Znamení - štír a střelec

81
1.8.13 17:17

Znamení- štírka a střelec

Ahoj holky, jenom tak pro zajímavost jsem se chtěla zeptat zda tu jste některá štírka a partnera/manžela máte střelce? Jaké to u vás je? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2562
1.8.13 17:32

Jooo, znamení :-) Jen si vybavuju, kdysi na koleji jsem měla střelce…itálie jak hrom, ale po oné postelové stránce největší pecka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 17:48

Ano, máme to tak s partnerem a je to první muž, o kterém mohu říci i po letech, že ho opravdu z hloubi své bytosti miluji.
Ale obávám se, že s jeho a mým slunečním znamením to moc nesouvisí :)

• Nahlásit
  • Citovat
5748
1.8.13 17:56

Jsem střelkyně a můj muž střelec, obecně se štíry vycházíme hůř, mám střelce ségru i tchána, ani jeden z nás by štíra jako partnera nedal. Je tam velmi tenká hranice mezi respektem a pohrdáním :mrgreen: Takže na začátku vztahu, třeba i pracovního vás respektujem, než poznáme vaše slabé stránky, v tom jsme umělci, pak se to zvrtne. Střelci mají velice vyvinutý smysl pro spravedlnost a to i tu, co se jich netýká, to štíři nechápou.
Ale i tak je to hlavně o lidech a ne o znameních, ono totiž najít čistokrevného a kovaného člověka v daném znamení, na které by seděli všeobecně známé charakteristiky je dost těžký. Každej máme to zamení ještě hodně ovlivněný i dalšíma věcma.
:lol: Podle mých zkušeností se třenice dostaví časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
1.8.13 18:21

Ano, po postelové stránce je to to nejlepší co jsem měla :D ale občas mě štve jak je občas panovačný. Nebo nechce přiznat chybu (ale pak přizná). Ale stejně ho miluju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.3.19 03:03

Dokonalost

:srdce: Já jsem střelkyně s ascendentem a měsícem ve lvu a můj přítel má skoro všechno ve štíru, kromě ascendentu - toho má raka (takže rodinný a závislý typ)

Neuveritelne si rozumíme. Neuveritelne se milujeme. :potlesk: :potlesk: :srdce: :srdce: :srdce: On mě vlastně balil - extrémně stydlive, nenapadne. Byla jsem to já, kdo v něm vyvolával vášeň a to platí doteď.

Na druhem rande jsem ho celou noc svadela, ale on odolával. Což obdivuji. Štíři se mohou ze sexu … největší slabost .

:* :* Ale když jsem po par hodinách polevila, tak mi dal :t :poblion: wo_hearts:

Je TOP v posteli. Ten sex ze mě dělá nymfomanku… jen pro něj :two_hearts: :two_hearts: :two_hearts: :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat: :heart_eyes_cat:

Miluji Tě jsem mu první měsíc říkala často…
I když on nic, ale pak mi z :cert: ačal druhy měsíc říkat “já taky” až mi třetí měsíc začal říkat Milujem Ťa (je Slovák )

Nemůžeme bez sebe byt… mluvíme o budoucnosti… chce nám koupit byt na hypotéku už po 4 měsících vztahu …
Já si ho chtěla vzít za muže poté, co jsme měli první sex :fire:

Miluji :hug: ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama