Konkurz na životního partnera

2.8.13 22:47

Konkurz na životního partnera..

:kytka:

Příspěvek upraven 30.08.18 v 23:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3396
2.8.13 22:52

A odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
2.8.13 22:53
@Laddmie píše:
A odkud jsi?

Z Kladna. Je to v profilu.

Daleko, nemám nikoho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 22:53

Z Kladna, ale 80% času jsem v Praze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
2.8.13 23:00

Hm,300 km daleko, tak aspoň držím palce, ať někoho najdeš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.13 23:01

Nic v ČR není tak daleko, aby to byla překážka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
2.8.13 23:13

A hledáš ženu nebo muže? Fakt je ti úplně jedno, koho ti tu předhodíme??? :mrgreen: Tak taky napiš, koho by sis představovala. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
2.8.13 23:55

Ja myslim, ze tady mezi holkami nejsi na pravem miste :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brunifid
3.8.13 00:54

A to já zas tvrdím, že můj příští chlap bude ženská :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
vv26ea
3.8.13 01:14

Jejich málo hodne málo.

• Nahlásit
  • Citovat
765
3.8.13 06:16

Modrooký blondýn, milující moderní a hezké oblečení, střední výšky postavy, s vypracovaným tělem. Miluje motorky, na jedné i jezdí, je společenský, děsně upovídaný. Bohužel, trošku mamánek s láskou k lidem a hlavně ke zvířatům.
Jen by sis na něj musela počkat, jsou mu teprve dva roky a je to můj milovaný chlapeček. :lol:
Přeju, ať konečně najdeš, koho hledáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Magnifique
3.8.13 08:43

A co realita místo virtuality? Chlapi v reálu došly? Jinak parametry nic nevypovídají o osobnosti, což je ale velice podstatné… Věta typu mám ráda:… a teď telefonní seznam také nepomůže… Jsi sice zdravě sebevědomá, ale čekat, kdo Ti co dohodí je zvláštní způsob vyhnutí se vlastní zodpovědnosti a také iniciativě.. Otázkou je, jak se toto bude líbit potenciálním uchazečům… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.13 11:16

Trošku iniciativy holka, pěkně se obleč, vem kolo, rysováček a zajdi na cyklostezku. Tam si propíchno pneumatiku a začni se snažit opravovat. Uvidíš, co se začne dít. To bude filtr č.1, ty pak můžeš udělat filtr č.2 - „děkuji, ale zvládnu to sama“ nebo si necháš pomoci. Filtr č.3 po 5 minutách práce si od něj za odměnu můžeš doporučit fajn hospůdku/kavárnu, kde se mu za práci odměníš nebo ne a pustíš ho. filtr č.4 po kafé buď si rozhodneš, že ho už nechceš vidět nebo si vyměníte čísla. :potlesk: :palec:

Vždyť je to tak jednoduché a ty se tu ponižuješ aby ti někdo něco podstrčil. Bereš vše? Neříkej, že jsi až tak zoufalá? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
3.8.13 11:19
@zuzik1982 píše:
Trošku iniciativy holka, pěkně se obleč, vem kolo, rysováček a zajdi na cyklostezku. Tam si propíchno pneumatiku a začni se snažit opravovat. Uvidíš, co se začne dít. To bude filtr č.1, ty pak můžeš udělat filtr č.2 - „děkuji, ale zvládnu to sama“ nebo si necháš pomoci. Filtr č.3 po 5 minutách práce si od něj za odměnu můžeš doporučit fajn hospůdku/kavárnu, kde se mu za práci odměníš nebo ne a pustíš ho. filtr č.4 po kafé buď si rozhodneš, že ho už nechceš vidět nebo si vyměníte čísla. :potlesk: :palec:Vždyť je to tak jednoduché a ty se tu ponižuješ aby ti někdo něco podstrčil. Bereš vše? Neříkej, že jsi až tak zoufalá? :)

Hehehe, dobrý návrh :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Můžeš psát z fleku scénáře pro seriály :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.13 11:24

@Gina108
To není z mojí hlavy. Mám vedle ségry ještě staršího bráchu, který mi dával školu jak na chlapy muhehe :lol:

Jo a tu hospůdku samozřejmě z důvodu, že si potřebješ na záchodě umít ruce od oleje. pozvánka na něco až v průběhu :) -ona už vlastně příjde z jeho strany, pokud neni gay. A navíc bude mít pocit, jaký to není balič. - Abys nepůsobila moc lehce. Kdyby však jen tušil, jak se věci mají ve skutečnosti a kdo to tu režíruje a kdo koho loví :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama