde s malou ven, šel, asi na hodinu a ja jsem si delala co jsem potřebovala. přišel ať nakrmím malou, nachystala jsem oběd a opět prosila, ať ji nacpe, že mam praci. Nemá čas dívá se na fantociho. Pak at ji jdu uspat, dívá se na fantociho. To už jsem zacla byt hnusná, že mam praci, tak mi vyčetl, že jsem znicila malé detství, že se furt chci hádat, ujel mi nerv a řekla jsem mu poprvé za náš vztah, že je kreten. No pak mi jeste napsal sms, že jsem ho vytocila jako nikdy v zivote a ze jsem s nim stejne jen kvuli penez, ze ja dostavam jen od statu rodicak a nic nedelam. Ted se spolu nebavíme, ale jinak jako by nic. Ja uz fakt nevím, mě to nebaví tahle tichá domácnost…

omlouvám se za slohovku, musela jsem to někomu rict:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

316
3.8.13 14:38

To byla fakt hádka o ničem :think:
malinko nechápu, proč jsi to sem napsala. s čím potřebuješ poradit.
pokud jsi se chtěla jen vypovídat, tak ti musím říct, že tvůj chlap není bohužel mezi chlapy žádná výjimka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
3.8.13 14:38

To bude dobry.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 14:40

Řekněte mi, co já mam teďka dělat, hormony mi mlží usudek, brečím, připadám si jak před rozvodem, nevím, jestli se mu jít omluvit nebo jak dál, jako zhnusený celý den, zas je tu tisíc stupňu a mi se „od radosti“ chce do všeho kopnout a nedělat nic a to nemůžu… jako trapas tohle, říkám, že mě to nebaví a chci z toho ven, ale nevím, jak:D

• Nahlásit
  • Citovat
6094
3.8.13 14:41

Tak to mam denně :/ a popravdě dost mě to unavuje :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
3.8.13 14:44

Jo holka zvykej si, takoví jsou většinou všichni chlapi (pár vyjímek se prý najde, ale já jsem ještě takového nepotkala)u nás jsem se snažila chlapa dokopat u prvního dítěte do vymalování pokojíčku, nakonec jsem skákala po štaflích já skoro týden po termínu porodu :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
3.8.13 14:47

Než jsem dočetla do konce, chtěla jsem říct, že nejvíc asi s Tebou cloumají hormony. Pamatuji si jak jsem před porodem už byla nesnášenlivá a to mám zatím jen jedno.
Ale ten konec a až tak histerická reakce od Tvého muže mi nesedí.

Takže bych asi hledala hlubší problém. Možná se takhle dohadujete už moc dlouho. Nebo mu někdo řekl, že je blbý, že tak doma pomáhá (to se stalo u nás, ale muž je naštěstí ukecaný, tak se to brzo provalilo). Byl hodně podrážděný, že mu prý jen poroučím atd. A po 14 dnech kdy už jsem brečela mi řekla, když ty ale nejsi vůbec vděčná, že Ti pomáhám…
No vyjasnilo se to, můj má i sebereflexi, tak mu i došlo, že se zacyklil někde ve světě lidí, ve kterém my prostě nežijeme. Já bych nebyla s chlapem, kolem kterého musím skákat. Chci mít někoho o koho se opřu a pomůže mi.

Je to těžko soudit, je to napsané jen z Tvého pohledu a je vidět, že sama netušíš kde je problém, takže o to hůř se hledá mě. Osobně bych ho chvíli nechala a pak si s ním v klidu sedla a zkusila si to vyjasnit. Začala bych omluvou, že Ti je líto, žes ho titulovala tak a tak, ale že on to taky přepískl a že navíc, jak tuší v těhotenství to všechno s malou není sranda.

AD pomoc - ano můj muž pomáhá nadstandardně hodně. Uvaří, uklidí, vypere o malého se postará plnohotně jako já. Ale mám občas Tvůj pocit, jen když chce. Když nechce, dělá mrtvého brouka, nebo „pracuje“. Ale proč mu trvá jeden e-mail poslat i hodinu, to nechápu. Když nemám svůj den připadá mi to nespravidlivé, proč on může já musím.
Ale pak se proberu a uvědomím si, že mám doma poklad a snažím se mu to i dát najevo. Pracovití chlapi, co se nebojí starání o děti jsou ohrožený druh. A nikdo není dokonalý. Já v první řadě.

Snad to bude jen taková bouřka, která brzy přejde. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
3.8.13 14:56

@Myrha Hysterická reakce - možná bych to viděla v tom slově „kretén“, manželovi bych tak nikdy neřekla, vím, že by to nerozdejchal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 15:02

Já nad tím tady teďka přemýšlím, mam vyčitky, že ležím s notasem a on šel zase s malou ven.. kdykoliv, cokoliv udělá, tak se tváří jako nejvetší chudák, že musel, když já jsem to neudělala, nebo mi to tak alespon příjde, stejne mu vždy řeknu, jak je úžasný. Mě nikdo nechválí, proste se s tím počítá, příjde mi, že on si mě vůbec neváží. To s těmi penězi taky moc nechápu, co to sem ted tahá. takové to popotahování za opačné konce žížaly… myslím, že mu i strašně ted vadí, že není sex, jsem na rizikovém, občas jsem mu pomohla jinak, ale většinou jsem unavená, že usnu stejně jako malá.. dusím v sobě více věcí, které považuju za maličkosti, ale kupí se mi to a nějak nevím, co s tím mam te´d dělat. Opravdu se citim neschopne a svazane. desím se, že to bude jeste horsí, az se malé narodí… to už neudelam vubec nic. tedy nic, co bych chtela delat. Krome pocitace, ktery mam v posteli nemam minutu pro sebe aniž bych nemusela o to prosit, proste mam asi růžové brýle.. ale kdybych byla nějaká 14 ctka nebo byla s ním měsíc… ale sedm let spolu vycházíme a ted uz proste se cítím jako ve slepe ulicce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.13 15:04

@Cuarentena on mě strasne ranil tím, že malé nicím detství, za celou dobu, co jsme spolu, jsme si nerekli jedinou nadávku. Taky me to mrzí, ale už to zpet nevrátím. navíc jsem nastvana, ze mi tohle rekl a je to horsí, nez kdyby me on pocastoval vsemi nadávkami, co zna.

• Nahlásit
  • Citovat
8071
3.8.13 15:07

Zakladatelko, já bych se s ním asi zkusila smířit, zkus nějakou usmiřovačku, omluv se za kreténa a řekni, že tě mrzí, co zase řekl tobě, určitě to tak nemyslel, bylo to v emočně vypjaté situaci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 15:10

@Cuarentena on se teď zavře a neveme to ode me a bude urazený alespon týden.. to je na nic:D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.13 15:15

No pak mi jeste napsal sms, že jsem ho vytocila jako nikdy v zivote a ze jsem s nim stejne jen kvuli penez, ze ja dostavam jen od statu rodicak a nic nedelam.

HMM tak toto by mě naštvalo kdyby mi manžel řekl :pocitac: jsem taky na rodičáku, jednou mi manžel řekl že jsem vyžírka (pak se sice omluvil že to tak nemyslel) ale mně to štvalo, teď si přivydělávám na mateřské tak kouká jak jsem samostatná a že se i bez jeho peněz obejdu ale samozřejmě není vždy domácnost tip top…něco za něco

• Nahlásit
  • Citovat
31104
3.8.13 15:37
@Cuarentena píše:
@Myrha Hysterická reakce - možná bych to viděla v tom slově „kretén“, manželovi bych tak nikdy neřekla, vím, že by to nerozdejchal.

MOžná jo, mě se to teda taky nepoštěstilo, protože jakmile bych sjela do tohohle schodím si svého partnera sama před sebou. Ale zase v 9. měsíci těhotenství by měla být žena trošku hájena. A jeho SMS, že s ním je jen pro peníze mě přišla hysterická.

Ale možná jen soudím podle svého flegmatického chlapa, který mi nenapíše sms ani s něčím hezkým natož aby se s ní smolil kvůli hádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
3.8.13 15:41

Ty jo, stane se. Jsi skoro v devátém, dost s tebou mohou mlátit hormony. Máš zlatého chlapa, jestli je i splachovací, tak to bude dobré. Na tvém místě bych se mu omluvila, zmínila se, že to může být i hormonama. Dělala mu k jídlu samé dobroty a moc se nesnažila na tu hádku navázat zpátky, prostě tak aby to vyšumělo doztracena. Každopádně mu ukaž gesty, činy, slovy, že ho miluješ, vážíš si ho a že toho moc lituješ.
Ale to cos řekla, to se nedá vzít zpátky, zůstane po tom jizva… Muselo ho to dost zabolet.
A když se chce dívat na tv nebo něco, tak ho nech, však si to po práci zaslouží. Však určitě taky doma pomáhá, i když né tolik, snaha se cení. :hug:

Edit: já blbě přečetla ten konec, myslela jsem, žes mu ty v zápalu hádky řekla, že seš s ním jen pro prachy. Tak proto jen tento můj příspěvek jaký je… :zed:

Příspěvek upraven 03.08.13 v 19:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama