Nevím, jestli od něj mám odejít

1.8.13 20:31

Nevím jestli od něj mám odejít

Ahoj, už dlouho přemýšlím, jestli má smysl zůstávat s manželem. Pořád na vše nadává. Jednou je to že není uklizeno, pak zas včas uvařeno, nadává i na děti že dělají nepořádek a křičí(občas je i sprostý), já že mu nepomáhám při jeho práci okolo domu, že jsem někam jela k někomu na návštěvu, nebo je naopak naštvaný když je někdo u nás. Hádáme se snad obden. Když si chci večer vyjít s kamarádkami tak si musím většinou vymyslet nějakou záminku(nechce mě moc pouštět). Přijde mi že tak jednou v týdnu má dobrý den. A když je v pohodě tak by mě snad láskou sežral :hug: :? Vařím skoro každý den. Uklízet se taky snažím ikdyž to prostě pořád není úplně dokonalé. zajímalo by mě jestli se tohle děje ve více rodinnách a je to tedy takový normální stav? Nechci udělat nějaké špatné rozhodnutí hlavně kvůli dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.8.13 20:35

Bohužel to mám stejně, na dítě teda nekřičí, ale jinak popis sedí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1.8.13 20:37

No, tak já si myslím, že toto není normální. Samozřejmě, že občas si manžel taky postěžuje, že není uklizeno, ale já mu vždycky opáčím at si zkusí sám uklízet s dítětem, chodit na nákupy a vařit. Ale to se stává málokdy. A když chci jít s kamarádkami někam tak mu to dopředu řeknu a žádný problém není, ještě mi popřeje příjemnou zábavu :). Co si s nim o tom v klidu promluvit? Říct mu co se ti nelíbí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
1.8.13 20:38

Jo, znám to taky. Vyjít si s kamarádkou neexistuje, omlacoval by mi to o hlavu dalšího půl roku. Natož s kamarádem. :roll:
Zrovna ted zuří na balkoně, byl s malou venku a je nasranej, že já byla SAMA doma - přitom byl s ní tak po šesté, dřív jsem chodila pořád já, nehnula se od ní. Ale už jí budou dva roky, sama si řekne o čůrání, tak proč by ne..
Je to hysterik, něco mu přelítne přes nos a vybíjí si to na mě. Přitom v práci je tutununu, všem leze do zadku (když to přeženu trošku), tohle by mi nikdo nevěřil. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
1.8.13 20:38

Já to za normální stav teda nepovažuju, ale rozhodnutí je na vás. Co si s ním promluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
1.8.13 20:39

:think: Pokud je tam aspoň ten jeden den, kdy vás miluje, tak by to mohlo mít řešení. Promluv s ním, třeba chodí podrážděný z práce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 20:39

@sarinka-p normální to není! můj muž by si nedovolil mi říct že není uklizeno, nebo navařeno. Taky se hádáme, já nejdu daleko pro sprosté slovo :oops: na děti taky houkne, ale na ty starší, a ty si to opravdu zaslouží.
Jenže co je u vás víš jen ty sama, takže ptát se anonymních lidí jestli odejít je pěkná békovina, stejně se musíš rozhodnout ty :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1.8.13 20:41

Ahoj, normální to není, ale vyřešit se to dá jen za předpokladu, že ho opravdu štvou věci, kvůli kterým nadává a není to jenom záminka k vyvolání konfliktu a ve skutečnosti ho žere něco jiného. To chce nejprve nějak zjistit a pak se rozhodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
1.8.13 20:42

@sarinka-p a co dělá manžel během dne? Nemá náročnou práci? Není přetažený? Říkala jsi mu, jak Ti jeho chování vadí? Asi bych hned o odchodu nepřemýšlela a zkusila situaci vyřešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 20:45

První otázka: a ví, že nejsi ve vztahu spokojená a dokonce uvažuješ o odchodu? Nemyslím, že jsi mu to řekla třeba v afektu v hádce (nad tím mohl mávnout rukou), ale jednoduše v klidu prostou větou…že už nevíš jak dál. Druhá otázka: a ty? Máš ho ještě ráda a chceš s ním být a zkusit to spravit? Za mě: za manželství stojí bojovat, ale je čestné, aby chlap věděl, pokud ten boj nevýjde, že se vůbec o něco bojovalo, aby to mohl ovlivnit a aby věděl proč, pokud dojde na nejhorší - rozvod. Na tvou otázku: u mých rodičů to bylo ještě horší, utekla jsem z domu hned jak jsem si našla stabilní práci a s manželem fungujem úplně opačně. Takže pro mě to není normální stav - i když ten nervák jsem doma spíše já. Přeju, aby vše dobře dopadlo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.13 20:53

Když mu řeknu že už mě to jeho chování nebaví tak mi většinou řekne, že se můžu sebrat a jít. já ho ráda mám, ale tohle už mě nebaví. Už to trvá tak rok a půl. Když se pak uklidní tak mi řekne, že tohle vlastně vůbec říct nechtěl, že to řek v afektu. ale klidně i druhý den se to zas opakuje. Ještě snad nikdy neřekl, že jsem udělala něco dobře. Je pravda že se s uklízením už taky nepřetrhnu, ale to jen pro to, že už mě nebaví cokoli dělat, když je tady pořád taková atmosféra a do toho ještě zlobí děti. Ale doma mi taky nepomůže ani s dětma ani s ničím jiným :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
1.8.13 20:54

Jestli jsi doma na materske, asi (mylne) predpoklada, ze mas furu casu a budes mu delat full servis. Navic te ma kvuli tomu treba v hrsti, protoze jsi na nem financne zavisla. Ja bych takovy chovani nesnesla a netolerovala. Nejsi hromosvod, mas dost svych starosti, takze mu stanov jasny pravidla souziti. Muzes ho treba vyslechnout, ale pokud nechce problemy konstruktivne resit, ale jen byt nafrnenej, tak at si trhne nohou. Takovyhle chlapy fakt nesnasim.

• Nahlásit
  • Citovat
35461
1.8.13 20:56

@sarinka-p Hmm, takže diskuze žádná asi není možná. Co návštěva manželské poradny, byl by ochoten? Nebo léčba šokem co kdyby se jednoho dne vrátil z práce a měl sbalené kufry před dveřmi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20386
1.8.13 20:57

Normalni to rozhodne neni…

Po svych zkusenostech bych s takovym chlapem nebyla, zvlast kdyz by byl sprosty na deti… To bych neunesla psychicky… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3164
1.8.13 20:58

Proč si to necháváte líbit? Zakazování, buzerování, neřizování? Jste dospělé nebo děti? Já tomu moc nerozumím. Nechci být zlá, ale za tohle si můžete z 50ti procent samy, teď už tak můžete akorát tak vzít od těhle psychopatů kremle a v příštím vztahu takhle nechybovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama